2267
  • bazza
    #1947
    nyomja most vki neten?
  • IMYke2.0.0.0
    #1946
    Olvass vissza!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Gergely9
    #1945
    Sziasztok hol tudom átállítani m/h-ről km/h-ra mert sehol sem találol? Vagy nem lehet? Segítségeteket előre is köszönöm!


  • Gabor_(HSF)
    #1944
    Mire lenne jó az a szar?????????
  • aluyg74
    #1943
    levettem az acedivx-et és ugysem indul...
  • aluyg74
    #1942
    ace divx player-em van az is zavarja?
  • aluyg74
    #1941
    köszi. megprobálom..
  • Firci
    #1940
    Nekem is ez volt a gond. Öszeakadt a WinDvd-vel. Ha fent van szedd le és próbáld meg úgy.
  • Glpetyus
    #1939
    Az biza qrva jó lenne...
    Nemtom mér nem rakták bele...
  • aluyg74
    #1938
    xp.a gépem 128ram,1.3 proc. nvidia gefoce 440 64mb videokártya
  • bazza
    #1937
    istenem!
    Bár csak lenne a gémhez egy Skoda Octavia WRC....
  • pluhi
    #1936
    /NOVIDEO
  • Shongi
    #1935
    Hi lenne egy kérdésem, nem tzdjátok hogy ezen a konfigom, mért nem indul el a game? Elsötétül a kép aztán kibasz a desktopra.
    Athlon XP 2400+, 2*250mb DDR, GF4 MX440, Win XP.
  • Zetorg
    #1934
    milyen windows?
  • Gergely9
    #1933
    Sziasztok hol tudom átállítani m/h-ről km/h-ra mert sehol sem találol? Vagy nem lehet? Segítségeteket előre is köszönöm!
  • aluyg74
    #1932
    hello.tudnátok nekem segiteni?a gépen a cmr3 sem indult el,most a 4 demoja sem indul.lerakja a kocsit a pályára utána kilép.a forumban olvastam hogy a kodac okozhatja a hibát,levettem,de igy sem inul el.valaki segitsen már légyszi......
  • kyle reese
    #1931
    franky néven játszok köszi hogy ilyen rendes vagy ,a cimemet hova küldjem el ?válaszodat várom!!!!!
  • kyle reese
    #1930
    válaszodat várom!!!!!
  • kyle reese
    #1929
    franky néven játszok köszi hogy ilyen rendes vagy ,a cimemet hova küldjem el ?
  • zoli80
    #1928
    amugy az expert ritka durva,semeddig nem jutottam benne.
    ja és azt vettem észre hogy az oldschool autok sokkal jobban irányithatok mint az uj csucsszuper 4kerékmeghajtasu gépek,fura.
  • zoli80
    #1927
    van kodgenerator is hozza:)
    secret autok,expert mod,osszes palya,stb...
  • Gabor_(HSF)
    #1926
    JAHHHH egy kérdés....a végén ad egy kodot a game,miután mind a 6 bajnokságot megnyertem,tudja valaki azzal mit lehet kezdeni??????????????
  • Gabor_(HSF)
    #1925
    HUH...nincs kedved előről kezdeni???...én 4x jáccottam végig,és a 4.-nél az expert kivételével,szinte elsőre lenyomtam mindet...add meg milyen névvel jáccol,és az expertig lezavarom neked,ha már lusta vagy,azt átküldöm,de az expert modot meghagyom neked,hogy gyakorolhass
  • kyle reese
    #1924
    ha van mentésed akkor el tudod küldeni mert elszált a vinyóm és nem akarom előröl kezdeni válaszolj hogy benne vagy e és majd a privátodra elküldöm a mail címem,előre is köszi
  • Lacika 79
    #1923
    Na, újabb érdekes dolgok történtek tegnap. Indítottam egy új bajnokságot. Normal fokozat, 4 WD, Ford Focus.
    Megnyertem az első két gyorsit, és mi történik?! A Citroen kapja a pontokat. Na mindegy, gondoltam, csinálom tovább. Megnyertem az USA-t, és a Finnt, majd menék tovább, de kiírja, hogy bizony 0 pontom van, és 2 pont kellene, hogy tovább léphessek. :-(
    Ehh. Először a váltóteszt, mostmeg ez. Lehet, hogy kellene neki egy reinstall? Pedig csak annyit csináltam, hogy felraktam a 120 megás mod-ot, és Imyke magyarítását.
  • Zola NFK
    #1922
    Na úgy tiszta, ha ezt is leírom:
    Megvan a gond, töröltem a menük alatt lejátszott wmv fájlokat (az extra alkatrészek videója és a főmenü alatti video), és így hiba nélkül megy.
    Érdekes a dolog, mivel játékon kívül tökéletesen lejátszhatóak.

