2267
  • Breki33
    #1667
    tudsz adni ftp-t?
  • Celern
    #1666
    Hali!
    Érdemes amúgy letölteni a modot?
  • 505thZajcev[PT]
    #1665
    Ha vki eljuttatja vhogy hozzam akkor en felteszem http-re 100mbitre!!!!!!
  • Breki33
    #1664
    egy nap alatt lejött, most próbálom ki
  • Breki33
    #1663
    nem egészen értem
    egrészt simán működik másrészt a controllernér még az erősségét is ki lehet választani sőt centre is van
  • Hellhammer
    #1662
    Nekem 4:15 óra alatt lejött 8700 KB a 116314-ből :) 86 órát ír ki hátralévő időnek. Ha jól számolom kedd délelőttre meg is lesz :)
  • Imremagdi
    #1661
    sajna nekem néha még 1 KB/sec se jön
  • gaba75
    #1660
    Sziasztok!

    Sajna nem működik a force feedback a cm4-ban, és erre vonatkozóan nem találtam semmit a beállítások menüben. Van valami orvosság erre?
  • Hellhammer
    #1659
    Nem letöltő progival szedem, de megnézem, hátha megy vele (nem minden site-ról tudok ilyen progikkal leszedni cuccokat a tűzfalunk miatt...)
  • Breki33
    #1658
    ugye letöltőprogival szeded?

    amúgy a readme meg a csillagozás alapján nem akkora durranás
  • Hellhammer
    #1657
    Sajnos nekem a dc (és az összes p2p progi) nem jó, mert le vannak tiltva :( Mind1 majd megoldódik valahogy :) Akkor leszek csak idegbajos, hogy itt hagyom a gépet lejön 2 nap alatt, és kiderül hogy CRC-s lett...
  • Breki33
    #1656
    nekem is egy nap volt
    két szálon jött egyszerre egyik lejött a másik 70%
    volt hogy 3.5-el is jött P
  • Breki33
    #1655
    nem nagyon ismerem ezeket
    ha a cím nem lenne jó még annyit tehetek, hogy berakom a DC-n a megosztásomba

    Vagy megkérdezek egy T3-ast, hogy mehet-e az ftp-ére és akkor ő megosztja, de ezt csak délután tudom és hétvégén nem megy.
  • Hellhammer
    #1654
    Nekem is elindult most, de az egyik linkról 462 byte/sec-el jön a másikról 1,3 kB/sec-el. Egy évszázad lesz mire lejön :( (mondjuk melóban vagyok és hétvégére itt hagyhatom a gépet :))
  • Breki33
    #1653
    Van egy ilyen is

    WRC_03-04_mod_for_CMR04_SS_car_update.exe

  • Hellhammer
    #1652
    talán az atw-re vagy az uw-re elférne...
  • Breki33
    #1651
    Amúgy én innen szedtem le

    klikk

    Ez műxik, és két hely.
  • Breki33
    #1650
    tudsz ilyen servert?

    értem? P
  • Hellhammer
    #1649
    Nem tudnád feltölteni egy magyar szerverre légyszíves? Szerintem sokan nagyon hálásak lennénk itt érted :)))
  • Breki33
    #1648
    jelen tudásom colin ügyben amitöl fagyhat

    ilyenek okozhatják illetve oldhatják +
    1. fent az ace, leszedni (rendesen aggressive removerel)
    rendes codec pack(k-lite) vagy a 3-4 cocec külön ami kell.
    2. hangkari dxdiagban full-on
    basicre kell rakni
    3. WMEncoder telepítése
  • Breki33
    #1647
    Nah végre lejött ez a WRC mod

    de ahogy nézem kocsihangok nincsenek benne :(

    Official cars : Peugeot 206 03-04 Gronholm\Rautianen Focus 03-04 Martin\Park Lancer 03-04 Panizzi Impreza 03-04 Solberg/Mills Xara 03-04 Loeb\Elena
    Real driver names ,new icons , menus , movies , etc..
    /music is still under construction...../
    installation : Default path is Colin McRae Rally 04\Data so You must point only the drive on which the game is installed Just extract the archive to Your CMR 04 main folder
    directories which will be overwritten :
    Colin McRae Rally 04\Data\Videos Colin McRae Rally 04\Data\Textures Colin McRae Rally 04\Data\Sounds\Frontend Colin McRae Rally 04\Data\FrontEnd Colin McRae Rally 04\Data\Drivers Colin McRae Rally 04\Data\Cars\wrc models only
    if anythink comes to Your mind just write to [email protected]

    Ez akkor tulajdonképpen csak optikai tuning P
  • Alexease
    #1646
    Ott az update-nel nem fagy le, csak sokat gondolkodik:)) Komoly! De azt a videot is le kell torolni, aztan nincs problema:)
  • Dns5000
    #1645
    na én felraktam ezt a 327979 patchet és ugyanugy fagy a colin :(, ha letorlom az animokat megy
    Csak akkor fagy le ha rámegyek az updateokra, akkor is valami videót mutatna vagy az mástól van?
  • olasz
    #1644
    Hali!Nemrég raktam fel a játékot csak van egy kis gond!Kibaszottul akad néha tök mindegy hogy milyen felbontást illetve grafikai beállítást használok,pedig ATI Radeon 9600 128Mb PRO-m van Ramom meg 768MB!Van erre valamilyen javító patch?LPlease help!
  • Chaos Mad
    #1643
    ok:) megtettem :)
  • Imremagdi
    #1642
    megy? nekem nem megy ! vagyis nem jön
  • Hellhammer
    #1641
    A firewire port azért kellett, mert vettünk egy kamerát, amin digit kimenet van, és olyan kábel volt hozzá, amit firewire portra lehet nyomatni. Két szóval: video digitalizálásra :)

