2267
  • Alexease
    #1547
    CapsLock ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #1546
    A játék kiírja neked az aktiváló kódot! Mégpedig az "Options" - "Secrets" menüpont alatt...
    Az aktiváló kódod egyéni, az enyémmel semmire sem mész!
    Írd be a kódodat a Cheat Generatorbe-az pedig kiadja a betükombinációkat az adott cheatekhez és mindegyiket egyenként be kell gépelned, és engedélyezned a Játékban! (Fenti menüpont...)
    Én a magyarítás ellenőrzéséhez már használtam is, műxik.



    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Zetorg
    #1545
    működik valakinek a cheat generator?
    úgy csinálom, ahogy le van írva, de nem fogadja el a kódokat!
    segítsetek lécci!
  • Csabesz6
    #1544
    Valaki legyen szíves ha ideje engedi (és van hozzá türelme)küldjön nekem egy mailt([email protected])és magyarázza el legyen szíves a letölthető ISO játékok használatát(milyen progi kell hozzájuk stb)és hogy honnan lehet ilyeneket letölteni.NAGYON hálás lennék ha valaki segítene ugyanis nagyon láma vagyok az ilyenekhez.Bocs az OFF-ért!
  • IMYke2.0.0.0
    #1543
    Semmit.

    Amúgy, nincs mit a fordítást...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Robbb
    #1542
    A játékba belépve sajnos nem történik semmi. Kontrollerként egy Logitech-pad van konfigurálva. Átváltottam billentyűzetre is a játékot, de a beállított hotkey-ek hatástalanok maradtak. A kamerahekk csinál egy config.ini fájlt, azzal mit kell csinálni? Ez a cucc kifog rajtam, pedig a jól bevált motorháztető kamerára szükségem lenne nagyon.
    "Fusson a háttérben" kapcsolót pedig nem találtam a kamerahekkben. Amúgy ezzel szenvedek: cmr4camhack1.1. A CMR4 egy tört játék, a HDC-ről szedtem le. Ez számít valamit?
  • Breki33
    #1541
    köszönjük

    egy megjegyzés, nekem külsőböl is átrakja
  • IMYke2.0.0.0
    #1540
    Nem lehet beállítani a km/h vs. mp/h dolgot!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Breki33
    #1539
    matula bácsi mondta egyszer:
    nem beszél a gyomráról az akinek nincs gyomorrontása...
  • IMYke2.0.0.0
    #1538
    1) Run Trainer/Hack (and always leave running or it will not work) = Futtasd a Trainert/Hacket (és hagyd mindig futni vagy nem fog működni)
    2) Edit options if needed (check HotKeys) = Módosítsd az opciókat, ha szükséges (nézd meg a Gyorsgombokat)
    3) Start CMR4 then press * (suggesting defaults) to enable new cameras = Indítsd a Colin McRae 04-et és nyomd meg a " * " -ot (az alapértelmezett gombok alapján), hogy engedélyezd az új kamerákat
    4) Switch to the External view in-game = Válts át Belső nézetre a Játékban - megjegyzés: ez alapból is benne van ugye a játékban...
    4) You can safely Alt-Tab from CMR4 and change settings
    at any time = Nyugodtan tudod az Alt+Tab kombinációt használni a CMR4-ből való kilépéshez és a beállításokat bármikor módosíthatod
    5) You can press / (numpad divide) to disable new cameras and return to defaults = Amikor akarod, megnyomhatod a " / " (numerikaus pad perjele) gombot, hogy letíltsd az új kamerákat és visszatérj az alapértelmezettekhez.

    E N N Y I

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Clava
    #1537
    Szasztok Nekem full zsírul megy a gamma nemtom 1eseknek mibaja van vele pedig nincs egy erőművem. nah lényeg a lényeg télleg csak az elején lehet beállítani hogy KM/h vagy Mph-be mérje hogy mennyit tol a gép?
  • Breki33
    #1536
    inditsd el
    állítsd be a hotkeyeket
    pl ilyesmire
    F1 Bekapcs
    F2 Kikapcs
    W Előre
    S Hátra
    A Balra
    D Jobbra mozgatás
    Insert Fel
    Delete Le
    Home
    End Alaphelyzet asszem
    Ezeket elmented

    Fusson a háttérben aztán indítod a progit
  • Robbb
    #1535
    Aranyból van a szíved. Ezt az infófájlt én is megtaláltam és át is olvastam vagy 20-szor, de sajna az angoltudásom kissé szar. Esetleg érthető nyelven légyszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #1534
    1) Run Trainer/Hack (and always leave running or it will not work)

