2267
  • Lacika 79
    #466
    Egyet nem értek: Miért van az, hogy rengeteg embernek nem indul el a gém? Nekem sosem volt ilyen problémám, pedig ugyanúgy vannak codec-ek feltéve, progik feltéve, de még egyetlen egyszer nem volt problémám játékokkal.
    Ezzel most nem kekeckedni akarok, csak kérdeztem, hogy ez most hogy is van.
  • Lacika 79
    #465
    Huh, ez nekem bonyolult. Most akkor rövidítesz, vagy nem? :-)
    Amúgy meg kéne csinálni külön egy toppot csalóknak, meg nem csalóknak. :-)
  • Terminátor14
    #464
    Szabadítsd meg a géped az Ace mega codecs pack-tól...
  • Danny
    #463
    Segítene valaki egy kicsit, engem is nagyon érdekelne és nem értem mi baja. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #462
    Szerinted ez:
    "Tudod, a Finland pályán elsőre 02:55:27-et futottam, utána ezzel a módszerrel 02:30:32-öt, majd mikor már kitapasztaltam a csalásokat 02:12:55.öt!"
    azt jelenti, hogy a 02:12:55-öt a "csalással" értem el?
    Ne haragudj, de akkor menj el újra középiskolai nyelvtan órát hallgatni!
    Az idézett mondatban ugyanis ez a lényeg: "mikor már kitapasztaltam a csalásokat" és az előző mondat folytatása!: "Tudod, simán lehet úgy rövidíteni, hogy az ember kitapasztalja, hol tesz vissza a game az útra, hol lassúl be és hol "nem veszi észre", hogy a füvön mégy..."

    Tehát: miközben kitapasztaltam azt, hogy hol lehet a pályán csalni, mert úgy mentem ill. kerestem azokat, az időm egyre jobb lett. Csak azért, mert nem írtam oda, hogy (mittomén) 40x futottam le a pályát, rögtön arra kell gondolni, hogy az általam nem helyeselt "csalással" éltem?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Buba007
    #461
    Császtok!! Mikor fog megjelenni a teljes játék? Lehet majd Online-ba nyomni??
  • RelakS
    #460
    Nününü!!!
    Neked két kerékkel több van!!!
  • RelakS
    #459
    Igen? Este előre sajnálom a kerekeket :D:D:D
  • Lacika 79
    #458
    Én is így voltam vele. :-)
    Majd ma délután nekiülök, osz' én leszek a király. :-)
  • Danny
    #457
    Hi! Felraktam a demot. Elindítom, de a reklám spotok után kivág desktopra minden féle hibaüzenet nélkül. Mi lehet a baja?
  • donpedro
    #456
    Ehh, most nézem, hogy ti már tegnap óta gyakoroltok, én meg csak 4 órája kezdtem... Így máris egész jónak tűnik ez a 3 idő. :)) Érdekelne egyébként, hogy elsőre ki milyet ment a különböző pályákon. (Már ha emlékszik még rá valaki)

    Nekem elsőre USA 3.10.xx, Japán 3.44.xx, finn 2.32.xx

    Egyelőre elég volt ennyi, majd délután folytatom. (már teljesen elgémberedett a kezem)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #455
    lololol "És ami a lényeg: én semmiféle RÖVIDÍTÉS, CSALÁS NÉLKÜL értem el ezt az időt!
    "
    hát ez szép
  • donpedro
    #454
    Nézd meg a 413-at és utána a 436-ot, akkor látni fogod miről beszélek.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #453
    416 -os hozzászólás^.^*tem csak azon akadt ki ,hogy tomper nem monda ,hoyg biza levágja a kanyarokat;)
  • donpedro
    #452
    Épp ezért lenne oltári nagy marhaság NEM levágni a kanyarokat. (Másrészt nem kimondottan szerencsés úgy prédikálni, hogy közben neked is a "csalós" 2.12.55-öd van feltöltve...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #451
    hát én csak erre tudok gondolni^.^
  • IMYke2.0.0.0
    #450
    Na valami ilyesmire is gondoltam...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #449
    te azt nem érted hoyg ezzel is csak 60. vagyok és a legjobb add nekem 16másodpercet ami tuti kamu!Szal aki előttem van 59 az mind levágja és ráadásul még szerintme az első pár már csak editálgatja a savedgame-t 1más ellen.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #448
    hát én úgy érzem még 4-5 másodpercet lehetne javítani.De ki tudja lehet rosszul váltok vagy nemtudom ,mondjuk lengyelekben amúgyse bízom;)
  • IMYke2.0.0.0
    #447
    Na, tetszik már érteni...?

