5583
  • Hamster
    #4943
    Zsea !

    A fagyásokat én idéztem elő, mint kiderült. :-(
    Amikor feltettem az 1.01-es patch-et semmi gond nem volt. Jött a savebug, és megpróbáltam az 1.0-s exe-vel a játékot. Túljutottam a savebug-on, viszont elfelejtettem visszatenni, az 1.01-es exe-t. Ezért volt a fagyás. Most visszatettem, és nulla fagyás. :-)))

    Nem a "fagyás" miatt tetszett jobban PS2-n. Eredetileg konzolra írták, így a kezelése egyértelmű, még fix kameraállásoknál is. Amikor sréhen kell mozogni, az PC-n egy merő bénaság, míg PS2-n sima ügy. :-)
    Ha szeretnél egy Konzol vs PC esszét olvasni, akkor küldhetek neked méle egyet. Most hoztam össze egy haverral. Pontosabban ő írta, én csak hozzátettem a PC-s meglátásomat.

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4942
    jobban? hát ez nem jó hír :( akkor még jó, hogy nem próbáltam ki ps2-n :)) a kifagyások mennyiben befolyásolták ezt a véleményedet?
    maxszimalista ;)
  • Hamster
    #4941
    Zsea !

    Most fejeztem be PC-n is a BGE-t. A vége nem volt se könnyebb, se nehezebb a PS2-nél.
    Ez a végigjátszás, még PC-n az első volt, és még az első PS2-es végigvitel elejéhez nyúlik, így nem meglepő a 10:23 óra/perc végigvitel. Viszont csak a Slaughterhouse-s MDisk-et nem szereztem meg. Összes kép+gyöngy. :-))
    Egy mondat elejéig. PS2-n jobban élveztem a játékot, mint PC-n.

    <- Hamster ->
  • Knox
    #4940
    értem, kösz!
  • Hamster
    #4939
    Igen. Ming-Zu-nál vettél gyöngyöt? Tőle kijőve, a korlátos ajtónál vehetsz fel új gyöngyöt. Továbbá Dupla H-el töresd ki a rácsos kaput kissé visszafelé.
    És fényképezz sokat, azért is kapsz gyöngyöt.

    <- Hamster ->
  • Knox
    #4938
    Teljesítettem a factory-t, de csak 10 gyöngyöm van! 15 kéne a jumpkit-hez! Csak jumpkittel lehet eljutni a race3-hoz a slaughter-ház nál?
  • Hamster
    #4937
    Zsea !

    20 kódot fejtettem meg.
    4-es kódból: 4
    5-ös kódból: 0
    6-os kódból: 2
    7-es kódból: 6
    8-as kódból: 2
    9-es kódból: 2
    11-es kódból: 1
    12-es kódból: 3

    <- Hamster ->
  • rorr
    #4936
    köszi!üdv!
  • Hamster
    #4935
    Zsea !

    A mostaninál már meglett az összes MDisk. Hála Rozmárapó-nak. :-) PC-n még nem vittem végig, állandóan lefagy. :-( A héten hozzák meg eredetiben nekem a CDGalaxisnál. 6.990.- az árára senkinek nem lehet panasza, és akinek tetszik a játék, ne sajnálja rá a pénzt. Azért a PS2-re külföldről hozatom meg, úgy sokkal olcsóbb. :-)))
    Bízom benne, az eredetivel nem lesz fagyásom. :-)

    A mostani eredményemnél, talán 20-25 percet tudok lefaragni, többet nem. PS2-n, most annyit bénáztam a főellenfélnél, h már nekem fájt. Érdekes, mert a hétórás eredménynél, csak egyszer küldött padlóra, és simán elvertem, most meg szenvedtem, pedig nem játszottam csak egy órát aznap, így fáradt sem lehettem. Mindenesetre várom a folytatást. A kollégáimnak is futtatom a BGE-t, más is játszon ezzel a remek játékkal. :-)))
    A HCGamer-en mielőtt nekiáltam a játéknak, elolvastam a BGE-ről írt ismertetőt. Azt írták, 10 óra alatt végig lehet vinni. Ehhez képest, másodszorra 7 körüli időt futottam. Nekem elég gyanús a Most Wanted lista eleje. Hihetetlennek tartom a három órá isőket, és a 2M pontos golyós eredményt. Nekem 4E fölé még egyszer sem sikerült jutnom. :-(

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4934
    ja és én örültem hogy egyszer fel tudom törni a kódot (az is olyan triviális volt ;) )pedig a feltörés hangulata is megvan, valahogy sosem sikerült kitalálnom :)
    hányat szedtél össze?
  • zsea
    #4933
    régen voltam itt :) de végre megszerelték a gépem, ma el is kezdem újra játszani a bge-t :) már nagyon vártam...

