5583
  • Skatey26
    #5223
    Arra a zöld szörnyre igen, ami köpköd, ugrál, hadonászik...
    Tudod ami elrabolja a disznót. reaper vagy mi a franc a neve de nem biztos. Rég nem próbáltam leölni.
  • zsotesz
    #5222
    A zöld szörnyre gondolsz ami ugrál?
  • Toroco
    #5221
    adj pontosabb leirást a szörnyröl, esetleg a képet szúrj be róla. Mert most igy hirtelen nem emlékszemrá. én már régen játszottam vele.
  • Skatey26
    #5220
    Sziasztok! Tom, hogy elég béna vaok, dee még csak pár napja kezdtem. Elakadtam annál a szörnynél, aki elviszi cucut, mert minden támadását ki tudom védeni, (csak a végén nem) és ha közel férkőzöm hozzá, megütöm párszor, semmi baja nem lesz. pedig ezt már minimum 600-szor ismételtem. PLZ HELP!!!
  • Andrejka
    #5219
    ezer hála
  • zsea
    #5218
    folyamatosan ütni kell, (figyeld meg milyen sorrendben jön) és nem szabad, hogy eltaláljon, mert akkor újrakezdi...
    nem olyan nehéz, csak gyakorolni kell :)
  • Andrejka
    #5217
  • Andrejka
    #5216
    elakadtam a játékban tud valaki segíteni?
    ott tartok hogy a holdon a főszörny ellen kell menni.
    már beszívta a szörny double h-t és teleportálja azt a háromszemű szörnyet.
    ha valaki tudja hogy kell kínyírni az pílz írjón
  • Beya
    #5215
    Már ott tartok benne, ahol a végigjátszás szerint meglenne az összes gyöngy. Azt is írja, hogy ha öszzegyűjtöttem mindet, akkor kapok lemezt, és játszthatok. De nekem akkor ez kimarad.
  • ThugEdge
    #5214
    nem mert majd meglátod,hogy a végén kell majd igazán,de lesz bőven a végén gyűjtögetési lehetőség,ha jól emléxem,de amit tudsz szedd össze
  • Beya
    #5213
    Egyébként ha nem sikerül összeszednem az összes gyöngyöt, akkor gáz van?
  • Malbeth
    #5212
    Pedig a vége is nagyon jó,tetszet a Star Wars szerű repkedős űrharc a Doomz-okkal.
  • Malbeth
    #5211
    Ha nem kerülsz a látokörükbe akkor nem vesznek észre,ha mögéjük lopódzol és
    belerúgsz a hátukon a tartályba kipurcannak.Volt hogy egy terembe négy őrt is kipurcantottam,szépen egymás után.A korong is jó módszer,de azt csak a játék egy bizonyos szakasza után lehet használni.
  • warass
    #5210
    Lécci vki adjon 1 full mentést, volt egy windows reinstallom és elfelejtettem átmenteni. Már megvolt a Beluga, mentem volna az űrbe...
  • Black Hawk
    #5209
    várd ki a megfelelő pillanatot vagy a hátso tartályába lőj bele egy korongot vigyázz mert egymást javítják.vagy ha máshogy nem meg akkor közelharcban zúzd le várj amíg lecsap a kalapáccsal azt akkor sorozd meg kegyetlenül.
    sok sikert
  • doki11
    #5208
    tudnátok segíteni ?elkadtam azokat az alpha őrőket hogy kell kicselezni vagy hogy ne vegyenek észre?
  • Black Hawk
    #5207
    tudom és elég sűrün néztem is de kössz
    ez a rész eléggé elvette a kedvem pedig a játék jó.
  • Malbeth
    #5206
    Szia!
    Szerintem ott nem a versenyen kell résztvenned,hanem amikor elindul a verseny
    szépen maradj le,lassan menj és figyelj,a bal oldalon kell keresni egy bejáratot
    még lézer kapuk is védik.Ha megtaláltad ezt a fojósót.akkor át kell ugrani a lézeren,és ezen az úton kell továbbmenni...
    Van végigjátszás is ezen a Magyar Beyond Good&Evil oldalon,amit itt fölötzünk
    érhetsz el.
  • Black Hawk
    #5205
    tudom hogy a jó nép warezol. de magyarországra még nem érkezett meg.;)
    én szeretem a warezt meg torrentet meg a többit de azt a Játékot annyira szeretem hogy megveszem eredetiben.
  • ThugEdge
    #5204
    és hogy vezetted a szekeret a pop two thronesban?me az hardcore volt a javából,na jó nem annyira
  • Black Hawk
    #5203
    versenyes rész amikr ár tudok ugratni a hajóval de mondtam letöröltem és meg most hely sincs hogy fölrakjam :( amúgy mondommott vagyok amikor valami versenyen kéne részt vennem dupla H val amikor a bálnákat fényképezem a kordon mögött de má r geci ideges voltam úgyhogy delet a game.Nem az a bajom hogy nem tudom mi a feladat hanem az hogy nem tudok vezetni járművet.A prince of persiában szinte egyszer sem ölt meg ellenség szóval harcolni tudok de vezetni nem. De azért kössz.
  • Malbeth
    #5202
    Hol akadtál el????Talán segíthetek.
  • Black Hawk
    #5201
    de igen én és annyira hogy le is töröltem :) de amúgy tényleg jó játék hiába az ubisoftban még sosem csalódtam.
  • Malbeth
    #5200
    Csúcs ez a játék!!Már vagy hatszor végigvittem,egyszerűen zseniális.
    Nem akadt el senki mostanában?
  • Black Hawk
    #5199
    na most megijedtem miért nem jöttél ma?
  • csm
    #5198
    remélem fasza játék és odaadja a hawerom mert szétrúgom a seggét
  • Black Hawk
    #5197
    a te kajádat eszi
    odamész dumálni vele azt ott van egy olyan rész hogy -need energy-aszem azt a csaj ad neki kaját ha van nála.
  • sirGalahad
    #5196
    Hahó! Most kezdtem csak el a játékotés még csak. A Malacom (Pay'J) eléggé leromlott álapotban van, már ha az életerő-t nézem... :-)
    Mivel-hogyan etessem meg,hogy egészségi állapota kielégítő legyen?
    Nehogy már elpatkoljon itt nekem...Még a végén rámküldik az állatvédőket, hogy éheztetem a sertést... Aki amúgy egyből a belopta magát a szívembe.
    Szóval hol találok neki répát? Vagy vmi száraz-tápot?