    Mu*][*h4pHu|{4 : azzal nincs is baj, ha "megtanulom", de akkor ne ez legyen menő, és listára kirakható érték...! Érted nem? A "világranglistán" (demojén) ezek szerint mindenki így játszik - ergo: senki sem megy az úton!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • donpedro
    #446
    5-8, akart lenni :)
  • donpedro
    #445
    Másrészt viszont ezek a 20 másodperccel jobb idők akkor se nagyon jönnek ki, ha levágod a kanyarokat. Én az amerikai pályán elért 2.53-amat többször visszanéztem, és szerintem 58-másodpercnél több nincs benne...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #444
    erröl van szó köszönöm;)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #443
    ja még vmi car setupba hozzá nyultok az autóhoz vagy sem?Most jöttem rá 1 órája kb ,hoyg nem jol szereli fel az autót ,azaz ha nem nyulsz hozzá az cumi .Én balfasz 1 órája még defaultal próbálkoztam csodálkoztam is hoyg elforog a kerék hát persze ha nem jó gumi van rajta!Szal tessék beállítani.Most nyomtam japán pályán és így oda valo gumikkal már élvezetes;)
  • donpedro
    #442
    Gyereke, ne veszekedjetek :) Hülyeség ezen vitázni, a kanyart ügyesen levágni semmivel nem könnyebb, mint az úton maradni. (igaz jóval gyorsabb)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #441
    amcsiban vágtam le fin pályát végig toltam vagy 5* még nem is ismerem.De nem értem mit problémázol ezen ,megtanulod akkor hol lehet levágni és kész;)
  • IMYke2.0.0.0
    #440
    Ez nem vita... már megbocsáss.
    És a Játék nem mindenhol dob le azért, ha nyílegynesen átmész - akár 20-30 méterre - a pályán lévő kanyart levágva a füvön. És ez csalás.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #439
    Márpedig ne haragudj meg de ha 1 kanyart le tudok vágni és el tudok haladni nagy tempóval akkor inább levágom mint megkockáztasam ,hoyg kisodródjak.A fejlesztők eszközölték azt hogyha nagyon le akarnád vágni vissza dob ,és legtöbb helyen nem is lehet,és nem is éri meg.Vagy te is így játszol vagy szívod a fogad.az sehol nincs elő írva ,hogy az úton kell végig autóznod.És jobb lenne ha az egész pálya bejárható lenne,mertígy ha leesel az útrol azzal is időt vesztel amig visszarak.Jobb is lenne stb.Jah és colin3ban a navigátor bizonyos szakaszoknál szol is ,hoyg ne vágd le (don't cut)gondolom nem véletlenül szal már ott is bent volt ez a funkció ,tovább nem vitatkozom.
  • IMYke2.0.0.0
    #438
    Ez a betyárbecsület védése... Szerintem - javíts ki, ha nem így van - minden technikai versenyben tíltják az ilyen "levágásokat".
    Az, hogy leehtőség van rá - mert szegény és hülye fejlesztők beleesnek abba a balga hibába, hogy "bejárhatóvá" teszik a pálya széltől 10-20 "méternyire" lévő, füves, fás, bokros részeket, attól még nem kell egy időversenyt ilyen etikátlan módon elrontani.
    S aki becsületesen, technikásan végigvezeti a köröket, az "szívja a fogát", mert sokan visszaélnek a fentiekkel...?
    Nem kell jönni holmi Need For Speed-sorozattal (ahol ugye direkt vannak rövidítések), a rally-ban nincs ilyen, ahogy a valóságban sem...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #437
    természetesen én is levágom ahol lehet de mivel ez a játék része és er rally én nem nevezném csalásnak .A lehetőség előted is nyitva áll miértnem élsz vele?nehogy már ne vághas le 1 kanyart ha úgy rövidebb utána vagy össze szeded az autót vagy nem.Csalónak azt nevezük aki vmilyen külső segítséghez fordul.Colin 4 demoban csíternek azt értik aki a mentet adatot módosítja azaz elvileg nem is mehetne olyan időt.
  • IMYke2.0.0.0
    #436
    Tomper: ne nézd hülyének az embereket, ha lehet.
    Tudod, simán lehet úgy rövidíteni, hogy az ember kitapasztalja, hol tesz vissza a game az útra, hol lassúl be és hol "nem veszi észre", hogy a füvön mégy...
    Tudod, a Finland pályán elsőre 02:55:27-et futottam, utána ezzel a módszerrel 02:30:32-öt, majd mikor már kitapasztaltam a csalásokat 02:12:55.öt!

    Ha nekem azt mered írni, hogy te végig az úton viszed a kasznit, kiröhöglek!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • donpedro
    #435
    Megoldva :)
  • donpedro
    #434
    Na, én is leszedtem, bár még csak az amerika pályát próbáltam, ott 2.55.02-nél vagyok, de van még benne néhány másodperc.

    Viszont nem tudom letölteni ezt a GTO nevű cuccot, valaki megdobhatna vele
  • Alexease
    #433
    2:48:xx?! Mit repultel at?:)))))))
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #432
    mhwawawa nah most jöhet a next level^.^
  • toMpEr
    #431
    jo8
  • zaki
    #430
    most már mind1 :)

    jó 8
  • zaki
    #429
    hehe, ott szórakoztam :)
  • toMpEr
    #428
    amugy ha retie-t nyomsz, akkor olyan, mintha bevitted volna az autot, nemkell elvanszorogni a celig
  • toMpEr
    #427
    amcsi palyan nem tul nehez szettorni az autot a szakadeknal