124
Gladiator: Sword of Vengeance
  • rezsofiz
    #79
    Nekem má ott beszart a gém, hogy miután a colosseumból túljutottam, jött valami elysium, meg egy hosszú animáció 2gyerekkel. ott utána beléptem v.mi challengebe, legyaktam az ellent, de utána nem tudtam mozgatni a karakteremet. nektek volt ijen?(Nem mintha érdekelne a játék, de most nincs más.:(
  • bogyoka
    #78
    Nem tudom, neked sikerült-e, de annyi taktikát észre vettem ennél a résznél, hogy mielőtt feltöltödsz a tüzerővel, kerülj közel a hordóhoz, és legfőkébb az "y"-nal tudod jobban a hordót széttörni, és persze a tűzerő használatával, nekem úgy sikerült.
  • bogyoka
    #77
    Sikerült a hordókat szétvernem, tovább jutottam, #71-es hosszászólásomban irtam, hogy nem megy.
    De tovább haladva, mostmár azt mondom én is, hogy milyen frankó ez a játék, de mostmár tökre szar. Ez az időre való szétveregetést, már tökre utálom, na meg az irányitás. Így elszabni egy játékot brrrrr.
  • rezsofiz
    #76
    100 százalékból tőlem 70-et kapna. Azért a mai nagyágyúk mellett nem tudom, hogy gondolta ezt a játékot az Acclaim, vagy mi. De lehet, hogy csak nekem nem teccik...
  • rezsofiz
    #75
    Bocsánat. Helyesbítek. Az irányítás nagyon szar.
    A játék nem is olyan rossz.
  • rezsofiz
    #74
    Szerintem az egész játék egy nagy rakás szar... (:

    Boldog Új Évet!
  • BlackWolf
    #73
  • BlackWolf
    #72
    en se tudtam megcsinalni
  • bogyoka
    #71
    Heló mindenki!
    Próbáljatok nekem tanácsot adni, mert már szétverem a klaviatúrámat lassan.
    Ott tartok, hogy a hidon átmehessek, egy kulcsot kéne megszerezni, 90 mp alatt a sok csonti harcosoknál kb 5 vagy 6 hordót kellene széttörnöm, de mire lejár az időm, még egy mindig megmarad. Tudnátok valami taktikát erre?
    Az X-el gurulgatok közel a hordóhoz, feltöltödés után nyomom a V-ét, néha sikerül széttörnöm a hordót, közben a csontikat is püfölöm, de alig birom a hordó felé irányitani ezt a pasit.
  • johnny quest
    #70
    Tud vkisegíteni az előbbire????
  • johnny quest
    #69
    Nem tudom találkozott-e valaki a problémával (én sajnos megint valami ATi-s hülyeségre gondolok ) az aclaim logo és még egy képernyő felvillanása után egyszerűen kilép a játék mindenféle hiabaüzenet hagyása nélkül. Valaki esetleg tudja a megoldást? Légyszi ha tud segítsen vki mert fontos lenne
  • Isegrim
    #68

    Fel feleim, látjátok szümtüchel, isa az rhemény:

    Conan, az új hentisten ?
  • johnny quest
    #67
    Nem tudom találkozott-e valaki a problémával (én sajnos megint valami ATi-s hülyeségre gondolok ) az aclaim logo és még egy képernyő felvillanása után egyszerűen kilép a játék mindenféle hiabaüzenet hagyása nélkül. Valaki esetleg tudja a megoldást? Légyszi ha tud segítsen vki mert fontos lenne.

    köszi
  • johnny quest
    #65
    Nem tudom találkozott-e valaki a problémával (én sajnos megint valami ATi-s hülyeségre gondolok ) az aclaim logo és még egy képernyő felvillanása után egyszerűen kilép a játék mindenféle hiabaüzenet hagyása nélkül. Valaki esetleg tudja a megoldást?
  • HuAn82
    #64
    "csak nehany felig mozgo kockaval megyek, lengetek egy haromszoget, es akkor villognak az ötszögek elottem."

    Ez jó szöveg!
  • Hmuda
    #63
    Akkor hagyjuk. Abban viszont egyezünk meg, hogy az átirat szörnyű. :-)
  • MerlinW
    #61
    nekem az a bajom hogy néha egy-egy bunyó után beálla a karakterem és semelyik kurzorra nem reagál... ilyenkor quit game, load game... és kezdhetem az adott szintet elölről...grrrrr

