17220
  • simonl #13733
    Szia, igazán nem szeretnék pofátlan lenni de meg tudnád csinálni "Windows 7 Home Premium" felirattal is?:) Ugyanabban a 1280x800 as méretben?

    Ezer köszönet....
  • Toto652
    #13732
    Nincs mit :)
    Bármi egyéb képmanifikáció van szólj nyugodtan... itt leszünk.
  • simonl #13731
    Igen, szuper....
    Nagyon szépen köszönöm:)
  • Toto652
    #13730
    Üdv!
    Így jó lesz? :)
  • pxxl
    #13729
    ezt még péjntben is meg lehet csinálni :D de most nem érek rá sry...
  • simonl #13728
    Sziasztok,

    Nem tudom lehet e ilyesmit kérni de ezen a háttérképen át tudná valaki írni a Windows Vista -t, Windows 7 -re?
    Az ultimate persze maradhat.
    1280x800 as méretben lenne az igazi:)

    Előre is köszönöm
  • Toto652
    #13727
    Elkészíted a fotókat, mondjuk egy fehér terület előtt.
    Eztán összerakod őket egy psd-be külön rétegekként. A legalsó felettieknek adj Darken, Multiply stb rétegtulajdonságot...
    Ami belevág a másik képbe azt radírozd...
    Ez az egyszerűbb, de ha egyéb környezet van körülötted akkor azt képenként maszkolni kell.
  • repvez
    #13726
    azt hogyan lehetne megvalositani, hogy egy képre rátenni egy képsorozatnak a képeit?
    Nem gifképet szeretnék késziteni hanem hogy ugyan azon háttér elött a különbözö mozgások egyszerre szerepeljenek.
    igy valahogy csak fényképröl
  • MANOWAR
    #13725
    Látod, csak rákellet ijeszteni.
  • ffixer
    #13724
    Köszönöm a sok jótanácsot, végül sikerült megoldanom amit akartam :)
  • yokel
    #13723
    Linkeld már be ezt a képet, mert lehet, h sokkal egyszerűbben is meglehetne csinálni azt amit szeretnél, csak te akarod túlbonyolítani...
  • pxxl
    #13722
    magic wand, tolerance 0-ra, rázoomolsz egy fff színre, kijelölöd és ugyanúgy select - similar. de sztem nehéz lesz csak ezt a színt kiválasztani, mert hozzá fogja venni azt is ami csak kicsit tér el tőle, de már nem fff (255.255.254 pl ez már ugye fffffe)
  • RaZoK
    #13721
    megfogtál :D
  • ffixer
    #13720
    Köszönöm szépen a segítséget, igen divat a fekete-fehér :D
    Lenne azonban mégegy kérdésem (unjátok már, mi?), ha van egy többszínű képem, annál hogy tudom kijelölni csak a színtiszta fehér (FFFFFF) színeket?
    Előre is köszönöm!
  • LaliK
    #13719
    Úgylátom most a feketefehér a divat :D
  • pxxl
    #13718
    select - color range és kijelölöd a fekete színt a képen, aztán ok.

    vagy magic wand-al kijelölsz egy fekete színt a képen, és select - similar.
  • ffixer
    #13717
    Hello, lenne egy kérdésem. Na szóval van nekem egy CSAK fekete-fehér színekből álló képem, és ki szeretnék rajta jelölni mindent ami fekete. Ezt hogyan tudnám megcsinálni?
  • MANOWAR
    #13716
    Egyetértek veled :) nem kell összevissza állítgatni mindent és gyors. Mondjuk ő csillagot meg csíkokat akart az arcokra rakni de azt meg nem hiszem hogy egy egyszerű ctrl+t-vel nem tudja "ráfeszíteni" a formára. No meg akkor már az arcról visszaverődő fények sem ártanának, amit megint egy újabb réteggel tud megoldani (hamár "élethű smik"-ről írt). És az egyik gitárosnak fekete szélű ezüst sminkje van vagy milyen, azért el lehet vele pöcsölni.
  • RaZoK
    #13715
    én elég paraszt módon szoktam ezt...szimmplán kivágom azokat a részeket amiket színesre akarok, lerakom egy új rétegre, fekete fehér az egész kép, ráillesztem a kivágott részeket és beszinezem ennyi :D


