5583
  • Black Hawk
    #5183
    MEGVAN! Telement mocsokkal a billentyűzet. most egész jól reagál és még ütni sem kell.
  • Black Hawk
    #5182
    eskü ütom az esc azt nem jön be semmi.

    de az is lehet hogy már szarrá vertem a billentyűztet.:)
  • tigeroo
    #5181
    LOL esc >> options main menü vagy miaf:D
  • Black Hawk
    #5180
    Emberek ez életem legcikibb kérdése.
    Hogy lehet kilépni?
    sehogy sem hagyja magát én meg ütom mint állat
  • tigeroo
    #5179
    ott tartok hogy elrabolták a kismalacot és 2 képet kellene készítenem.
    ebből 1 meg is van (amikor a dobozokat "x-ray"-ezik és emberek vannak benne) , a másodikat nem találom :l
  • alph4
    #5178
    Én is most telepítem fel! Kiírtam egy külön DVD-re a GS-os verzsönt :)
  • barret
    #5177
    Eszement jo jatek:)
    Csak imadni lehet!
    Igaz megegyszer nem alnek neki,de csak szep emlekeim vannak rola!
  • Toroco
    #5176
    a bázisban nem tok segiteni. már nem emlékszem. magyaritás tudtommal nincs, de nagyon egyszerü a szövege
  • tigeroo
    #5175
    holnap felrakom ujra..
  • c115
    #5174
    magyarítás van????
  • c115
    #5173
    hi

    mi az ALPHA bázis belépési kódja:????
    megvan a kártya de azon eggyertelműen ez áll:b9l5
    valami ilyen de léci küldjétek el a kódot kösszzzzzzzzzz!!!!444
  • Malbeth
    #5172
    Ez hatalmas hiba,mert rettentően jó játék!
    De mi volt a probléma?
  • Keti
    #5171
    Akit érdekelne a következő Gamestar teljesjátéka lesz. Én anno 1 éve megvettem a játékot a fiamnak, de azóta is a polcon hever. Sajnos ráírják a 7 éves korosztályt, s bizony szerintem 15 alatt nem játszik ezzel senki. Hacsak a nyelvtudása nem olyan jó, hogy megértse a játékot. Én azt hittem hogy olyan Rayman szerű. Magyarosítás hiányában nekünk nem érte meg.
  • Shep
    #5170
    thx.
  • Seth
    #5169
    A mission disc-ekhez hasonlóan van egy save disc. A gépeknél azt kell berakni és már menthetsz is
  • Shep
    #5168
    Na senki nem tud segíteni?
  • Shep
    #5167
    Srácok, menteni hogyan lehet?
  • Toroco
    #5166
    :D
  • tep
    #5165
    remélem , addig +tanulsz helyesen írni :P
  • Mustang2005
    #5164
    REMÉLEM LESZ FOJTATÁS!!!
  • tep
    #5163
    Beyond Good and Evil 2 előszél

    Nem, egyelőre szó sincs arról, hogy a fanatikus rajongótábort magának tudó játék folytatása készülne. Azonban az első (és mindmáig egyetlen) rész fejlesztését vezető Michel Ancel elárulta, hogy nagyon szeretne második részt gyártani a játéknak. Az eredetileg trilógia méretűre tervezett játékkal kapcsolatban Ancel megjegyezte, hogy "hosszabb történetet írtam, így jó lenne befejezni". Hivatalos álláspont szerint az Ubisoft a kasszáknál gyengén teljesítő játéknak nem kíván folytatást gyártani. Ancel mostanság amúgy a Peter Jackson's King Kong multiplatform játék munkálatait vezeti.
    /HARDWIRED/
  • Toroco
    #5162
    Nekem a rablókat sikerült elkapnom. mindet, persze azért azt is kellett gyakorolni :D
  • zsea
    #5161
    szia!
    hát ha azóta még nem derült ki: nem az a lényeg, hogy sokáig üsd, hanem, hogy hibátlanul :) mert ha eltalál akkor "kezdheted előröl"
    de remélem már túl vagy rajta :) ha nem, sok sikert!
  • Jolti
    #5160
    Sziasztok
    Kérdésem volna..mennyi ideig kell püfölni a főellenséget mert 10 perce ütöm és még virul..a végigjátszás szerint..mintha csak egy szeme kéne hogy maradjon a végére, vagy mittomén. Ha valaki tudná..)reflektáljon lécci.
  • Malbeth
    #5159
    Hali!
    Én is sokszor megszívtam emiatt(mármint a kamera miatt),de ez annyira apró hiba
    a rengeteg zseniális megoldás,és ötlet mellett,hogy ezt nagyvonalúan elnézhetjük
    a készítőknek.Többedszeri végigjátszás után végre a versenyeket is sikerült menyernem (mind a 4-et),persze azért sokat kellett gyakorolni mire sikerült.Viszont azokat a piszok rablókat még sosem sikerült elkapnom!
  • Toroco
    #5158
    Én egyet utálok ebben a játékban amit nagyon elbasztak a készítők. a kamera mozgásokat. sose azt mutatja a kamera amit látni kéne, össze vissza forgolódik. Akkor a legszarabb mikor menekülök és átmennék egy ajtón erre a kamera megfordul és Jade visszarohan a katonák közé. Nagyon gáz.
  • Toroco
    #5157
    Én most kezdem el ujra :d a főellenséget még nem birtam leverni, de majd most.
  • zsea
    #5156
    gratulálok :) a négy nem is olyan rossz ;) csak ne vidd túlzásba....
  • Malbeth
    #5155
    Hali!
    Azóta már négyszer végigvittem a játékot!Egyszerűen fantasztikus!
    Nagyon remélem hogy lessz folytatása mert ez egy igazi csoda,és megérdemli a kiadók bizalmát.Máskülönben ezt üzenem nekik!
  • Malbeth
    #5154
    Sziasztok!Szia Zsea!
    Sikerült átjutnom azon a részen,aho eddig mindíg lefagyott!!
    Most olyan boldog vagyok!
    Ez a játék sokkal élvezetesebb mint a Half Life 2!Alig tudom abbahagyni.
    Mindíg azt mondom magamban "a következő mentési pontig még elmegyek"aztán ott
    megint "a következő mentési pontig még elmegyek".
    Láttam a kedvenc legyedet (... RAYMANIS)!Nem volt könnyű észrevenni!
    Te mikor játszottál vele először?
    Szia!Köszi a tippeket!
  • zsea
    #5153
    Szia!
    fennt a kép alatt a honlapcím, ott fennt vannak a teendők a bugfix menüpont alatt... :)

