5583
  • ewuk
    #4663
    én is beállok a sorba : boldog nő napot!!:)
  • Menyus489
    Szüli
    #4662
    Nagyon Szívesen!!!
  • wizy
    #4661
    nagyon szépen köszönöm! (zsea nevében is, mivel ő nincs itt)
  • wizy
    #4660
    hát jaja:-)))
  • Davidka
    #4659
    Hát én azért még nem vagyok olyan öreg, szivesebben kerekítgetem fölfele :)
  • Menyus489
    Szüli
    #4658
    Én is csatlakoznék a köszöntőkhöz, bár Davidkával egyetemben nekem sem volt róla fogalmam hogy ma van :))
    Na szóval: BOLDOG NŐNAPOT neked wizy és neked is zsea és mindenki másnak!!!
  • wizy
    #4657
    hát igen, a szülinapokat nem szivesen számolja az ember, főleg idősebb korában:-)))
  • CarajoEsp
    #4656
    Most néztem meg ,hogy te lány vagy. Amúgy ezt az ünnepet én sose ünneplem annyira. 1:Anyák Napja
  • Davidka
    #4655
    Pfff....... Asse tuttam hogy ma van :) Sosem tudom megjegyezni a hasonló dátumokat... (számomra lényegtelenek, már a saját születésnapom se izgat annyira...)
    No, de ha már itt tartunk, akkor Bódog nőnapot :)
  • wizy
    #4654
    nah, te vagy a harmadik:-))) első volt a matektanár.... második az irodalomtanár.... a többi fiúismerősömnek szerintem eszébe se jut:-)))
  • CarajoEsp
    #4653
    Boldog NŐNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsea
    #4652
    ja-ja én is így hallottam :)) egy hétvége alatt...
  • wizy
    #4651
    Off
    BOLDOG NŐNAPOT!!!:-))
    On
  • robotnyk
    #4650
    a más kinézettel kapcsolatban: a történet szerint a fődizájner a Master lemez leadása előtt hazavitte az egész cuccot, és kicsit megvadította Jade-t ezzel a zöldes stílussal.
  • zsea
    #4649
    üdv :)

    1. a más ruha csupán az E3 (vagy minek hívják) bemutatóra készült még a megjelenés előtt, és a karakter azóta át lett dolgozva (egyébként én nem értem miért mindig azok az ősrégi képek mennek minden oldalon :) )
    2. é csak egy lezárt ládáról tudok a városban amiben gyöngy van azt pedig az akuda bárban az emeleti szobában egy kecskétől?? :) kapod meg... egy másik lezárt láda kódját pedig a neten lehet megszerezni (az a láda az akuda bárban található) de abban lemez van... ezt inkább írd le pontosabban melyikre gondolsz.... és akkor majd kifejtem :)
  • dervis_
    #4648
    Helló!

    Nem olvastam végig a fórumot, mivel marhára hosszú, viszont 2 kérdésem is lenne, amire nem találtam választ.
    1) Nézegettem in-game képeket a neten, és Jade némelyiken más ruhát hordott, ami számomra elég meglepő. Hol az öltöző ?
    2) Vannak a városban lezárt ládák amiben gyöngyök vannak. A kódot honnan lehet megtudni?

    Előre is köszi.

    dervis
  • ewuk
    #4647
    melyik oldal az az értékeléses?
  • Menyus489
    Szüli
    #4646
    Megnéztem és jó helyre küldtem, ki is írja, hogy elküldve. Szerintem várjál majdcsak megjön az
    ON

    Davidka: Nekem is az jött be elsőnek. Ez nem csak a játékot reklámozza, hanem téged is. :)))
  • Davidka
    #4645
    De jó!!! :)
  • zsea
    #4644
    tudsz róla, hogy ha beírom a google-ba a beyond good evil-t a te oldalad jön ki legelsőnek?? :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #4643
    Westernes, de nem szabad komolyan venni :)))) de majd meglátod.
  • Menyus489
    Szüli
    #4642
    Megnézem jó helyre küldtem el és megpróbálom mégegyszer.
  • ewuk
    #4641
    de nem akar megjönni
  • ewuk
    #4640
    ha megjön akkor kilinkelem
  • Davidka
    #4639
    Na ha a westernes izéről van szó, akkor az nekem kell!
  • ewuk
    #4638
    most
  • ewuk
    #4637
    és hogyan játszanának vele?
  • Menyus489
    Szüli
    #4636
    Az a véleményed, hogy nem érdekli őket.
  • ewuk
    #4635
    ???

  • Menyus489
    Szüli
    #4634
    Most mindenki játszik azért nincsenek, ezt már volt alkalmamam tapasztalni, hidd el ha végigjátszák megváltozik a véleményed :)))
  • ewuk
    #4633
    hmm... még nincs itt
  • ewuk
    #4632
    szerintem senkit nem érdekel:)
  • Menyus489
    Szüli
    #4631
    Átment. innentől te jössz.
  • ewuk
    #4630
    oké! a szamonáj legyen veled...
  • Menyus489
    Szüli
    #4629
    Nem sokára átmegy. Küldd persze, örömömre szolgálna. (Most megy a Szamonáj Jack a cartoonon :)))
  • ewuk
    #4628
    elküldhetem(ez lemaradt)
  • ewuk
    #4627
    csináltam egy sándorosat is (szalacsy) ha valakit érdekel :))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #4626
    Még nem de folyamatban van...
  • Menyus489
    Szüli
    #4625
    Azért, hogy western, az nem teljesen így van :)))
  • ewuk
    #4624
    elkülted már?