    Hamster:
    gratulálok az eredményhez! pc-n végig vitted már? kiváncsi lennék a főellen legyőzésérének összehasonlítására... bár nálam nem volt probléma, szinte mindenki megemlíti, hogy milyen nehéz... :) könnyebb-e elugrálni előle ha feletted van, vagy nem?

    olyanról se nagyon hallottam még, hogy az összes mdisc-et megszerezze valaki 1. végigjátszásnál... különösen a factoryban található veszik el könnyen ;)
  • Hamster
    #4932
    Válaszoltam. :-)

    <- Hamster ->
  • rorr
    #4931
    mizújs a prince titkos pályájával kedves HAMSTER! Nem akarsz nekünk segíteni?Már többen kértük a segítségedet!
    köszi!
  • Hamster
    #4930
    A gyöngyökért nem jön a pénz, csak az állatokért.
    Sok pénzért vehetsz gyöngyöt is, de csak összesen négyet a játék során.

    Teljesítsd az első küldetést, és akkor lesz gyöngyöd dögivel.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #4929
    325 Hamster_01
    idő: 5'50"34
    gyöngy: 88
    állatkép: 56
    asztali játék: 2
    gyöngyös játék: 0
    összpontszám: 3 911 515

    <- Hamster ->
  • Knox
    #4928
    Sziasztok!
    Ahhoz hogy eljussak a 3. versenyig jumpkitet kell vennem a hajohoz ugye! Csak azért mert ahhoz még kell 5 gyöngy és nem kezdem el beszerezni ha máshogy is lehet!
    Amugy mit ajánlotok? gyongykeresot, vagy állatkakeresőt, hogy jön jobban a della?
  • Hamster
    #4927
    Zsea !

    Már majdnem teljes a végigvitelem, de még van legalább 3-4 MDisk-em amit nem szereztem meg.

    Vasárnap azzal szórakoztam, h a netes Hack-eléshez minél több kódra jöjjek rá. Már 15-nél tartok, de 20-ig nem adom fel. :-)))

    A korongos játéknél megszerezhető kódos MDisk-nek semmi értelmét nem látom, hiszen lehet gyakorolni is Cápetivel, nem csak pénzért játszani.

    Tegnap különben nem akartam végigvinni, csak a korongos melletti kódos szekrényt kinyitni. Végül magávalragadott a játék, és be is fejeztem.

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4926
    látom a gyöngyös játék nem lett kedvenc ;) szép eredmény(idő) 2. végigjátszásra... bár a további időcsökkentésnek nem vagyok híve... túl sok minden veszik el a játékból, talán a 4 órás végigvitelt még ki tudnám kényszeríteni... de az már tényleg kényszervégigjátszás lenne...

    a végigjátszásokkal teljesen egyetértek :) én 5 ször vittem végig "láncjátékban" és még mindig arra várok, hogy újra játszhassam...

    a folytatásról pedig: a rayman folytatásra várók pont amiatt szomorkodnak, hogy a készítő pont a bge2 elkezdése miatt, nem kapnak új részt (remélem nekik lesz igazuk...szegénykék ;) )

    a bálnát szívesen :) pont az volt ebben a fórumban az első kérdésem, hogy hol a 56. állat :)) persze a bálna volt... csak másodszorra vettem észre, akkor is csak azért mert nekem jött...
  • Hamster
    #4925
    Tegnap befejeztem másodszorra is a játékot. (PS2)

    551 Hamster_01
    idő: 7'03"44
    gyöngy: 88
    állatkép: 56
    asztali játék: 2
    gyöngyös játék: 0
    összpontszám: 3 615 985

    Az utolsó mentés az üzenetküldés után való. Innen még 11-14 perc a teljes végigvitel.

    A BGE pont olyan játék, amit többször is végig lehet vinni, akár láncjátékban. Hehe de jó szó. Szal befejezed, és kezded előlről a játékot. A netes ranglista jó ötlet, illetve a háttérinformációk is, csak az a baj, h nem frissítik. Az Ubi-nak nem tetszenek az eladások, pedig a rajongóktól csak jó visszajelzések érkeztek. Az Endcredit végén látni egy folytatásra való utalás, de lehet nem fogunk Jade-el más játékban játszani. :-(

    Zsea !

    Köszi a tippet a "Jégbálnához". :-) Első végigvitelre nem tűnt fel, h a meteorit egy "Jégbálna".

