5583
  • Gyusz
    #5063
    A logodból ítélve én azt hittem, hogy minimum 3-szor is végigjátszottad már . Én még a nyár elején játszottam végig először, majd augusztusban megvettem eredetiben és akkor jött a második végigjátszás, és akkor mégjobban tetszett.

    OK, elhiszem hogy egyazon motor a kettő, csak valaha a POP:SOT tesztjénél olvastam a lentebb említett dolgot.
  • ka87
    #5062
    mindegy azért meglepődtem
  • rorr
    #5061
    de a shadereket igen azt már a gf2 is tudta!nézd meg pl az Alice című játékot abban is olyan a víz aztán 2000-2001-ben írták!
  • ka87
    #5060
    jah... pl egyet nem értek hogy csinál a bge gef 4 440-es kártyán pixelshaderes vizet... hiszen a gef 4 mx 440 nem tudja a PS-t

    kül én ugy tudom egyazon motor, főleg hogy az adatfájlok formátuma is ugyanaz. (prince.bf, sally_clean.bf) mondjuk egyikkel se leeht sokmindent kezdeni a hangok kiszedésén kívül. Nem tom mire jó ez hogy szétkódolgják az egész fájl és se egy nyamvadt modellt se pedig textúrát nem lehet belőlük kiszedni.
  • CarajoEsp
    #5059
    Noh. Ma nem mentem iskolába.
    HOPP ez nem az a film....
    Szóval ma újra neki kezdtem ennek a remek játéknak s meg kell mondjam ,hogy 2.szorra is ugyan úgy megfog. Minden párbeszéd ,minde karakter és helyszín a tökéletességig ki van dolgozva. IMÁDOM!!!!!!!!!!!
  • rorr
    #5058
    Egyazon motor más más játék mindegyikhez külön bővítve a motor!
  • Gyusz
    #5057
    Én úgy tudom, hogy a PoP egy teljesen más motort használ, amit az Ubisoft kínai fejlesztőcsapata dobott össze. A BG&E motorjával ugyan próbálkoztak, de nem volt megfelelő ahhoz a játékhoz. Ettől még azonban mindkét játék szuper
  • ka87
    #5056
    bge még imndig istenkirály játék, főleg mióta nem szaggat mnit a barom:) ugyanaz a motor mint a PoP de sztem nagyságrenddel szebb
  • barret
    #5055
    Érdekes,nekem semmi gondom nem volt vele.Ez nem a Pirates.o.t.c. De azt is végignyomtam:)
  • Gyusz
    #5054
    BUÉK!!!
  • CarajoEsp
    #5053
    BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CarajoEsp
    #5052
    KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!
  • rorr
    #5051
    igazad van Pluhi!tényleg nem adtak ki javítást hozzá!még mindig 1.1 -es az utolsó!
  • zsea
    #5050
    a játék főköyvtárába, ha azóta még nem találtad volna meg ;))
  • Prof-X
    #5049
    Hali!
    valaki meg tudná mondani hogy hova ment a játék?Kéne a mentés!
    Köszi!
  • pluhi
    #5048
    Igen sok idő telt el azóta, hogy először játszottam ezzel a kiváló játékkal, akkor sem sokat, mivel kilépegetett, fagyott. Gondoltam előveszem újra, már biztos 1.3 magasságában járunk. Hát nem. Szégyen.
  • CarajoEsp
    #5047
    Az olcsőbbik verziót.
    Maga a csomag elég gagyi ,de mi a cd-ken van ,az felbecsülhetetlen.
  • zsea
    #5046
    melyiket vetted meg? :)

    vasárnap kezdtem újra a játékot :))
    ha valakinek, vannak tapasztalatai hangproblémákkal akkor szóljon ;) én már elfelejtettem, mit olvastam róla...
  • CarajoEsp
    #5045
    Nah végre sikerült megvenne. Habár maga a Doboz tartalma gyenge volt, a játék annyira csodás ,hogy ettől sikerült elvonatkoztatnom.
    HAJRÁ BGE:!!!
  • rorr
    #5044
    Számomra is az egyik legjobb játék amivel az elmúlt 15 évben játszottam!A doom-ok ,halflife-ok ilyen olyan autóversenyek nagyon kevésnek tünnek ezután!
  • antijedi
    #5043
    loál :DDD
  • CarajoEsp
    #5042
    NAH KÖZEL VAGYOK A 2000-hez ÉS ÚGY ÉRZEM EZZEL MEG KELL TISZTELNEM EZT A JÁTÉKOT. ÉLLJEN SOKÁ A BGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsea
    #5041
    természetesen :)) kisebb kihagyásokkal
  • Rage47
    #5040
    Hi!
    Ti még mindig jáccotok vele év eleje ota?:)
    Amugy sztem tuti lesz folyatatás.
  • ZsZso
    #5039
    Végignéztétek a credits -et a játék végén ? Ha nem, tegyétek meg, mert van egy nagyon fontos mozzanat a sok sok név után. Egy izgalmas jelenet, ami után semmi kétség, hogy lesz -e folytatás ...
  • Voltan
    #5038
    Viszont nem is kötelező...
  • zsea
    #5037
    én csak egyszer adtam át a malacnak egy pa1-et, 2 perc múlva kinyiffantotta egy robotka ;)) azóta nem adok neki ... nem is halt meg még soha :)
    és igen neked nagyobb szükséged van rá...