    Vlala:
    Miért nem DVD-ket veszel? Annál még nagyobb az árkülönbözet...
  • Breki33
    #1640
    "Ez a frissítés a Windows XP rendszerben jelentkező következő problémára nyújt megoldást: "Bemutató videoklip lejátszásakor a játékok lefagynak vagy kilépnek". A frissítés részleteit a Microsoft Tudásbázis 327979-es számú cikke ismerteti. A frissítés letöltésével megakadályozhatja, hogy videó lejátszása közben a számítógép lefagyjon"
  • Vlala #1639
    sorry, 1500 m akart lenni
  • Breki33
    #1638
    nah újra megy a mod
    kb két nap múlva leis ér
    ha valaki ad helyet feltöltöm

    bár ez a medve bőre :-)
  • Vlala #1637
    A határtól kb 15000 m-re lakom, és bicajjal szoktam kimenni. És még a zsír is ég...
  • Breki33
    #1636
    Nagyon egyetértek, ezért akaszt még mindig ki mikor egyesek az ace-t ajánlgatják mondván náluk minden rendben megy vele.

    Audigy: A port mire kell? Bocs ha nagyon off

    Amúgy sztem is a Colin1 a legjobb sajnos a Brand gépemen nem fut, pedig a régivel még XP alatt is működésre bírtam.
  • Breki33
    #1635
    ja némely pályák főleg :-)

    az nem kérdés, hogy a 3-nál jobb
    de, hogy a fizikába ne menjünk bele a hangokon kívül engem zavart az alapbak kevés nézet.

    Én motorháztetőn ülve szeretek menni, sok ismerősöm meg belső és külső nézetben.
  • Hellhammer
    #1634
    Nemtom, hogy csak nekem van-e hatalmas mákom általában, vagy valami más van, mert haverom nagy örömmel újságolta, hogy megvan neki a Colin4. Aztán 2 nap múlva hívott, hogy szar, nem indul el. Kipróbálta a tesójánál is, ott is szar volt, elvitte másik haverjához ott is szar volt, munkatársánál sem ment, végül a munkahelyi informatikusuk csinálta meg neki. Szóval mondjuk elég gáz az, hogy egy játék ennyire kényes a dolgokra, de az is ugyanilyen gáz, hogy sokan minden szart felpakolnak a gépükre és azt sem tudják mi az.
    De ugyanezt eljátszotta az Audigyvel is, napokig szidott mindent mint a bokrot, aztán valahogy jó lett neki.
    Én ezek után félve mentem Audigyt vásárolni (meg neten is olvastam pár rémsztorit), de az kellett nekem a firewire port miatt. Hazavittem beraktam a gépbe és ment minden elsőre (még windows reinstall sem volt csak grafkártya csere után). Szóval szerintem vannak rémtörténetek, meg vannak olyan történetek, amik javarészt a júzerek balfaxsága miatt történnek (nagyon sokkal találkozom ilyennel rendszergazda révén :))
    Elnézést az OFF-ért, remélem többet nem fordul elő velem :)

    A Colin3 nekem kb fél órát volt fenn a gépemen. Próbáltam játszani vele, de kormánnyal és billentyűzettel is olyan volt, mintha jégbalett bemutatón lenne az autó. A 4-esben már legalább ott van az úton az autó :) Amúgy nekem az etalon ezek közül az 1-es volt.
  • keroka
    #1633
    Amúgy ha a readme-t megnézed, ha jól emlékszem az elején van az, hogy live-nál kapcsold ki a hardveres gyorsítást.
    Szerintem ettől még nem szar, pláne ha a megoldást is leírták.
    A játék pedig szerintem sokkal jobb, mint a 3. Olyan, mint a 2, csak szebb!!!
  • Breki33
    #1632
    Tudod általában azok írnak akiknek valami gondjuk van.

    Úgy néz ki sok új játéknál gubancok vannak full harveres gyorsításon, de sztem elég pl a basic is.
    Azért Audigy telepítésekről is halottam cifrákat, bár énis ilyet akartam venni (a 2-est).

    A játék megitélése nagyon érdekes itt a többség szidja a PCDome-n pl meg dicsérik.

    Sztem sokkal jobb mint a 3-as és szerencsére sikerült megtalálnom azokat a beállításokat amikkel élvezhető és talán kicsivel jobb a demónál.

    Szval az én véleményem a kettő között van (dicsőítés és lehúzás), de az eredeti hangok nem nagyon tetszenek, tetszettek.
    Persze én csak egy "műkedvelő" vagyok :-)
  • Hellhammer
    #1631
    Én nemtom miért kínlódnak sokan a telepítéssel. Nekem elsőre felment és gond nélkül elindult, és egyszer sem fagyott ki, és jók a hangok...
    Mondjuk nem NVidia kártyám van, meg nem SB Live, hanem Audigy, emelett nem rakok fel mindenféle hájperszuper codec packokat, mert mi a faxnak legyen 6000 codec a gépen, ha normálisan összeválogatott és feltelepített codecekkel sokkal biztosabban működik minden.
    Egyébként szerintem jó játék, az utóbbi időben nem nagyon jelent meg normális autós játék. Ebben legalább lehet gázzal kormányozni az autót :)
  • Breki33
    #1630
    Azért érdemes megnézni, hogy pontozták
  • Alexease
    #1629
    :))))))
  • Alexease
    #1628