2267
  • Breki33
    #1867
    ezis volt párszor már
    a hardveres gyorsítást vedd le
  • Chaos Mad
    #1866
    megvolt az op rendszer telepités, meg a driver ujrarakás is, de nem jo :(
  • gizzda
    #1865
    nem tudom mi lehet a hiba nekem a a demója van meg a játék ! A menübe még jó a hangja de a játékba halál!!! Mi lehet a baj???
  • gizzda
    #1864
    hilu
  • IMYke2.0.0.0
    #1863
    Előbb kopogj...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • gizzda
    #1862
    Van itt valaki???
  • Breki33
    #1861
    talán vissza kéne olvasni
    pl ezen az oldalon is le van írva egyfajta tipp
  • kyle reese
    #1860
    Valaki segítsen plíz!
    A CMR4 nem hajlandó elindulni.
    Rákatt az ikonra, képernyő elsötétül majd simán visszadob hibaüzi nélkül a desktopra.ha vakain tud megoldást rá az segitsen.config:intel cel 1.7, 256 mb ram ,nvidia geforce2 mx400 32 mb video.
  • DJ RX7
    #1859
    Colin McRae Rally 5 bejelentve!!! (PC)
    Lehet, hogy a Codemasters tud valamit és Colin McRae tényleg visszatér a brit rali során a Rali VB mezõnyébe, ugyanis a Codemasters az E3-on bejelentette a világbajnok versenyzõ nevével fémjelzett játéksorozat 5. részét. A game tervezett megjelenési dátuma 2004 szeptember, vagyis a 2004-es évben két Colin és érkezne a 4. és az 5. is. Ez felveti a várható újdonságok listájának kérdését, 5 hónap alatt nem hiszem, hogy a Codemasters forradalmit tudna alkotni.
  • kiserik
    #1858
    Szerintem a másik fórumon történő dolgokat, haggyuk meg a másik fórumnak.
    Én ide is leírom, hogy szerintem egész jó kis gém ez. (nem olvasok el 1857 hozzászólást mert nincs kedvem, úgy hogy lehet kövezni, ha vkinek nem tetszik) A fizikája már közelíti az igazi autókét (szigorúan a 2kerekesekre értem. WRCben még nem ültem:(( ), grafikája szép, játszhatósága OK, a hangok lettek egy kicsit sz@rok. Összességében nekem most ez a kedvenc rallys játékom.
    (kormánnyal, és első nézetből, mert nem szeretem, ha 2 kormány van előttem)
  • Breki33
    #1857
    idéznék egy másik fórumról

    "ja, Breki, én imádom a rallys gameket, szal kíváncsian várom, mik azok a sokkal jobb rallys játékok, lehet sorolni őket, mert szeretnék velük játszani, sőt, örülnék is neki, ha lennének ilyenek...
    nekem egyedül a Rally Trophy volt még, ami tetszett, a mai napíg szép a grafikája és jó vele játszani, habár a Colin4 közelébe sem ér irányításban, de jó game volt... másról nem tudok rallys game-ről, ami kiemelkedően jó mai szemmel is, tehát nem lepukkant a grafikája..."
    a durvábbakat nemis merem berakni P
  • Blasta
    #1856
    VERIBIG TENKSZ!
    Otthon kipróbálom, már nagyon régh rallyztam és most megkívántam...
  • Boroskóla
    #1855
    Ide másold Data\String\WHOLE_E.LNG
  • gerg82
    #1854
    Sziasztok!Ha letöltöttem a magyarosítást azt hova kell bemásolni??
  • Joker Hun
    #1853
    Alaplap csere esetén op rendszert is ujra kel tenni nálad ez meg volt? Alap lapi meghajto fentvan? kormány meghajto szoftverét telepitsd ujra stb.
  • pluhi
    #1852
    Inditsd NOVIDEO kapcsolóval. (Simán ird be a parancsikonba az exe után.)
    Nekem tetszik a game. A grafika szép, fincsin sérül a kocsi, apróságok is helyükön vannak (izzó féktárcsa pl.). Gameplay ok.
    Most kezdtem az advanced bajnokságot Golf-fal. Tépek mint az állat, erre csak pár sec az előnyöm, hmm. Ez már nem lesz sétagalopp.
  • Nyers
    #1851
  • basic 69
    #1850
    kabbe!
  • Chaos Mad
    #1849
    ezt nem értem! szerintetek mi lehet a baj? :
    rádugom a gépre a kormányt és ha elinditok akármilyen játékot akkor ujraindul a gép és kiír vmi kékhalált :(
    ha rá van kötve igy el sem indul a gép:( eddig semmi baja sem volt, csak most vettem egy uj alaplapot. (abit nf 7-et)
  • Met
    #1848
    Te vagy béna

