2267
  • Danny
    #506
    Jól betoltad neki egy két kanyarban a sodrót! :D
  • toMpEr
    #505
    ezt csak azert,hogy Imyke is lassa,hogy mindenfele csalas es levagas nelkul lehet 2:00 kozeli idot menni
  • Lacika 79
    #504
    Egyértelmű hogy meg lehet csinálni. Ezt csak a megoldásra mondtam, nem a programra.
  • toMpEr
    #503
    csinaltam reggel egy muvit, igaz ez par masodpercel szarabb ido lett a sok csuszkalas miatt, de ha sikerul jobb idot mennem, majd felrakom azt is.
    muvi 6mega
  • Alexease
    #502
    Ez a ki, mit csal, meg hogyan, teljesen felesleges tema, vita. A program egy igen "oszver", "mindenkinek" jatek. Lehet hasznalni teljesen arkad szinten, es szimulatorosabb modon is, es a ketto kozott is vannak lehetosegek:) Osszehasonlithatatlan a ketto.

    Nem hinnem hogy csalasnak lehetne nevezni, ha valaki kihasznalja a jatek hivatalos "lehetosegeit". Mindenkinek mas es mas jelenti a jatekelmenyt.

    A fentlevo idok meg semmit nem jelentenek, nem kell vele foglalkozni. Amig nincsenek egyenlo feltetelek addig teljesen felesleges barmit is hasonlitgatni.
  • zaki
    #501
    nincs mit
  • toMpEr
    #500
    windows commanderben is el tudod intezni ctrl+enterrel
  • Lacika 79
    #499
    az én időmben ezt még egy CTRL+Enter kombiációval elintézték, utána beírtam a cuccost, és kész. :-)
    És nem kellett az egérrel szarakodni.
    Néha azért visszasírom a régi DOS-os NC-s időket. :-)
  • Takigabi
    #498
    kikpapcsoltam mindent és igy már elinfult , eddig állandóan lefagyott amikor már betöltött volna a szakasz
  • Takigabi
    #497
    thx bocs hogy láma voltam :)
  • zaki
    #496
    így

    előszőr mutass rá az exe-re, majd beírod, és enter
  • Lacika 79
    #495
    ikon: jobb gomb/tulajdonságok/cél és itt utánaírod az elérési út végére, hogy novideo a CMR4.exe után.
  • Takigabi
    #494
    étnevezed a cmr4.exe t vagy mi?
  • Lacika 79
    #493
    Nemtom, én nem próbáltam még azt a kodekpakkot.
  • toMpEr
    #492
    milyen codec kell ahoz,hogy le tudjam jatszani a fraps alltal felvett videokat?
  • zaki
    #491
    cmr4.exe novideo
  • Danny
    #490
    Hogy indítod el no videoval?
  • zaki
    #489
    pl ezen a 2. képen sem értem a "rövidítést", én itt is az úton tudok maradni, és full gázzal nyomom ezt a szakaszt.
  • zaki
    #488
    hmmm, én is ezzel nyomom, de én nem fikáztam (#196) :)
  • zaki
    #487
    nekem is az van fent, és mégsem indul el alapból a játék.

    szóval novideo-val indítom el a játékot mindig
  • Mayday
    #486
    Meg valami.
    Tegnap a poros foldig alaztatok nehanyan a jatekot, hogy egy ekkora szart hogy lehet kiadni, most meg megis ezt nyomjatok Ti is?
  • Mayday
    #485
    Szvsz ha felrakja a K-Lite-ot, akkor nem kell sorrendeznie, nem kell tobbet telepiten, ez onmagaban is mindent visz, de megsem rak fel sok felesleges hulyeseget.
  • Lacika 79
    #484
    Hm. Eddig én is az úton mentem, de majd kipróbálom így is. :-)
    A codec gondokkal küszködőknek:
    Délután beírok egy pár progit, illetve a felrakási sorrendet ahogy nekem van, és megy vele minden gond nélkül. Játékok is, és filmek is.
    Kb. 14-kor érek haza, majd akkor beszúrom. Remélem, tudok majd segíteni.
  • IMYke2.0.0.0
    #483
    A képeimen megnézheted... én azokról beszélek. #473

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • zaki
    #482
    ez így van
  • zaki
    #481
    pl nem tudom mi neked a rövidítés a 4. képen, én full gázzal jöttem el mindig a fa mellett (nem, nem a fa bal, hanem a jobb oldalán)
  • zaki
    #480
    IMYke én nem akarlak megbántani, de hülyeségeket beszélsz. milyen csalás, kanyarlevágás, egyéb dolgokról beszélsz? én ámulok, és bámulok, hogy miket írsz, nem tudtam, hoyg most viccelsz, vagy komolyan beszélsz. én mindig az úton maradva versenyeztem eddig, és így születtek meg az elért eredményeim.
  • toMpEr
    #479
    majd csinalok frapsal videot
  • toMpEr
    #478
    talan, mert ezek az utat lehet leroviditik, de a sebesseged visszafogjak, igy az idod szar lesz
  • Terminátor14
    #477
    Szivesen...
    Igen, az lesz az!
  • Danny
    #476
    Találtam egy 7,19Mb-os K-lite-ot. "klcodec224f.exe" Ez az?
  • Danny
    #475
    Nagyon szépen köszönöm az infót! :) Kipróbálom.
  • IMYke2.0.0.0
    #474
    Én is K-Lite Codec Packot használok (most 2.24-est)
    Sosem volt gondom Játékok indításával - még a legendás No One Lives Forever 2 sem szarakodott nálam!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #473
    Tegnap óta rövidítek néhol, de érdekes, még így sem tudok számottevően jobb időt futni a 02:12:55-ömnél.
    A rövidítéseim (Finland), sorrendben, direkt lassan odahajtva [FRAPS 1.9d-vel rögzítve]:






    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Mayday
    #472
    Szedd le az egesz ACE-t, hogy nyoma se maradjon. Tedd fel a K-Lite-ot, es MINDEN filmed es MINDEN jatekod fog szaladni.
  • Terminátor14
    #471
    Sorry, de nem tudom.
  • Mayday
    #470
    Normalis kodek-pakkot hasznalunk.
  • Terminátor14
    #469
    egyenként szoktam leszedni a komponenseket, így nem zavarnak be, mint a packoknál...De egyébként a K-lite codecs pack megbízható.
  • Danny
    #468
    Azt nem tudod esetleg hogy az ACE melyik része miatt nem indul. Mert akkor azt a custom installnál kiszedném.
  • Danny
    #467
    Tényleg azért? Beszarás. És ti hogy néztek filmet?