2267
  • Matthewpamer
    #866
    újraindítottam a gépet,és jó lett.az irányítása kicsit szar.nem lehet egyenesbe hozni.ösze-vissza csúszkál!
  • Alexease
    #865
    Esetleg zarj be minden alkalmazast a hatterben! Minek fut install kozben a Gib, TC, SG stb.?!?! Aztan task manager, es irts ki minden feleslegest a memoriabol, mert ahogy jol latom a desktop beallitasbol, az eroforasok fele elvesz felesleges dolgokra:(
  • zaki
    #864
    honnan szedted le a demo-t? leht, hogy hibás, próbáld meg máshonnan is leszedni, ha meg nem megy, akkor passz
  • Matthewpamer
    #863
    ez az


  • Matthewpamer
    #862
    mindjá berakok egy képet róla
  • Matthewpamer
    #861
    valami hibát kiír installációnál.
  • donpedro
    #860
    Ez jó :)
  • Breki33
    #859
    tudja valaki, hol találom a magyar navigátor hangokat a colin részekhez?
  • Breki33
    #858
    gondolod mi értünk?
    csak a szappant akarjuk kivonni P
  • grebber
    #857
    Na ha már mindenki állitgat én elmondom nem állitok semmit mert nem értek hozzá!! :D
    Nekem jó úgy ahogy van!
  • fifi
    #856
    Fullra ültetve elég érdekes dolgokat produkál kanyarban a szekér...
  • donpedro
    #855
    Én a japán és az amcsi pályán is ugyanazzal a beállítással futok (leszámítva természetesen az alváz magasságát, illetve a gumit).

    spring, roll bar legalacsonyabban, break marad középen, steering leglight-abb, gear legmagasabb.
  • donpedro
    #854
    Szerintem erősen el van egyébként cseszve a játék car setup-os része. Pl ha a váltóáttétel nagyra rakod, akkor (minden pályán) jobban is gyorsul, meg az egyenesekben is gyorsabb, mintha kicsire tennéd.
  • gabcixx
    #853
    a roll bart középre, a rugozást a középtöl eggyel balra, eddig nagyon mást nem piszkáltam
  • donpedro
    #852
    Steering-el kapcsolatban azt mondanám, hogy bill-ről játszva mindenképpen light-ra kell rakni. Kormánynál nem tudom hogyan jobb, már nem emlékszem. (Már vagy két napja nem mentem egy kört se.)
  • Breki33
    #851
    egyetértek azzal hogy szvsz a Colin4 grafikája a Colin2 fizikájával lenne jó.

    Igazából az 1-el is játszanék ha menne.

    Ebben viszont kacsázva kormánnyal 3.8 körül
    2-esben meg háromból háromszor döntöttem meg az eddigi rekordot...
  • fifi
    #850
    És mire jutottál?
    Nekem különben máig a CMR2 az etalon. Sebességérzet, fizika, akkori grafika...Minden a helyén volt. Na ezt most sem sikerült felülmúlni.
  • Breki33
    #849
    most kormányos beállításról volt szó de sztem billentyűnél is jobb dev-en
    a hsw-n is ezt tanácaolták

    DE most mentem a 2-essel , hogy megnézzem én vagyok-e béna vagy a progi P

  • fifi
    #848
    Nálam tökéletesen megy minden, de a steeringet sztem jobb light-ra tenni. Nekem mindenesetre úgy kényelmesebb. USA pályán klaviatúrával 2.51. a rekordom, de lesz még jobb.
  • Breki33
    #847
    és mást? P
  • gabcixx
    #846
    A steeringet nem bántottam
  • Breki33
    #845
    Nálam a menű lassul be

    Más:
    a car setupban tedd a steering-et hev- re raktad?
  • gabcixx
    #844
    Hi, jó helyen járok? Ez a cmr4 topik?

    De én is kicsit ofolok: bizonyos gyártóknál (Compaq,Dell) már a Pentium 3 óta 32 IRQ van, és ez így van a P4-nél is.
    Csak a kompatibilitás miatt ez nem elérjhető pl dosban, de xp alatt ez műxik

    ON: ha feldugom a Logitech Wingman Formula Force kormányomat, a rajt előtti események tisztára belassulnak( a kamera szaggatva megy az autó körül utána meg percekig fehér képernyő és csak utána jön a rajt). alaki találkozott ilyennel? Még csak usaban mentem eddig 3:04 a rekordom.
  • Tikal #843
    én tudom hogy az enyémnél van jobb is, lol, nem rről van szo, csak azr mondom hogy eddig nem volt vele gond, szvsz nem szar :)
  • Breki33
    #842
    lehet sorry
  • Breki33
    #841
    énsem vagyok hifibuzi

    és leket úgyis egy mondatot leírni, hogy nincs benne csúnya szó
    amúgyse értem, hogy a barátaim hogy jönnek ide
    a hangkártyáról meg a colin kapcsán írtam...
  • Met
    #840
    Hát nem, mert nem vagyok hifibuz.
    Azt nem birom, hogy mindíg a tiednek kell lenni az utolsó szónak, úgy se tudsz senkit megtéríteni akkor meg minek. Ez Colinos topic, kurvára nem érdekel senkit az, hogy milyen hagkártyád van, kik a barátaid és hány diplomád van.
  • Breki33
    #839
    szerintem meg mindenki magából indul ki
  • Met
    #838
    Szerintem a topicot át lehetne keresztelni hifibuzi topicra.
  • Breki33
    #837
    gondolom ez nekem szól

    én nem mondtam, hogy vegyél, csak csodálkoztam, hogy nektek ez megfelel.