    IMYke:
    Biztosan jelezte már más is a magyarítással kapcsolatban, hogy amikor megnyerek egy rallyt, a futó szövegben villognak az ékezetek.
    Ezzel együtt is nagyon szép munka
    Hála érte!
  • Gabor_(HSF)
    #1921
    köfi... igazából az expert volt nagyon kemény és abból is az esős pályák,mert semmit nem láttam az ablaktőrlő miatt,a Japán pályán pontot se tudtam szerezni
  • Gabor_(HSF)
    #1920
    Először amikor még nekem se jött össze key en a váltó teszt, megprószáltam a mentéseimet a fiam gépére felmásolni,mert nála van kormány,de nem lett jó mert csak a slot1 slot2 stb, másoltam be,és azt csinálta mint neked(Test failed)mire végigszenvettem bill.-en addigra rájöttem ,hogy mindent kis szart bekell másolni ami a főkönyvtárba van ,akkor jó..ill lehet nemkell mindent de én ugy csináltam,mundjuk az egész nincs 1 mega se
  • Lacika 79
    #1919
    Ezt nem igazán vágom. Mit nem másoltam hová???
  • IMYke2.0.0.0
    #1918
    Grat!

    Zola NFK: A magyarítás nem okozhat fagyást. Ezt már csak az is bizonyítja, hogy nekem pontosan tegnap előttig (CMR04 uninstallig) tökéletesen működött, a magyarításommal együtt...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Gabor_(HSF)
    #1917
  • Gabor_(HSF)
    #1916
    Mert nem másoltad be jól a mentéseket, vaqgy keveset
  • Boroskóla
    #1915
    Ilyennel még nemtalálkoztam, passz.
  • Lacika 79
    #1914
    Ez eddig mind oké, de nekem az a gondolm, hogy abszolút el sem kezdi a tesztet. Mert ahogy számol vissza 5-4-3-2-1 utána egyből kiírja, hogy test failed, akármit is csinálok. Szal addig el sem jutok, hogy valamit írna, mit is csináljak. Érted? Ezért vagyok tanácstalan.
  • Boroskóla
    #1913
    Lacika 79 Mindig az adott fokozatba kell kapcsolni "itt nincs automata váltó csak kézi" és azon a fordulaton tartani amit a program kiír piros csík a ford mérőn és annyi ideig ameddig vissza nem számol nullára ha kimény az adott fordulatszám tartományból ujra kezdi a számlálást
  • Zola NFK
    #1912
    Hali!

    Nekem az a gondom, hogy CMR04 a menü léptetése közben rendszeresen kidob a desktopra mindenféle hibaüzenet nélkül. A telepítés hiba nélkül zajlott. Vinyó csere előtt is felraktam, de akkor nem volt ilyen hiba.... (azóta csak i2k magyarítása került fel)

    Ha tudtok, segítsetek rajtam, mert a falnak szaladok....
  • Lacika 79
    #1911
    Hi!

    Visszaolvastam egy pár oldalt, de nem találtam meg, hogy kell megcsinálni a sebváltós fejlesztést. Mert akármit is csinálok, egyből bukom a tesztet. Ha gázt adok, ha nem adok, ha sebességbe teszem, stb. Jah, kormánnyal nyomom.
    Valaki plíz írja már le, mi a fenét kell csinálni, hogy elkezdje.
  • kyle reese
    #1910
    hova kell a savet másolni? mert sikerült találnom!!!!ha érdekel megdumálhatjuk hogy hova küldjem
  • kyle reese
    #1909
    hova kell a savet másolni? mert sikerült találnom!!!!
  • bazza
    #1908
    Honnan lehet kocikat letülenni?
    WéeRCé is kéne...pl. egy Szabó G. skodája!!!