17220
  • kirol
    #13203
    De csak 1 rétegem van, mert ezt akarom elhalványítani.
    Így az áttetszőség inaktív most.
  • pxxl
    #13202
    de ha lockolt (background) akkor dupla kett a layerre, és utána tudod csak állítani, ha megvan akkro png-t kell menteni, mert a jpg nem viszi az átlátszóságot.
  • LaliK
    #13201
    Kiválasztod a layert(réteget) és az opacity fülön 100%-ról leveszed, amennyire akarod.
  • pxxl
    #13200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bocs, csak negatív fjúcsör, hogy ha megnézed cs3, cs4-ben, ha az üres részre (kép alatt, mellett szürke) duplán kattintasz, akkor jön a fájl megnyitás. csötben nincs ez :/

    más, ha meg van nyitva egy kép, és plusz akarsz még megnyitni vlamit, drag&drop módszerrel, akkor nem külön nyitja meg, hanem mint a file-place, úgy rakja rá a képet új layerben. csak úgy működik a drag&drop ha az eszköztárra húzom -.-


  • kirol
    #13199
    Photoshop 8-ban hol találok olyan, hogy a kép áttetszőségét beállíthassam.
    A lényeg, hogy olyan vízjelszerűvé szeretném tenni a képet. (Elhalványítani)
  • LaliK
    #13198
    Felkerült egy pár kérdés-válasz is, de nem nagyon jönnek az ötletek privátban.
  • pxxl
    #13197
    2x1G ddr2
  • LaliK
    #13196
    Megcsináltam, köszi hogy szóltál.
    Mennyi a RAM-od?
  • pxxl
    #13195
    faja a Content-Aware fjúcsör :)

    most ilyen lett a borító, sztem tök állat ahhoz képest, h kb 2cm-ből dolgozott :) persze nem egyszerre az egész oldalt, csak kb 2-2.5cm-t, mert nem bírta a gép memóriával :S szval Content-Aware-hez kell a sok ram mindenképpen. jah és kell a retusálás is persze. nem tökéletes a cucc, de nagyban megkönnyíti a munkát.

  • pxxl
    #13194
    bódottá lenne, ha új ablakban nyilnának a linkek nem shift+katt pl :)
  • LaliK
    #13193
    Átalakítottam a fórum fejlécet, egy ideig nem fognak működni a gombok, csak szabályzat van. Mellesleg várom MINDENKI üzenetét PRIVÁTBAN, hogy mit lehetne a GYIK-ba írni. Köszönöm mindenkinek!
  • Dobronski
    #13192
    beszarás ez a ps... alapjáraton 600mb... ok. De megnyitok egy képet ami 10mb máris 2giga, az már túlzás. Miapicsa 2gb?
  • pxxl
    #13191
    nincs vkinek ilyen brush? nekem asszem volt, de most nem találom sehol :(
  • pxxl
    #13190


    muszáj teszteli, meg megcsinálni a qva borítót
  • LaliK
    #13189
    Gondolom onnan tudod, hogy megvetted
  • pxxl
    #13188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hűha cs5 zabálja a memóriát, meg a scratch disk-et is :S
  • LaliK
    #13187
    Szerintem nem szerkesztett kép. Bár az a törés tényleg érdekes ott fent, de az akármi lehet.
  • Klon
    #13186
    jogos a gyanúd a vese helyével kapcsolatban...
    nézd csak: vese
  • Klon
    #13185
    amit írtam ő is megnézheti...
    amúgy nekem is vannak CT felvételeim, előszedtem, és van amelyiken van olyan törés amit te gyanúsnak találsz...
    viszont ha poén, akkor nagyon rossz!!
  • Pummis
    #13184
    Ezt egy kollégám küldte át hogy nézzem meg neki de ez még nekem is fejfájást okozott.Bár azt is furcsállom hogy egy vese úgy lent legyen.Szegény pali szerintem nagy szívatásba van az ab aj nem láttam ilyen képet még soha
  • Klon
    #13183
    az eredeti megvan?? ha igen, nézd meg a kép készültének időpontját. pl jobb egér > tulajdonságok > részletek fül. hátha benne van...
    egy próbát megér
  • macleody
    #13182
    Az nem jelent semmit szerintem. Láttam már olyan tv műsort is ahol alul felül a fekete csíkban ott volt a törés.
  • Pummis
    #13181
    nem tudom nekem az a tőrés nagyon feltűnik lehet be adom a Virtuális tuningosoknak is
  • Klon
    #13180
    szerintem eredeti, de így ezt már senki se fogja megmondani :S
  • Pummis
    #13179


    ezért gondolom hogy kamu fontos lenne tudom
  • Pummis
    #13178


    ja a kép
  • Pummis
    #13177


    sziasztok nagyon profi emberek segitségét kérem.Szerintetek ez a kép szerkeztve van ? nem a berajzolásra gondolok ahol a vese van be karikázva hanem pl fent az adatok név dátum stb vajon ez igazi vagy rá van szerkeztve ?
  • Jim Morrison
    #13176
    sajat kezzel rajzold meg az eget
  • pxxl
    #13175
    gondoltam rá én is, csak a kép eleve kb 180%-ban van benne, ha még megnyújtom mégjobban szétesik
  • NessieGraf
    #13174
    Elülső borító megoldásnak remek. Csak a hátára is felhő...
  • macleody
    #13173
    Én nem szaroznék vele, ha neki ez kell.

    Bár én nem értek hozzá :)
  • exodus2
    #13172
    Nekem ezek vannak: Clouds
  • pxxl
    #13171
    na az biztos nincs meg nekem :) majd rákeresek. thx!
  • NessieGraf
    #13170
    Bocs, nem küldöm át, nem kicsi. SS-cloudsII a neve, 24MB. A betömörített már nincs meg.
  • pxxl
    #13169
    van olyan brushom, de jöhet, hátha más :)
  • NessieGraf
    #13168
    Egyébként egyszer találtam felhő brusht. Mindjárt megnézem, átküldöm priviben.
  • exodus2
    #13167
    Keress ilyen csatajelenetet, más ruhában vannak nem gond, aztán hátlapra azt is:D A felhők meg mehetnek fel addig míg a könyvcím nincs...
  • pxxl
    #13166
    jajaja :D ezen is gondokodtam már
  • NessieGraf
    #13165
    Végszükségben működik: kitalálsz olyat, amit megoldasz és jól néz ki, a megrendelőt meg meggyőződ arról, miért nem szép amit kitalált. :)
  • pxxl
    #13164
    faja
    meglátjuk mit csinál majd :)