    2) Edit options if needed (check HotKeys)

    3) Start CMR4 then press * (suggesting defaults) to enable new cameras

    4) Switch to the External view in-game

    4) You can safely Alt-Tab from CMR4 and change settings
    at any time

    5) You can press / (numpad divide) to disable new cameras and return to defaults

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Robbb
    #1533
    Hogy a büdös bánatba kell a kamera hekket használni?
  • Breki33
    #1532
    nem ne ott
    már értem miért kell mindig újra
    a dxdiagban kell !!!
  • Breki33
    #1531
    igen ez így van, de azért tiltettam le velev mert úgy egyből kiderül

    de kétlem, hogy mindig be kéne állítani
    egyszer belövi a dxdiagban basic-ra és kész

    Isten pedig nem leszek, különösen Húsvétkor PPPPPPPP
  • Joker Hun
    #1530
    Szerintem egy kicsit tompáb a hang de csak a problémás gamákbban használom.Az égben nagyobb buli játszanni az elenfelek tudása szerencséje kézelfoghatobb.Probáld ki!!!!!
  • Robbb
    #1529
    Így most jó.Azt megtudnád mondani,hogy a hangminőség játékokban,zenében mennyire változik,ha változik egyátalán?Itt a játék során nem tapasztaltam változást,vagy csak botfülű vagyok.Az online nyomulásban nem sok jóval tudlak vígasztalni,sajnos nem vagyok egy neten gamézó személy,inkább a single stuffokat részesítem előnyben,de azért köszi a segítséget./Ez jó hosszú mondatra sikerült/
  • Joker Hun
    #1528
    Vezérlö pult/hangok és audioezközök/hangszóró beállitása speciális/teljesitmény/hardvergyorsitás.nekem 2 .nál van teratecdmx1024 a kareszom.sok szerencsét.Ha jo nyomhatnánk online.
  • Robbb
    #1527
    Nagy marhaságot fogok kérdezni:Hol találom ezt a beállítást?A rendszereszközökbe nincs,a multimédiában nincs.Nem a DXDIAG-ra gondolsz,ahol van egy csúszka?Ha erre gondolsz,akkor mondom,hogy ott már egyszer jártam és lentebb vettem két egységgel.Ugyanúgy akadozott.Egyedül most megy jól,csak így hang nélkül elég szar játszani.Szerinted mi lehet a gond?Nem szereti a játék a Live-ot?/más gamenél nincs gond/
  • Joker Hun
    #1526
    Nemkel letiltanni elég ha a hangtulajdonságoknál lejebb vesszed a hardveres gyorsitást .Én igy használom az összes codemasters játéknál. Minden gép ujra inditásnál be kel lönni.
  • Robbb
    #1525
    Breki33 Isten vagy!Letiltottam a hangkártyát és teljesen jól megy.Jól gondoltam hogy a hang körül lehet valami.Ha a tippedet is megosztanád velem azt megköszönöm.Ha esetleg valami kezelési hiba lehet,akkor nemtudom számít-e,hogy a héten cserélem le a deszkát Nf7-re+2500Bartonra.
  • Crap
    #1524
    Visszavettem a grafikat, 640 re, ugy megy:) visszaraktam 1024 re highra ugy is. nem ertem mi volt a gondja, Koszonom a segitseget!
    Jo jatekot!
  • Breki33
    #1523
    nm

    ha úgy menne van tippem
  • Robbb
    #1522
    Próbáltam már úgy is,hogy levettem a graf részletességét,az anisot,és az aa is.Ugyanolyan szar volt,tehát abban biztos vagyok hogy a gép elég hozzá.Amúgy minden más játék tökéletesen fut.A hangkártya letiltását azért kipróbálom,és köszi,hogy próbáltatok segíteni.
  • Crap
    #1521
    "Supported 32MB graphics card"
    Elkepzelheto, hogy ez lenne a gondja, de nem hiszem, mert neha elindul. 10bol 5x elindul...:(
  • Breki33
    #1520
    Erre sajnos nemtudok semmi okosat, de lehet kevés neki a kártya.

    Azt tudod, hogy a legfrisebb drivereket nem Geforce 2 GTS-re optimalizálják.
    Szval lehet, hogy egy régebbivel jobban járnál.
    A helyedben leszedném a drivert és hagynám az xp-t rakja fel ő, és megnézném megy-e.
    Persze azt mindenképpen fríssítsd!
  • Breki33
    #1519
    a me az egyik bevalottan legroszabb operációs rendszere a picipuhának

    figyi ha letiltod a hangkártyát akkor is szaggat?
    a grafikánál használsz AA-t?