    Én bírok menni kormánnyal de billel jobban megy:)
  • basic 69
    #1847
    kérdésem lenne: ez ennyire irányíthatatlan (kormány) vagy én vagyok ennyire béna? 1. nem tudom beállítani a kormányt v. 2. felejtsem el az autós játékokat, mert béna vagyok?
  • Blasta
    #1846
    Friss detonator rajta.
    Same effect
  • Blasta
    #1845
    Valaki segítsen plíz!
    A CMR4 nem hajlandó elindulni.
    Anno a demo-t felraktam, az elis indult egyszer de azután már nem.
    Most ugyan ezt csinálja a full játékkal (ráadásul dobozos), csak már egyszer sem indult el.
    Rákatt az ikonra, képernyő elsötétül majd simán visszadob hibaüzi nélkül a desktopra. Se pacsi, se pá...

    DX-et felraktam újra a CD-ről.
    Megpróbálok detonatort frissiteni, hátha...

    Van valakinek 5lete?
  • REAL_CIÁN
    #1844
    Vásárolni nem tudsz, az országok között tesztelt alkatrészeket kaphatod meg. De hogyhogy ez nem tünt fel eddig, ha végigjátszottad?
  • Jhon Balu
    #1843
    Végig játszottam a bajnokságot hogy lehet alkátrészt vásárolni a game közbe? 1-ső volt a championsba.
  • D4nsz3r
    #1842
    Valaki küldje már el légyszi ezt a fájlt:Whole_e.lng
    A [email protected] mailra
    egyébként a data/strings könyvtárban található csak nekem sérült!!
    Ha lehet gyorsan
    köszike
  • Alexease
    #1841
    Ehez mar nem tudok hozzaszolni. Szerintem 2004-ben azert mar elvarhato lenne, hogy egy autos jatekot minimum egy Joy-jal vagy egy analog kontrollerrel iranyitsunk (persze, a kormany lenne a tokeletes de az mar mas kerdes;D).

    Szerencsere, ezt a keszitok is felismertek, es az arkad fostenger jatekuk mostanra mar eloleppet egyszeruen arkadnak;P
  • Breki33
    #1840
    mailto:[email protected]
  • D4nsz3r
    #1839
    Most már jó!
    Még az a problémám, hogy képtelen vagyok billentyűvel irányítani!
    Kurva szar az irányitás
    A régi colint tudtam simán billentyűvel nyomni de ezt nem
    Valaki help
  • IMYke2.0.0.0
    #1838
    Tök szuper volt, hogy beszúrtuk ezt a két képet, mert megláttam azt, ami majd ki kellett volna bökje a szemem:
    - a magyarításom miatt eltűnt a jobb oldali csúszka!
    Kijavítottam. Köszi Alexease!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Alexease
    #1837
    A filtereknel (FILTERS/SZUROK) allisd be igy mert erzekeny es neha nem frissit.
  • IMYke2.0.0.0
    #1836
    Más pedig nincs.
    Szerintem, csak nálad nem műxik - mert nekem is megy:



    Üdv,


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • D4nsz3r
    #1835
    Sajna én azt csináltam amit leirtál de nekem egyet se irt ki!Más esetleg
  • Alexease
    #1834
    A jatekban Network/Internet es azonnal automatatikusan csatlakozik a GameSpy-hoz, es kilistaz tobb tucat szervert, es mukodik tokeletesen.

    Nekem nincs telepitve GameSpy, ASE meg egyebb netes kutakodo szutyok, integralva van a jatekban a lehetoseg.
  • D4nsz3r
    #1833
    Sziasztok!
    Szeretnék online játszani a cm4-el de nemtom hogy kell!
    A Gamespy nem ir ki semmit!!Az ASE nem ismeri fel!!
    Tudtok valami szervert vagy valamit???
  • REAL_CIÁN
    #1832
    Milyen jó lenne egyébként egy profi Dakaros játék, óriási tereppel, tájékozódással, ásással a homokban, gps-el stb.
  • REAL_CIÁN
    #1831
    Arra leszek kiváncsi, hogy milyen autóba ültetik McRae-t? Egy Nissan Navarra-ba, amivel a Dakaron ment, vagy egy 550 Maranello GTS-be, amivel a LeMans 24H-n fog indulni.
    Merthogy gondolom a Citroen már nem engedi, hogy a játékban McRae neve alatt lehessen menni.
  • Hellhammer
    #1830
    Szinte már gusztustalan ez a futószalag szintű game gyártás...
    Alig csinálnak valami maradandót :(
  • Pyx #1829
    áz! elég gyorsak voltak...
  • Ren
    #1828
    Mit akartok, van meg egy csomo palya az elso harom reszbol, amit le lehet porolni :-D