17220
  • RaZoK
    #13369
    egész jó! XD
  • yokel
    #13368
    Nah, kipróbáltam az ötleted...
  • rx7tomy
    #13367
    Sziasztok.
    Csak szeretném ide is beírni.
    Nyertem egy nyereményjátékon egy Adobe Photoshop Elements 8 szoftvert, de nekem nincs rá szükségem, ezért bolti ár alatt megválnék tőle.
    Dobozában, bontatlanúl, még fóliás a cucc.
    Akit érdekel kérem jelezze a mailcímemen: [email protected]
    Én Füzesabonyban lakom, Egerben dolgozom, de minden héten járok Pestre, ezért ilyen irányban a szállításban tudok segíteni.
    Üdv.
  • Shortstop
    #13366
    a varrásminta lett volna igazán fontos a peremnél.
  • baaka
    #13365
    thx
  • pxxl
    #13364
    :gyik:

    Kérdés: - Hogyan tudom magyarosítani a Photoshop-ot?
    Válasz: - Nem akarsz magyar Photoshop-ot.

    Kérdés: - Miért nem?
    Válasz: - Mert minden tutorial, tipp angolul van és ha te "lemagyarosítod" akkor semmit nem fogsz tudni, hogy mi mit jelent.
  • baaka
    #13363
    ezt kifejtenéd?
  • yokel
    #13362
    Erre gondoltál?
  • Shortstop
    #13361
    köszi a válaszokat!
  • LaliK
    #13360
    Semmi okod nincs magyarra állítani a Photoshopot. Itt csak arra találsz megoldást hogy hogyan lehet angollá.
  • baaka
    #13359
    hun-ra.
  • LaliK
    #13358
    Milyen nyelvre akarod állítani? Német?
  • baaka
    #13357
    Sziasztok!
    PS CS5-ben hogy tudok eljutni a nyelvi beállításhoz?
    Egyszerűen nem találom.
  • DirtyVisions
    #13356
    És szerintem keress rá arra hogy hogyan lehet egy fényképet átalakítani ilyen rajzolt formára, vannak ilyen tutorok millió, sketch vagy valami hasonló néven, és azt illeszd be. Szerintem úgy frankón nézne ki!
    És nekem is lenne megint egy kérédsem, gondolkoztam most pár napot, és csak úgy döntöttem hogy veszek egy digitalizáló táblát. Szerintetek melyiket érdemes? Wacom, de max 20.000 Ft körül legyen, egyelőre ez a keret, bár szerintem az ilyen kategóriájú szerkezetekkel is meg lehet tanulni rajzolni....
  • yokel
    #13355
    Talán ez is segítség lehet a szkennelés helyett:
    front, back. Mert hát ugye kell annak majd a háta is vmi, nem?

