5583
  • Danecay
    #4983
    HI All!
    Egy kis segitségre lenne szükségem ugyan is a játék egy szakaszában egy picit elakadtam, méghozzá annál a résznél amikor már lerombolták a világítótornyot és a romok között található egy falbaépített computer, valamint a garázsban is egy. A világítótoronyban található computernek azt kódot adtam meg ami a kódbeírási műveletnél adva is van (R6X7)de a másikat nem tudom honnan szedjem. A szövegből kiderül, hogy köze van Pey-j cipőéhez, így gondoltam az R betű takarhatja a jobb lábara való cipőt, igy próbáltam L-el is hátha ide a bal szükséges valamint a falon található cipő tervrajzon lévő számok kombinációját, de mindez ezidáig eredménytelen volt. HH felhívja a figyelmemet a Pey-j-től kapott minidisken lévő információkra amik segíthenek megfejteni a kódot. Ezt végignéztem, értem is miről van benne szó de nem tudom milyen infót használjak fel belőle.
    Nem feltétlenül a konkrét kódra vagyok kíváncsi, hanem a egy kis segitségre a megoldásához.

    Ja még egy kérdés! a MAMA-G-nál 20 kristálygömbért vásárolt fligt stabilizátort ugye természetes jelenség, hogy még nem tudom semmire sem használni?
  • Hamster
    #4982
    BGE ártakarékos változata:



    <- Hamster ->
  • zsea
    #4981
    végre egy jó hír, a mai napra :))

    tegnap feltettem újra a bge-t (mikor máskor mint amikor tanulnom kéne;) )és végre sikerült kicsikarnom az EAX-ot a gépből :)) mindenkinek ajánlom :)
  • Hamster
    #4980
    Eddig nem lehetett biztosra venni, h készül a folytatás, mivel az UBI-nak nem volt kedvező az eladás (Pedig én megrendeltem az USA-ból, PC-re, és PS2-re és megvan az EU PC, és PS2 is. :-)) ), de a mostani UBI-s nyilatkozatból megtudtuk, h bizakodók a BGE irányába, és idén(?) jön a folytatás. :-)
    Én nagyon várom már, ha legalább olyan lesz, mint az első rész, akkor megint utálni fog a barátnőm, h a TV-t/monitort bámulom, és nem vele foglalkozom. :-))

    Ha találok képeket, vagy infókat,akkor a BGE Magyar oldalon publikálom, és írok ide is. :-))

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #4979
    Majd később nyer értelmet a kód.

    <- Hamster ->
  • Roll
    #4978
    Miért nem engedi bekapcsoli a játék az antianalising-et?

    Megakadtam, hol van a számítógéphez a kód a játék elején?
    Már beírtam mindent azokról a cetlikről, de nem jó.

    Köszi
  • zaki
    #4977
    nincs
  • Roll
    #4976
    Van ehhez a játékhoz magyarítás?
  • CarajoEsp
    #4975
    Nah az kéne nekem megmondom őszintén:D
    Azt tudom ,hogy dvd tokos volt mindíg is ,de remélem nem szedtek ki belőle semmit. Ha más nem megrendelem amcsibl.
  • Hamster
    #4974
    Elfelejtettem írni, h a PC-s változatról van szó.

    A normális doboza is DVD tokos, és ez az olcsó változat is DVD tokos. A beltartalmáról nem tudok mit mondani, mert még nem jelent meg, de nem hinném, h a három lemezből valamelyik hiányozna. :-(

    Az USA kiadásról még nem tudok mit mondani, mert még nem érkezett meg, de a kinti trend egy könyv nagyságú papírdoboz, kihajtható előlappal. :-)

    <- Hamster ->
  • CarajoEsp
    #4973
    És a normális dobozában ,vagy ilyen ezt vedd megesben?
  • Hamster
    #4972
    Még ebben a hónapban ártakarékos változatban kijön a BGE.
    Ára: 2.490.-
    Kapható: Gondolom minden nagyobb Gamer üzletben, de a CDGalaxis-ban biztos.

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4971
    lemaradtam :)) hiába vizsgaidőszak ;)
  • Hamster
    #4970
    Talán 1,5-2 hónapja. :-)