    Valaki?
  • musha
    #60
    jajaja. nekem ez a két problémám volt a játékkal: az install helyének megadása, illetve amíg az irányításra rájöttem. ha van, akkor szerintem kimondottan jobb joypad-del nyomni.
  • musha
    #59
    akkor meg miről is beszélünk? :)
    a Romolus és Remus-os részig egy 10 perc alatt el lehet jutni. utána kezdődik a játék :)
  • Gabe18
    #58
    Egyébként a haverommal mi is néztünk nagyot amikor inditásnál a START gomb lenyomását kéri.
    Mellesleg szerintem nem rossz progi.Jo kis gyilok,de nem kell tőle semmi extrát várni.Ugyis mondhatnám egynek jó.
  • Gabe18
    #57
    Üdv!
    Véletlenül nem egy mx 440-es kártyád van?Mert nekem azzal csinált hasonlót.A gépigénynél ir is valamit az mx-el kapcsolatban,gondolom hogy nem igen preferálja a progi.
    Ha más kártyád van akkor passz...
  • Hmuda
    #56
    Ki9m mondta, hogy játszok vele? Én kkeményen addig bírtam, hogy eljutok Romolus és Remus ötvenórás, elhajthatatlan monológjáig, aztán totál elegem lett.
  • musha
    #55
    arról már nem is beszélek, hogy ha ennyire szarnak találod, akkor minek játszol vele?! meg főleg minek fikázod?
  • musha
    #54
    jaj ne már. komolyan nem látsz különbséget?
    vagy úgy gondolod, hogy idővel a műfajnak is változni kéne? hülyeség. gondolj bele!
  • Hmuda
    #53
    (golden axe mikori és ez mikori?)
  • musha
    #52
    nem értem még mindig a problémát. te most szerepjátékot vársz tőle? ha már a Golden Axe-es példánál maradunk, ott 3 mozdulatod volt, oszt szevassz. és mégis jó volt. itt kicsivel több mozdulat van, és azért nekem volt néhány rész, ahol vért izzadva sikerült csak továbbmennem.

    most úgy néz ki, mintha egekbe magasztalnám a játékot, de nem: egyszerűen csak nem értem a fikázást. rossznak egyáltalán nem rossz, sőt, MŰFAJÁN BELÜL szerintem teljesen jó.
  • musha
    #51
    okoska, nem csak a nextet nyomogattam, hidd el. igen, ki lehet választani más meghajtót nálam is, csak ha nem a c-t választom, akkor az install méretére 0 byte-ot ír ki akármit csinálok (és természetesen nem is enged tovább). ha visszaállítom a c-re, akkor már rendesen jelöli.
    ne nézzük már ennyire seggfejnek egymást.
  • Hmuda
    #50
    Hát. Hadd ne részletezzem azt, hogy 500-adjára nyomom el tökugyanazt a kombót az ötszázadik tökugyanolyan ellenfélre a rohadtul unlamas pályákon. Nem csak az átirat a szar.
  • musha
    #48
    az átirat szar, a játék nem, nagy különbség. amúgy játék közben semmi probléma nincs.
  • magus
    #47
    nalam inditaskor fekete kepernyo, csak az zene szol. egyszer osszevissza nyomogattam a gombokat akkor bejott a jatek, de nem tolti be a texturakat, csak nehany felig mozgo kockaval megyek, lengetek egy haromszoget, es akkor villognak az ötszögek elottem. kb ennyi
  • Hmuda
    #46
    A golden axe nekem alapmű, de az jó volt. Ez meg szar. Ne próbálja nekem senki bemagyarázni, hogy még tapsoljak is egy olyan konzolátirathoz, ahhol holmi hülye start gombok nyomogatását követelik tőlem. Ezt még elviselném egy emulátor használatakor. De ez egy PCre átírt játék csessze meg! Azért elvárná az ember, hogy rendesen legyen megoldva.
  • musha
    #45
    engem amúgy egy dolog bosszantott, de az nem kicsit: CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a C meghajtóra lehet felrakni. Máshova SEMMI esély nincs. Sehogy. Amikor ezt megláttam, akkor hirtelen felindulásomban majdnem nyomtam egy kurva nagy törlést, de már túltettem magam rajta :)
  • musha
    #44
    Szerintem meg nem :)
    Kétségtelenül egysíkú, de a jelek szerint te például sosem szeretted a Golden Axe-et.
    EMBEREK: EZ A JÁTÉK A HENTELÉSRŐL SZÓL! AKI AUTÓVERSENYT, RPG-T, BÉZBÓL JÁTÉKOT VÁR, AZ NE JÁTSSZON VELE!!!
  • Sephi
    #43
    Az a baj hogy ez a jatek pontosan olyan mint ahogy kezdodik. Non-stop hent es mar olyan unalmassa valik hogy az borzalom. A story linealis szal vagy jobra vagy balra lehet haladni a palyakkal. Szertinem baszott szar :)
  • mrteo
    #42
    nekem a jobbShift melletti gombra lép be...
    Viszont megcsináltam egy pályát ami után bent állok a körben és nem tudok csinálni semmit. volt aki nem törölte le már az elején, és idáig eljutott?
  • Dns5000
    #40
    na nekem mar az press startnal megyult vele a bajom
    hulye, kocsog kolzolatirat ,az iranyitas borzaszto sz@r,
    tenyleg van menu? hat azt nem sikerult elohoznom :P
    Kilepes sem ment, miert is raknak a menut escre a vegen meg megtalaja valaki.
    Pedig a fu meg rajta a feny effekt az nagyon szep.
  • Hmuda
    #39
    Meg kicsit felháborító, hogy entert nyomok a controlsnál, erre visszabasz a főmenübe.
  • Hmuda
    #38
    Nalátod, egy rendes játékban ez nem így működne. Ezek egérről még a hírekben se hallottak. :PPP
  • Bandew
    #37
    Ja és még valami. Annyira szar ez a játék, hogy már le is töröltem. :D
  • Bandew
    #36
    Oké megvan!
    Amugy az irányítást lehet változtatni.
    Bemész a control menube, kiválasztod a cselekvés típusát, majd a jobb nyíl gombbal átmész a bekonfigolt gombra, itt pedig egyszerűen lenyomod a kívánt gombot. Nem kell entert se nyomni.