    Érdekes feladat, kis ujjgyakorlatnak nem rossz...
  • LaliK
    #13354
    Szerintem itt vagy itt találsz képet és szerintem okosabb ötlet, mint a beszkennelés. Ha megvan, aztán se nehéz. Kivágod amit ki akarsz cserélni, berakod amit a helyére akarsz rakni, beilleszted és kb ennyi. Ha esetleg valamit nem értesz, akkor kérdezz.
  • binarpy
    #13353
    Régebben én is csináltam ilyet, szintén ajándékba. Egy sima alap 6-os photoshop-pal megvalósítottam viszonylag elfogadható formára, de nem mondom, hogy gyorsan ment, és azt sem, hogy egyszerű volt. Bár ezek lehet, hogy csak a rutin hiánya miatt voltak nálam.
  • blc
    #13352
    Üdv mindenkinek!
    SZeretnék a tisztelt fórumozóktól segítséget kérni.A közeljövőben lesz egy munkatársamnak jeles szülinapja.Mivel mindíg pénzimádó volt úgy döntöttünk a kollágákkal, hogy csinálunk neki saját pénzt.Az elképzelés, hogy a régi 100 Ft-s bankót beszkenneljük az Ő fotóját szintén majd szeretnénk kicserélni Kossuth Lajos képével.Az ötlet mindenkinek tetszik,de nem tudjuk hogyan lehet megoldani. FantaMorph -t próbáltuk de az az egész képet átalakítja.Ha valaki tudna segíteni hogyan kell vagy milyen program kell hozzá kérem írja meg.(csak nehogy Ő is olvassa mert nagy netező) Köszi előre is. Üdv: Claudia
  • SZilaJMaGGoT
    #13351
    Hogy nem tűnt fel... :S Pedig nem is vizes a ruhája...
  • pxxl
    #13350
    jobb oldali gyerek? vízen/ben, ruhában, lebeg mellete a levegőben a hajó...
  • SZilaJMaGGoT
    #13349
    Ezt nem értem... :S
  • pxxl
    #13348
    éljenek az önjelölt grafikusok :D msot ezt kell berakni egy füzetbe :/ csodás...
  • Atika :o)
    #13345
    sziasztok nem tud nekem adni valaki egy tutorialt amiben ilyen lebego szigetet keszitenek valahol mar lattam csak nem talalom
  • SZilaJMaGGoT
    #13344
    Beszkennelheted, átrajzolgathatod, színezgetheted, de egérrel igencsak meddő szenvedés. Szerintem rajzolgass addig papíron ameddig sikerül összegyűjtened egy wacom-ra. De nézz utána használtan, én 10k-ért vettem egy nagyon jót.
  • pxxl
    #13343
    vekrotos programban soha nem fogsz úgy rajzolgatni, mint papíron. erre a ps (és társai) való. rajztábla nélkül (egérrel) nehéz rajzolni, ha papíron megvan, beszkenneled, és kész, max átrajzolod majd később :)
  • DirtyVisions
    #13342
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem felétek. Sokat rajzolgatok mostanság, papírra és ezeket szeretném megcsinálni a gépen. Sajnos jelenleg nem nagyon telik arra hogy egy digitalizáló táblát vegyek (pedig tudom hogy vannak viszonylag olcsón lehet már márkásat venni). Tehát a kérdésem az lenne hogy PS-ben hogy lehetne a rajzaimat jól megcsinálni? Azt is tudom hogy ezeket vektoros programban szokták csinálni, de azokhoz nem sokat értek.
  • SZilaJMaGGoT
    #13341
    Persze a render képek sem reprezentálják még teljes mértékben a valóságot, de megközelítőleg mérföldekkel pontosabbak mint egy nagyon jó rajz pl. :D
  • SZilaJMaGGoT
    #13340
    Én sem állítom, hogy lehetetlen, de mondjuk úgy, hogy nem célszerű ps-ben ilyesmivel vesződni. +Szerintem max hasonlót lehet alkotni, de fénytani szempontból akkor is nagyon pontatlan lenne. Kábé úgy, ahogy a festményeken/rajzokon is bár nagyon valósághű fények vannak, azok nem valódi fények, csak valamilyen szinten utánozza a valós/látott "képet".
  • Evin
    #13339
    Szerintem nem lehetetlen. D ha tudna is, PS-ben kb napok lennének, 3D-ben meg 10-20perc.
  • SZilaJMaGGoT
    #13338
    Nem valószínű, h tudsz ilyen képeket csinálni ps-ben.
  • MANOWAR
    #13337
    Link 1
    Link2
    Link 3
    De kis millió tutort találsz... google ....
  • pxxl
    #13336
    ps topikban vagyunk :D

    am pl ez
  • Chryst64
    #13335
    Nem azt mondtam, hogy ez PS :) biztos, hogy meg lehet oket csinalni PS-pal is.
  • pxxl
    #13334
    hi!

    Nézd meg itt általában jól működik :) sokszor segített már rajtam.

    akár gyíkba is mehetne
  • pxxl
    #13333
    ez biztos nem PS, ez valami 3D modellező program szüleménye.
  • Chryst64
    #13332
    sziasztok! valaki tud tutorial linkekett ilyen 3d glass effect-rol?
    3D glass
  • LaliK
    #13331
    Talán ez az ami legjobban hasonlít rá.
  • Shortstop
    #13330
    Hello!

    Ilyen fontot tud valaki?
    http://farm5.static.flickr.com/4057/4650669078_686141c4ee_o.jpg
  • kifli
    #13329
    feltettem cs5-öt, és van benne jónéhány hasznos eszköz :)
  • pxxl
    #13328
    túl sok a szaturáció, meg zajos mint az állat.