    Amúgy 18-ért drága az Audigy2-es de ötezerért már nem veszel :-)) Ez nagyon logikus.
    AMúgy mindenki azt dicséri ami van neki, hisz meg kell győznie magát is, hogyx jó dolgot vett és ez megelégedéssel tölti el. IRQ ütközésen nem azt értem, hogy a windows nem írja ki :-).

    Közben én még mindig a Gravisem sajnálom de ez biztos az én hibám.
  • Breki33
    #836
    lol

  • Breki33
    #835
    1. énmeg a szabványról

    A memóriabuszon (6,4 Gbyte/sec adatáteresztő képességg) osztozik a processzor, az integrált vagy különálló grafikus processzor és a PCI buszra illesztett, közvetlen memória-hozzáféréssel rendelkező vezérlők (pl. UATA-133-as merevlemez[ek], hálózati, USB és IEEE 1394-vezérlők, a hangprocesszor stb).

    2. Sztem nem vagyok lemaradva mert nem ismerek egy MCP-T-ben megbúvó (Audio Processing Unit)ami ugyanaz a hangprocesszor, amelyik megtalálható az eredeti nForce MCP-jében is. (A Parthus Technologies MediaStream elnevezésű DSP-je)
    A változás mindössze annyi, hogy az NVIDIA a hangzatos SoundStorm nevet akasztotta a hatcsatornás hangzás megszólaltatásához szükséges analóg és digitális kimenetekkel ellátott APU-ra.
    3. A dipi-t csak azért hoztam fel mert ki akartál oktatni.
    Elvileg ebből is írhattam a dipim P
    4 A pályázatos gépet pont azért hoztam fel példának, hogy amig neves gyártó Brand gépeibe ilyen integrált szarokat raknak addig az a jelen. És hol van ez még azokhoz a cerkákhoz képest amiket az emberfiára sóznak.
    5 Az integrált dolgokról szóló véleményed fentartom, attól még, hogy ez téged és az alaplapodat sérti én még érthetek hozzá.
  • Breki33
    #834
    megismerkedtem köszi

    Mivel énis jogosult voltam, de megnézve ezeket egyből kilőttem.
    Meg sok ismerős kért fel ajánljak neki egy sulinetes konfigot ami jó és megéri az árát. A többség ugyanannyiért jobbat vett sulineten kívül.P
    Erről részletesen az aktuális topicban.
    Szerintem egy véleményen vagyunk...
  • Tikal #833
    ühüm , ühüm, nem mondtadm hogy szar a hangkari, sem azt hogy az integrált a jo, nekem most ez van, mert nincs most llovém egy jobbfajta hangkarira, 5000-ftért meg nem veszek :)

    Egyébként tényleg jo az nf7, mint mondtam nekem is az van...és mint mondtam irg ütközés nincs, mert jo az alaplap :) Persze az ac97 az tényleg szar, meg ugy általában az integrált dolgok, de azért ma már vanak ebből is jo fajták...
  • donpedro
    #832
    Nincs meg a Toca. :( Melyik részleget nézzem? Mert itt ugye PC-s hangrendszerekről volt szó, és itt sem látok semmi olyat, ami ellentmondana az előző gondolatmenetemnek. Mindenesetre te addig nézd meg a www.klipsch.com-ot. :)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #831
    http://www.alteclansing.com ;) azért nézz szét itt is.Más nicns kedved toca race driverezni onlájn?cmr4 demot leszedtem mert má kurvára untam;)
  • donpedro
    #830
    gy.k az Altec 4.1-e = az Altec 4.1-es rendszere
  • donpedro
    #829
    Most ezzel azt akarod mondani, hogy a szerinted az Altec 4.1-e a legjobb, amit kis hazánkban kapni lehet (szándékosan félreértelmezve a mondatot), vagy azt, hogy a Magyarországon kapható Altec meg se közelíti az itt nem kaphatók színvonalát?

    (Megjegyzem, volt szerencsém hallani mindkettőt, így nyugodt lelkiismerettel dícsérhetem a Klipsch-et)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #828
    Ott a pont!"Magyarországon kapható legjobb!"Köszi;)
  • donpedro
    #827
    Labdába rúghat, de nem jobb az tuti. Nem véletlen, hogy a Klipsch 2.1 kb. ugyanannyiba kerül, mint a Magyarországon kapható legjobb Altec 4.1. És itt az ár valóban színvonalat jelent.