    <- Hamster ->
  • Seth
    #4969
    Meg kell venni a hyper motort (30 gyöngy)
    Utána akárhol, csak menj olyan magasra ahogy csak tudsz, majd ki fogja írni amikor aktiválhatod
  • ent
    #4968
    Hol kell az űrbe felmenni?
    Megvan már a Belugám!
    Térkép esetleg,
  • zsea
    #4967
    csak most tűnt fel, hogy ki van rakva a magyar bge oldal :))
    mióta van ez itt? :)
  • zsea
    #4966
    remélem sikerül :)
  • Danecay
    #4965
    Kösz a tippet, erre gondoltam én is sőt meg is csináltam, elmentettem, igaz 1-szer, aztán bele a régi mentéseket, és csak azt az egyet láttam amit nem rég mentettem el, igaz betölteni nem póbáltam, no de minjárt.
  • zsea
    #4964
    juss el az első mentési pontig, mentsd el (lehet mind az 5 helyre kell mentened-ezt nem tudom) aztán cseréld ki a régi mentéseidet, ne lepődj meg, ha az első mentés neve benne marad, attól még a régi mentéseidet tölti be
    elvileg működnie kell
  • Danecay
    #4963
    Hi All!
    Lenne egy pici problémám! Az egész úgy kezdődött, hogy uninstalláltam a BG&E-t, de előtte kimásoltam a mentéseket, legalább is a sav kiterjesztésű fájlokat. Ami az uninstall után megmaradt azt töröltem, mondván a mentések megvannak, ami félig meddig igaz is, de miután úrainstalláltam a game-t és belemásoltam az említett mentéseket, nem látja őket játékbetöltésnél, azaz nem tudom használni az uninstallálás előtti mentéseimet. Van valakinek tipje, hopgy mit csináljak vele, mert előről nem szándákozom elkezdeni a játékot, viszont befejezni pedig szeretném.
    Előre is THX!
  • ka87
    #4962
    hát nem is csodálom...ahogyösszekódolták az egészet....még a bf kibontóval se lehet semmi értelmeset kiszedni a sally_clean.bf-ből....
  • zsea
    #4961
    köcc :))
  • zsea
    #4960
    én is úgy tudom, de még reménykedem ;)
  • zaki
    #4959
    szép az új logod
  • zaki
    #4958
    úgy tudom nem is lesz
  • zsea
    #4957
    még nem :(
  • ent
    #4956
    Magyarosítás létezik már??
  • ka87
    #4955
    jah már végigmentem ott kergettek a háztetőn LOL:D
  • Seth
    #4954
    Dehát mondom hogy nem kell senkit leverni,akkor meg minek ő?
    Senki nem fog észrevenni (kivéve a végén mert akkor mindenki észrevesz..:)
  • ka87
    #4953
    oké:) a salughterhouse is elég gáz csak ott ott volt double h:D
  • Seth
    #4952
    Nem kell senkit lezúzni-csal lopakodj...nézd meg milyen útvonalon mennek az őrök és a megfelelő pillanatban uzsgyi.
    A Slaughterhouse-ban nehezebb részek voltak, ha az ment akkor ez nehogymá
  • ka87
    #4951
    Annál a résznél akadtam el, mikor kormányzó ad egy csillagos kulcsot és ott kinyitom a lézereket és bemegyek az alpha sections hq-ba. Ott hogy lehet elmenni, mert észrevesznek.
    Ha meg szétrugom az egyik alfásat akkor meg egy lézer kinyir.
  • Hamster
    #4950
    A torpedó, az amit a világító robot utánad küld, ha belemész a sugárba. Én azokat csaltam a vizez úszó robothoz.

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4949
    amit általában szét kéne torpedózni, azokba bele kell lökni egy-egy ládát (mindig van a közelben :) ) olyan kimondottan torpedó nincs, ne is keresd :)
    (csak az erősebb lövés volt a factoryhoz való bejutáshoz)

    ha nem ez a gond írd meg pontosan hol vagy :)
  • Knox
    #4948
    Most vagy nagyon hülye vagyok vagy igen!

    Van az a rész amikor be kell jutni a slaughterhouse-ba, a race3bol! nos én be is jutok, egy ideig! Merthogy aszondja a DuplaH hogy torpedozzak szét vmit! Dehát nincs torpedom! megnéztem, sem a reggie mammagoéknál, sem a kinainál nincs!
    Nos nemtom mit tegyek! Thx for help!
  • Hamster
    #4947
    Semmi különös. A hangvétele bratyizós, de ne felejtsük el, h 7+ éveseknek készült a játék. :-) Én lassan az 5*7-et is elérem. :-)))

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4946
    ne kínozz :)))

    van valami újdonság a kézikönyvben?? (bár még az angolt se olvastam... :) )
  • Hamster
    #4945
    Zsea !

    Megvan az EREDETI Beyond Good&Evil! :-)))

    Nekem mondjuk nem az első eredetim, de hát ez mindegy is jelen pillanatban. :-))))
    Nagyon szép a cd-k festése. :-))
    És a magyar kézikönyv is tetszik. :-)

    <- Hamster ->
  • zsea
    #4944
    vagy úgy :))) ilyesmit én is csináltam, újratelepítés után feltettem a patchet de elfelejtettem a hozzá való crackot rátenni aztán csak néztem, hogy miért nem megy ;))

    ja és az a 6999 egész jó ár, mikor legutóbb néztem még mindenhol 9999 volt pedig mindenképpen meg akarom venni :) most erre gyűjtök

    igen szivesen megnézném azt az esszét :)