    ha a malacot elfogták, akkor már látad az én kedvenc legyemet is :))
    a köhögő őr viszont egyáltalán nem rémlik... ideje újrajátszanom a játékot...
  • Malbeth
    #5152
    Szia Zsea!
    Felrakom ezt a patch-et újra,és azt szeretném megkérdezni,hogy mit kell csinálni,hogy ne legyen belőleprobléma?Mert olvastam hogy ez a patch is ludas
    néhány bugban.
    Most ott tartok ahol a malacot elfogják,eddig még nem fagyott ki a gép!Lekopogom!
    Na meg az is aranyos epizód amikor a starkost be kell rakni egy szekrénybe,aztán
    előjönnek az egerek és elviszik.
    Az eggyik őr mindíg köhög,ez mit jelent?Miért csinálja?
  • zsea
    #5151
    a patch a processzor stabilitását növeli pl az AMD-két, szóval neked pont jó... :)

    nekem az egyik állat a kedvencem: egy légy... a döglött tehén orrán- a laboratóriumban... ;))) na meg persze a többi :)
  • Malbeth
    #5150
    Szia!
    Egyszer már felraktam a patcht-t(ha jól emlékszem),de nemigen vettem észre változást.Amúgy ez a patch milyen hibát javít ki?
    Újra elkezdtem előröl a játékot(próba szerencse)imádkozom,hogy ne jöjjön elő
    ez a fránya probléma.Imádom Jade-et,de a többi szereplő is nagyon a szívemhez nőtt.A kedvencem az amikor Jade legugol és olyan eltökélt arcot vág lopakodás közben,hát az nagyon aranyos.
  • Toroco
    #5149
    :D
  • zsea
    #5148
    remélhetőleg megtaláljuk a problémát :)
    azt nem írtad, hogy feltetted-e a patcet? és ha igen akkor az advanced settingsben lehetőleg az autodetect pipálásait használd...

    imageből meg ha a cdképet használsz és nem cd-t, és arról telepítessz vagy játszol, mert azt a játék nem támogatja (lásd Toroco-t a kivételelt aki erősíti a szabályt) :)
  • Malbeth
    #5147
    Sziasztok!
    Elég sok jónaktűnő dolgot írtatok.Köszi.
    Ati Radeon 9800 Pro videókártyám van,a procim AMD XP2600+,egy giga ram.
    A nemória sebességét hogy kell csökkenteni?Sajnos ebben nemigen vagyok jártas.
    A videokártya driverja elég friss,talán májusi.Az az imageből játszani az mit takar?
    Köszönöm,hogy ilyen segítőkészek vagytok!
  • zsea
    #5146
    az egy jól ismert bug... nem probléma :)
    és nem felsleges a patch, csak annak kell feltennie akinek tényleg szüksége van rá, mert mondjuk nélküle nem is tudja elindítani a játékot...
  • Seth
    #5145
    nálam a patch ott kavart be, amikor az egyik helyszínen nem esett le egy kulcs a helyéről ( asszem a Slaughterhousban)
    szóval felesleges felrakni télleg
  • zsea
    #5144
    szerencsés :))
    nem minden esetben támogatja a játék a cdképet, ez a hivatalos oldalon is fennt van...
    a patch, meg kifejezetten egy procihoz van, nekem nélküle láthatatlan karakterek voltak :))