    Nagyon megfogott a játék hangulata, nem csoda hogy díjak özönét kapta annakidején...

    Ha vkitud (és akar) segítsen PLS !
  • majominia
    #5195
    Oké, küldöm! (ha sikerül)
  • Toroco
    #5194
    Gratula. nekem nem sikerült levernem a főellenséget. és sajna elvesztek a mentéseim is. most még elég az elején járok, de már régen játszottam vele.
  • Black Hawk
    #5193
    Ez naon fassza
    Amúgy nem akarod elkűldeni a mentéseidet.:D
  • majominia
    #5192
    Ezt már láttátok? (a HC. Gamer lapján találtam)

    Beyond Good & Evil 2 ismét a levegőben

    Két éve hatalmas kritikai sikert és ugyanakkor meglepő üzleti kudarcot söpört be a Beyond Good & Evil című, Ubisoft által fejlesztett és kiadott (azon belül is a Rayman-kreátor, Michel Ancel csapata, a Montpellier Studios munkálkodott rajta), sok platformra megjelent, eléggé összetett (főleg akció volt, de platform, RPG, verseny, szimulátor, logikai, lövölde és sok egyéb is) játék. Az anyagot Ancel eredetileg trilógiává szerette volna bővíteni, nyitva is hagyta az első rész végét, de nyilván a kevés eladott doboz miatt a főnökei megálljt parancsoltak a folytatásnak, így az óta az embereivel legfőképp a Peter Jackson's King Kongon dolgozott. Ugyan az évek során interjúkban számtalanszor előkerült kósza gondolatként a játék potenciális folytatása, sőt a rajongók még petíciót is indítottak érte, eddig azonban túl határozott lépések és bejelentések nem voltak a sorozat további sorsával kapcsolatban. Pár hete, mióta a fent említett óriásmajmos anyag be lett fejezve, és piacra került, ismét kérdésessé vált, hogy a Beyond Good & Evil 2 lesz-e Ancel következő játéka, újfent egyre többen emlegetik az anyagot, és maga Ancel is számtalan helyen nyilatkozta (például a szeptemberi Edge-ben), hogy azért az elmúlt két évben sem hanyagolta a történetet, nagyon szeretné elkészíteni a második epizódot is - ezek a nyilatkozatok nyilvánvalóan üzenetek voltak a főnökei és a rajongói irányába is. Egyelőre konkrét bejelentés még nem történt, a hivatalos játékoldal sem volt frissítve a témában, de sokan reménykedünk a folytatásban, és talán most, hogy ennyire forró téma lett ismét a Beyond Good & Evil 2, továbbá Ancel is meglehetősen korrekt sikereket ért el a Peter Jackson's King Konggal, Yves Guillemot zöld utat ad a projektnek.
  • majominia
    #5191
    kössz...
  • Black Hawk
    #5190
    örülj neki
  • majominia
    #5189
    Huhh... Megvan 100%-ra, (88 gyöngy, 56 állatos kép, 14 mdisk)de a Yo Pearl neyű játék kikészít! Irtó nehézre sikerült megcsinálni az Ubisoftnak.
  • zsea
    #5188
    vissza kell mennia bázisra... ha jól emlékszem ( a másik táppal az ajtót kell kinyitni...)
  • Black Hawk
    #5187
    Lementem elintéztem a robotokat kiszedtem a két táp egységet. font beraktam az eggyiket de semmi. és most?
  • Black Hawk
    #5186
    na srácok hogyan tovább?
    kiszabadítottam dupla H-t megöltem azt a zöld taknyot és utána merre?
  • Toroco
    #5185
    LOL :D
  • tigeroo
    #5184
    pffff..