17220
  • Robi546
    #13530
    jah ok! :)
  • LaliK
    #13529
    Ha feketefehér (grayscale) a kép, akkor nem engedi színezni.
  • Robi546
    #13528
    nah már megoldottam :)) köszönöm szépen!! :)))
  • Robi546
    #13527
    grayscale ??? arra volt téve de mi az ??
  • pxxl
    #13526
    lehet h grayscale a kép
  • RaZoK
    #13525
    =)
  • rooney8
    #13524
    jó, csak mondtam :)
  • NessieGraf
    #13523
    Annál csak egy pöppet idegesítőbb, ha van 5 deviantartos link. Mert az az ötöt ott kivárni...
  • LaliK
    #13522
    Nem fogom beleírni a szabályzatba, ha nembaj... (Azért meg ne üss.) Nem mondtam h nem lehet akár 30 képet is belerakni egy hsz-be, csak szerintem idegesítő.
  • RaZoK
    #13521
    oké, akkor frissítsd a szabályokat szenszej és akkor lehet hivatkozni =)

    üdv
  • LaliK
    #13520
    Gondolom neki sem őrül meg a gépe, de sztem is idegesítő egy kicsit, ha berak 5 képet egymás alá. Innen meg ha lehet, akkor ON.
  • RaZoK
    #13519
    psszt :)

    az én gépem 1 éve nem lett újra rakva és mégis bírja az ekkora a képeket...még a humorosban sem őrűl meg a gép...

    arra akartam rávilágítani, hogy ha nem is lényeges a probléma akkor miért kell kiakadni...

    ezt a zsugorító valamit nem véletlenül találták ki a képekre...
  • Robi546
    #13518
    aztot tudom hogy duplikálom a layer-t és a CTRL+U-val színezem de nem engedi :(( akkor mi lehet a baj????
  • pxxl
    #13517
    és ha illegális? letörli a yt, ő meg visszarakja. nagy dolog :D
  • rooney8
    #13516
    attól még mert csomó ilyen van, lehet illegális :) am nem tudom, sztem se az :D
  • pxxl
    #13515
    nem illegális. csomó ilyen tutorial, speed paint videó, stb van, ahol hírességek, filmszereplők vannak. :)
  • D4nY
    #13514
    Sziasztok! Ha én csinálok egy film pl Spiderman képeivel vmit.. és azt videora veszem és mintegy tutorialként megosztom a youtubeon akkor ez illegális vagy sem? :O
  • sanya200
    #13513
    Tudom hogy el lett vágva sajnos az alapkép is ilyen volt azért ilyen ez is de ezt egy 2 hónapja csináltam majd javítok rajta még csak most a meló mellett nem sok időm van.Sajnos.
  • MANOWAR
    #13512
    Sanya ez nem lett rossz(sőt alakul)de ne siess vele vagy hajt valaki?:)
    a szereplőket ne nyújtsd (+hátteret), ctrl+t után amikor megfogod a szerkesztő négyzet egyik sarkát nyomd közben a shift-et és méretarányosan fog változni. A felső figura deréktől le van vágva....stb de tényleg ne siesd el.
  • rooney8
    #13511
    válasz erre gomb?
  • sanya200
    #13510
    A csuklójából tényleg lemaradt egy darab eddig észre se vettem.
    mass effect 2
  • MANOWAR
    #13509
    Nem aggódok ha nekem írtad, ha ránagyítasz még a punciját is lehet látni, amúgy meg csak lehet véleményem - vagy bólogassak veled vagy mi?
  • yokel
    #13508
    Nem ő csinálta...

    Am maga a kép is már egy shoppolt kép, nem fotózott (ergo fake)
  • RaZoK
    #13507
    fasztagócc
  • MANOWAR
    #13506
    OMG most nézem a supemanes csajszi jobb kezének csuklótól nincs folytatása...
  • MANOWAR
    #13505
    A superman pólós csajszira ha te raktad fel a pólót akkor az szép munka mert hát nincs is rajta semmi ahogy nézem...:), de szvsz az sem te voltál :(, a mass-os kép nekem kicsit túlzsúfolt. Kezdőtől nem rossz szerintem.
  • sanya200
    #13504
    Hát az összes karaktert úgy vágtam ki másik képről. Pl a summer galu-s az 3 képből van összerakva.A legtöbb munka a mass effect 2-vel volt(az útólsó)az összes karaktert úgy vágtam ki screenshoot-ból meg egyéb képekből egyedül a bolygós háttér nem saját azt csak odaraktam de a többi mind az én munkám.
  • pxxl
    #13503
    Lehetőleg LINKET! ne rakjon már be ekkora képeket :S
  • Met
    #13502
    ide...
  • yokel
    #13501
    Source képek nélkül elég nehéz véleményt mondani...

    Linkeld be az alapképeket amikből ezeket csináltad, és akkor lehet majd látni, h mi volt a Te munkád ezeken és véleményt alkotni róla!
  • RaZoK
    #13500
    hali, egész jók
  • sanya200
    #13499
    Sziasztok.
    Még viszonylag kezdő photoshoppos vagyok csináltam pár képet és gondoltam megosztom veletek, érdekelne a véleményetek.

    [IMG]http://noob.hu/2010/06/10/sumerglau2.png[/IMG



  • pxxl
    #13498
    CTRL+J-vel duplázod a layer-t, CTRL+U-val lehte hue/saturation-t állítani (színezni)

    "nem a fa levélre hanem víz effekt az megin más"
  • Robi546
    #13497
    Hello all!!

    Nekem az lenne hogy amikor a Photoshop 7.0-ban akarok csinálni víz effektek (nem a fa levélre hanem víz effekt az megin más) na és szóval amikor csinálom és tudom is hogy hogy kell na és amikor minden kész és színezni akarom amikor megnyomom hogy CTRL+J és nem történik semmi szóval nem tudom beszínezni :((( és tegnap meg még működött valaki segítene PLSS :SS!! Nagyon megköszönném
  • levikeeee
    #13496
    Köszi
  • SZilaJMaGGoT
    #13495
    Berakod a képet ps-ba, duplicálod, dobsz fölé egy hue/sat réteget, leveszed a fényerőt, aztán egy puha radírral elkezded kiradrírozni azokat a részeket amiket nem akarod, hogy árnyékba legyenek. Helyenként még el is moshatod.
  • yokel
    #13494
    Itt egy tutorial, ami alapján azért most már el kell, h tudj indulni...

    Am a módszer, a brush, mask, layer blendings trió egyvelege amivel ilyeneket lehet csinálni, de persze máshogy is lehet...
  • levikeeee
    #13493
    leis irnatok hogy hogyan?:)
  • yokel
    #13492
    Hmm, ezt az árnyékos cuccot én is kipróbáltam, ha már épp ez az aktuális téma...

    source
  • levikeeee
    #13491
    SZilaJMaGGoT ezt a kepet amit mutattal esetleg letudnad irni kicsit reszletesen? az az igazsag nemvagyok annyira profi hogy igy ranezesre ezt enis megcsinaljam:)