    a looterek érdekes helyek :) vagy megcsinálod kapásból, vagy nagyon sokáig szenvedsz vele...
  • PiszkosFred
    #5036
    Hja. En is mindig atadtam par "kajat" Pey'J-nek es Duble H-nak, de nem emlexem hogy hasznaltak volna ;] Nekem viszont neha jol jott, foleg a vege fele. Igy ha nem muszaj, ne fogyaszd el oket, es tartogass parat vesztartaleknak a vegere. Vagy gyujtsd a penzt, es a vege fele majd jol bevasarolsz.
  • lwb
    #5035
    kösz! időközben tárgytalan lett a dolog mer' csúnya alfaszeksönösök elvitték a gyesznót jól. :)

    most perpill a looterekkel görcsölök ... nem könnyű.
  • zsea
    #5034
    szia!
    a hátizsákodban megtalálod a Pa1-eket amit átrakhatsz a malacnak... (de anélkül is simán kibírja :)minden gond nélkül )
  • lwb
    #5033
    aki végigyomta már, nem tudja véletlenül, hogyan lehet PA1-et adni Pey'j-nek? mert én amint felveszem, már "el is fogyasztom", a disznó meg csak vinnyog, hogy ő sose kap.
  • Cat #5032
    király lenne
  • Hentes Bill #5031
    Beyong Good & Evil folytatások ?
    Játékipar - 2004-07-30 17:21:00
    Egy francia online játékmagazin, az OteraGame kapta lencsevégre a Beyond Good & Evil fõhonchoját Michel Ancel személyében, aki hosszasan ecsetelte, hogy a mögötte dolgozó csapatnak mennyi energiája és tervezete maradt még a tarsolyban. Arra azonban francia kollégáink sem gondoltak, hogy Mr. Ancel kiböki azt az aprócska ám igen fontos információt, hogy: "...dörzsölhetjük a tenyerünket, ugyanis várható a BGE további folytatása - ráadásul mindjárt kettõ..." A programot kiadó Ubisoft részérõl még nem nyert megerõsítést a dolog.

    info: 576 Online
  • Hamster
    #5030
    Egy MediaMarkt-ban megvettem az UBISoft Exlusive kiadásu BGE-t.

    A lemezek sorszáma eltérő az első kiadástól, illetve csak a szitázásuktól. Sajnos nem jár hozzá kéziköny, de azt a harmadik lemezen megtaláljuk PDF formátumban 4 nyelven.
    Észrevehetjük, a Magyar hozzáadás, csak a borítóban nyílvánul meg, semmi másban. Ennek ellenére is megéri a 2.490.- árat. :-) (Zárójelben megjegyzem, az első kiadásu BGE-t egy ideig ugyanennyiért lehetett/lehet megvenni a CDGalaxisban. Azért egy telefont engedjetek meg oda, mielőtt elindulnátok.)

    Közben befutott hozzám az USA PC, és PS2 változat is. Azokról a szkenneket felteszem a Magyar BGE oldalra pénteken.

    <- Hamster ->
  • ka87
    #5029
    megrendeltem neten a cdgalaxistól...sztetek pontosan küldik? ahogy írták egyik napról a másikra...szóval ha megrendeltem szombaton megkapom hétfőn?
  • CarajoEsp
    #5028
    Nekem nem tetszenek az új dolgok. Mindent meg kell hagyni eredetiben.
  • zsea
    #5027
    köszi :))
    ideje lenne újra játszani... de azt majd az eredetivel
  • ka87
    #5026
    jump-kit
  • ka87
    #5025
    én meg rendelni fogok:)
  • Ersiman
    #5024
    Üdv mindenkinek!
    A Westend MediaMarktban most az eredeti tokos BGE-t adják 2490-ért.
    Én vettem!