17220
  • Klon
    #13245
    szokás kérdése
  • pxxl
    #13244
    huhh egyszer a kezem ügyébe került egy magyar ps, hát alig bírtam vele csinálni bármit is :S oylan idétlen elnevezések vannak h borzalom
  • Evin
    #13243
    Sőt, még a magyar tutoriálok (kép/videó stb) is angolról készülnek leginkább.
  • Met
    #13242
    Figyelj, ez nem olyan mint a tv távirányító, hogy ha elolvasod mire jó a sárga gomb akkor megérted és tudod is használni.

    Ahogy a GY.I.K.-ben is van, a leírások 99%-a angolul van, ha elkezded az egyiket és valahol elakadsz nem tudunk segíteni, hogy hol van az az angol menüpont a magyar PS-edben.
  • LaliK
    #13241
    ügyes vagy... és miért jó neked magyarul?
  • goofy1984
    #13240
    Már megoldottam, magyarrá tettem.
  • LaliK
    #13239
    Igen-igen... a magyar PS-ről is fogok bele írni, köszi hogy szóltál.
    Szerk: GYIK bővült
  • Met
    #13238
    A GYIK-be, első pont.

    NE akarj magyar PS-t
  • goofy1984
    #13237
    Hello!

    Olyan kérdésem lenne, hogy CS5-höz a magyar nyelvi fájlokat valahonnan le lehet-e tölteni? Lehet egyáltalán egy angol verzióból magyart csinálni ilyen módon?
  • Dobronski
    #13236
    Köszönöm!
  • acsati
    #13235
    és jó. köszi szépen!
  • LaliK
    #13234
    ebből szerintem a 2. megoldást csináld meg. Elég érthetően le van írva minden, ráadásul nem is nagy dolog, letöltés aztán másolás és beállítás.
  • ProGabe #13233
    utánanéztem: ez egy bug. border, aztán select invers, ezek után elvileg lesz contract
  • Evin
    #13232
    Hát szerintem olyan nincs. Van a többnyelvű rendes kiadás, meg gondolom a magyar.
  • Dobronski
    #13231
    Cs4 extended-hez hol találok angol language pack-et?
  • LaliK
    #13230
    Hozzászólás törölve. Olvass szabályzatot.
  • acsati
    #13229
    ja nem, nincs semmi. aktivnak kéne lennie elvileg, de fogalmam sincs hogy miért nem az. igy meg nem tudok keretet csinálni.
    ilyen
  • pxxl
    #13228
    csúnya kérdés, kapsz majd a fejeldre :)

    ment privát ;)
  • ProGabe #13226
    hát ,van-e mellette lakat, vagy bármilyen jel
  • pxxl
    #13224
    link
  • Jagumo
    #13223
    Szisztok

    Nem tudtok nekem 1 mutatni egy ilyen logót interneten. Egy normális méretben kéne.



    Az a kukás emberke aki dobja kis a szemetet. rákerestem csomóféle képen, de nem találok :s
  • acsati
    #13222
    azt hogy ellenörizzem?
  • ProGabe #13221
    valamilyen módon nincs levédve az adott layer?
  • TopGun
    #13220
    Koszonom a valaszt.
  • acsati
    #13219
    sziasztok
    nem tudja valaki hogy miért nem tudom használni a select - modify - contract-ot? igazábol a modify menüpontból csak a bordert engedi használni amikor ki van jelöle a kép de nem tudom miért?
    mi lehet a probléma?
    köszi
  • NessieGraf
    #13218
    Ezt a betűtípust Mistral, MistralAV és Staccato222 néven találhatod meg. Vagy Win, vagy OOo betűtípusok.

    A bevel@emboss amit mondtak igaz, de javaslom a fény szögét változtasd (120/50, vagy 120/60) annak van ilyen fénye kb. A fény színéhez meg az alap screen és multiply rétegmód helyett a color dodge (esetleg overlay), illetve a color burn módot használd ezeknél a fényeknél.
  • REPS0L
    #13217
    senki?
  • LaliK
    #13216
    Ctrl+Alt+Z > History
  • Nasim
    #13215
    OK főnök.
    Vélemény a CS5-ről:jobb lett,mint mindíg a Sneak Peek különösen tetszik,de egy valami még mindíg hiányzik,a visszavonás-előre gomb,ahogy a paint-ban is van :)))
  • LaliK
    #13214
    Rendszerkövetelmény: Windows

    * Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 processor
    * Microsoft® Windows® XP with Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1 (Service Pack 2 recommended); or Windows 7
    * 1GB of RAM
    * 1GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash-based storage devices)
    * 1024x768 display (1280x800 recommended) with qualified hardware-accelerated OpenGL graphics card, 16-bit color, and 256MB of VRAM
    * Some GPU-accelerated features require graphics support for Shader Model 3.0 and OpenGL 2.0
    * DVD-ROM drive
    * QuickTime 7.6.2 software required for multimedia features
    * Broadband Internet connection required for online services*
  • Nasim
    #13213
    Na erre a CS5-re kíváncsi vagyok,remélem nem eszik több memóriát mint a 4.
  • LaliK
    #13212
    Először is olvasd el a szabályzatot, aztán gyere vissza.
    TopGun, te is. Betűtípust itt keress, biztos találsz, vagy hasonlót. Amugy nem nagy munka, csak bevel & emboss...
  • Matte
    #13211
    ha valakinek lenne 10 perce rám és segítene, akkor írjon rám egy privátot (msn címmel és én felveszem). Nem nagy dolog, csak kb 10-12 szót kellene effektezni, de abszolut n00b vagyok és nekem egy örökkévalóság lenne. Köszönöm.
  • hungary27
    #13210
    ez téleg iylen egyszerű?
  • TopGun
    #13209
    Sziasztok! Valaki elmondana lepesrol lepesre privatban, hogy ezt hogy tudom megvalositani es milyen a betutipus?:
  • REPS0L
    #13208
    hali!
    na ebben a videóban a 0:32-nél lévő dolgot hogy tudom használni, illetve ezt a 3:09nél látható vonalazást hogy kell kivitelezni?
    köszi!

  • NessieGraf
    #13207
    Én kicsit se vagyok CT szakértő, de az én szememmel - ha a kép valós - olyan hatású, mintha a vese leszakadt volna a helyéről. Egészen természetellenes az állása.
  • kirol
    #13206
    Bocsi, tényleg, nem vettem észre. :)

    Oké, köszi!
  • LaliK
    #13205
    Elomndták előtted, hogy mivan akkor ha a background-ot akarod halványítani.
    Szerk: Dupla katt a Background layerre, előugrik egy kis ablak, jobb alul "opacity"-t leveszed pl 50%-ra, vagy amennyire akarod, aztán ok. Background layerből Layer0 lett és kész.
  • pxxl
    #13204
    #13202