    Amúgy nem kell félni az XP-től P
  • Crap
    #1518
    Sziasztok!

    Szeretnek segitseget kerni!
    Elore is elnezest, hogy nem olvastam vissza mindent, de azert atfutottam es nem talaltam az en problemamra valaszt.
    A problema a kovetkezo: Elinditom a jatekot, minden rendben van, elindul, beallitom az autot, palyat, majd Start!
    No igen, de ilyenkor felulrol egy masodpercre latom a kocsim, a rajtvonalat, nezoket, stb, utana fekete minden, es visszarak a winbe.
    Nem tudom mi lehet a gond
    Config: AMD 2200XP, 512 DDR, KD-7, Geforce 2 GTS 7700.
    Most raktam fel a legfrisebb detonatort, de igy sem megy:(
    Koszonom a segitseget elore is!
    Udv
    Crap!
  • Robbb
    #1517
    Meg sokmindent elrontana.Nem akarok belenyúlni az xp-be,kicsit félek tőle.Nincs tapasztalatom benne,viszont itt az SG fórumozók egy része anyázza a különbözö hibái miatt.Nekem semmi bajom az me-vel,eddig legalábbis nem volt vele semmi gondom.Egyedüli nagy hátránya,hogy lassan nem csinálnak hozzá ill. a hozzá kapcsolódó softwareekhez,hardwareekhez driver frissítéseket.Egyébként számomra rejtély,miért szarakodik a gamma kedden,mitől lesz jó szerdán és mi által vezérelve szarik be csütörtökön,mindez ugyanazon a gépen,ugyanazokkal a beállításokkal,ugyanazon softwarekkel.
  • Pyx #1516
    xp? lehet hogy megoldaná..
  • Robbb
    #1515
    Sziasztok!Van egy nagy gondom a játékkal:mocskosul szaggat!!!Tudom most erre azt írnátok,hogy kevés a vasam,vagy cseréljek drivert,de ez most nem az "tészta"/szerintem/.Részletek:A gépem 1600xp,kx7,512ddr,4200ti 128,sb live 5.1,53.04 detonator.Amikor megjelent a demo felraktam és nagyon szaggatott főleg kanyarban.Biztos nem ram dolog,mert a vinyóról nem tölt,de viszont az akadozás "típusa" olyan mintha töltögetne folyamatosan a memóriába/közben a hang is elég érdekessen akadozik,recseg/.Ezután felraktam a mostani 53.04-et/többel is próbáltam/,de nem lett jobb,viszont utánna egyik napról a másikra valami miatt megjavult,teljesen folyamatossan ment full graffal.Nem tudttam kiszűrni mi történt,de jó lett.Majd jött egy már amúgy is betervezett winfos-me reinstall és láss csodát megint ki*aszottúl akadozik a graf és a hang is,igaz hogy most az egész játékkal,dehát akkor is.Pedig ugyanazokat a drivereket raktam fel hangkártyához,videókárolyhoz,mint ami fent volt akkor,amikor már egyszer JÓ volt.Most akkor mi a f*sz van?Én például a hangkártyára gondolok,mert akkor akadozik a legjobban,ha sok a hang egyszerre/durrog a kipuff,pofázik a navigátor stb/.A 24bites lógó mi a szar a játék elején.Arra van kiélezve a hang és esetleg ezért szarakodik?A Live-hoz sajnos nincs újabb driver,még a hivatalos oldalon se.Nehogymán vegyek egy Audigyt ezért!Visszaolvasva azt látom,hogy hasonló konfigon viszonylag jól megy a gém.Bocs hogyha hosszú voltam,de kicsit ideges vagyok hogy mostamában minden játékkal csak a szarakodás van.A válaszokat előre is megköszönöm!
  • neozed
    #1514
    KM/H ?
    Vagy olyan nincs?
  • nagykispeter
    #1513
    CMR 3 10/3
    CMR 4 10/4
  • Caponee
    #1512
    Még ,ha meg akarnád vásárolni akkor megértem ,de azért ,hogy le töltsed e vagy sem az egy kicsit lol.
  • oneal1
    #1511
    kódot plíííz:D
  • bazza
    #1510
    Hát igen...
    Vacilálok, hogy letöltsem-e....
    NA vélemény?
  • Met
    #1509
    LOL
    Ez komoly?:D
  • bazza
    #1508
    Vki leírná nekem a CMR3 és CMR4 összehasonlítását? Pro és Kontra!
    CMR 3= 10/?
    CMR 4= 10/?

    Köszi!