    Elég hihetetlen a három órás
  • zsea
    #4924
    Grat! :)

    az űrben kerested már? :)
    (az nincs rajta a térképen)
  • Hamster
    #4923
    Szombaton befejeztem a játékot (Ps2). 13:24 óra/perc :-)
    Természetesen leírás nélkül. :-))

    És közvetlenül utána ismét elkezdtem. :-)
    Most már 6:24 óra/perc tartok, és repülhetek a holdra. Az a bajom, h egy állatot nem találtam meg, így 51 van, nem 52. :-( Hiába nézem a térképet nincs sehol tappancs. :-(
    Az utlsó megtalálása trükkös, vagy lmilyen hiba lehet?

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4922
    :) bizony, már akartalak is keresni...
  • ewuk
    #4921
    szia rég "láttalak":)
  • zsea
    #4920
    és a .waa, .wam kiterjesztést kell keresni :)
  • zsea
    #4919
    gyöngyös játék: pc-n a wasd-al és a nyilakkal :) én egy idő után folyamatosan összekevesrem az ujjaimat :)) eddig még csak huszonvalahányezer pontig tudtam eljutni.... aztán szinte mágnesként mentem a falnak... :)

    internetkóddal már jártam így (persze lehet hogy rosszul írtam...)
  • zsea
    #4918
    pár üzivel lenntebb be van linkelve egy cím ahonnan le lehet töteni őket, de ha egyénileg akarod kiszedni akkor legegyszerűbben a
    http://www.terrygoodkind.net/~rahly/bgae.php címen a
    BF File Extractor - Command line
    BF GUI-t kell letöltened, mindkettőt a játék könyvtárába tenni, és a bf guit használni (vagy a command linet amelyik szoimpatikusabb)
  • ewuk
    #4917
    progtam files/ubisoft/bgae/slot1-4.sav
  • mochee
    #4916
    csá!
    Egy kérdésem lenne: hol vannak a savegame-k?
  • drkard
    #4915
    Köszi.
  • robotnyk
    #4914
    éppen 13 hozzászólással ezelőtt volt téma. nem létezik még.
  • drkard
    #4913
    Létezik a játékhoz magyarosítás?
  • rorr
    #4912
    szia Zsea!
    egy kérdés:mivel tudtad mwegnyitni a nagy adatállományt?
    nekem is kellenek a zenék!!!köszi,üdv!
  • Hamster
    #4911
    Ez a golyós verseny elég szemét. PS2-n a két golyót a két analóg gombbal kell irányítani. És persze össze vissza nem szinkronban. :-((( Na majd a hétvégén profiváválok. :-))

    Tegnap este felélesztettem Pej'y-t, de a netes kódomat nem fogadja el a BGE oldala. :-( Lehet rosszúl írtam fel. :-(

    A Holdbázisnak van egy furcsa bája. Nekem H.R. Gigger stílusa köszön vissza (Alien sorozat. "Gép és idegen test keresztezése").

    Ezt a játékot hétvégén kell játszani, mert nem lehet abbahagyni, holmi alvás miatt. Viszont, akkor reggel nem tud felébredni az egyszeri játékos, és jól elkésik a munkahelyéről. Nekem sajna aludnom kellett. :-(
    Na majd holnap!! :-))

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4910
    kimaradt ám egy két adat a lista pontokról :)
    (eddig észre sem vettem hogy ez is kell hozzá, pedig nem egyszer voltam már a droom info oldalán)

    szóval a pontszám még függ:
    - Number of "Game overs" reached -- ami, ha jól értem számolja hogy hányszor haltam meg(?)

    és még az sincs ebben a fórumban leírva, hogy összesen 8,000,000 összpontot lehet összeszedni (még gyűjtögethetünk :) )
  • zsea
    #4909
    világért sem akartalak kérdőrevonni :)
    örülök, hogy látlak!
  • CarajoEsp
    #4908
    Sorry ,de sok dolog jott össze a rohatt iskloában:(
  • zsea
    #4907
    igen én is így gondoltam ;)) megártott a mai két info óra...
  • Hamster
    #4906
    Zsea !

    Kinyerni egyszerű a fájlokat, csak visszaírni kétséges. :-((

    Kíváncsivátettél a gyöngyös játékkal.

    <- Hamster ->
  • JustIce
    #4905
    ;)
  • zsea
    #4904
    perse lehet ogy a visszacsomagolni nem lehet :) ehhez nem értek (csak gondoltam ha valamit ki tudnak bontani, akkor visza is meg lehet csinálni... vagy rossz a logikám? ;) )