    "mindenki máshogy csinálja...tam-tam" :D
  • Toto652
    #13714
    Illetve, Shift+Ctrl+U billkombináció, és egy új rétegen, amelynek a tulajdonsága 'Overlay' és befested pirosra azt amit be akarsz...
    Oszt' Csá! :)
  • Freddycom
    #13713
    A legtisztább munka sztem úgy lesz h az egészet desaturálod, majd history brush-sal 'kiszínezed' azt a részt amit meg akarsz hagyni eredeti színében.
  • Chryst64
    #13712
    A Kiss tagjai fehér és fekete sminkkel lépnek fel. Hogyan lehet megcsinálni Ps-pal, hogy élethű smink legyen?
  • rooney8
    #13711
    esetleg:
    select/color range/ itt a képen kiválasztod a színt és ekkor kijelöli azt a területet/nyomsz egy ctrl+shift+i és image/adjustments/black & white

    de ezzel sztem nem lesz túl jó eredmény...
  • Nasim
    #13710
    Help! Egy olyan effektet keresek, ami egy képen csak egy színt hagy meg, a többit fekete-fehérben ábrázolja. Köszi, ha valaki tud segíteni!
  • Grove4
    #13709
    Gondoltam, hogy ez lesz az első reakció :D:D

    Nem, nem akarok pénzt hamisítani, leírtam, hogy miért kell.

    Köszi a válaszod.


    Amúgy, megnéztem, és nem az amire számítottam.Nem úgy változtatja meg a képet.
  • SZilaJMaGGoT
    #13708
    Filter->pixelate->pointilize.

    PS.: Pénzt akarsz hamisítani? :D
  • Grove4
    #13707
    Sziasztok, az lene a kérdésem, hogy ilyen pöttyözött/pontozott, vonalas képet sima képből hogy kell varázsolni?



    Haver fejét akarom betenni Deák helyett. :D
  • NessieGraf
    #13706
    Itt nézz körül a naptáraknál. Ha megmondod, milyet szeretnél és egy emilcímet küldesz priviben, elküldöm hogyan készült.
  • MANOWAR
    #13705
    Naptár készítés
  • netty29
    #13704
    Köszi a választ, csak az a baj, hogy én még sosem csináltam naptárat sem ezzel a PS-sel, sem másikkal, tehát abszolút fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá. Ha egy menüpontot ajánlanál, az jó lenne.
    Mégegyszer köszi.
    Antónia
  • NessieGraf
    #13703
    Nem használtam a 4-est, de ha úgy mint a régebbieknél, szépet lehet, de macerásan. Érdemes az azonos nappal kezdődő hónapokra figyelni. Megkönnyíti a dolgot.
  • netty29
    #13702
    Szisztok!
    Valaki megtudja mondani, hogy a Photoshop Cs4-ben, hogyan kell naptárat készíteni? Csak úgy nagyvonalakban. Köszi
  • dysfunctional
    #13701
  • Dobronski
    #13700
    Valami driver nem hiányzik? Esetleg a gpu gyorsítást kapcsolt be.
  • Kakaduduka
    #13699
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: Nemrég raktam újra a windows-t és mostmár a PS nem úgy megy ahogy régebben. A teljesítménnyel van a gond. Egy egyszerű, kis felbontású képre nem tudok pl rajzolni, mert késik maga a rajz. Nincs a háttérben semmivel sem terhelve a gép, azelőtt ilyet nem csinált. Mi lehet a gond? A PS-ben kéne valamit állítani, vagy valahol máshol? Egyébként Core i3 2,93 Ghz-es procim, 4 GB DDR3 Ramom illetve egy gyengébb, de erre a feladatra jó, Geforce GT 220 1GB DDR3 kártyám van. Szerintem ettől azért többet lehetne várni....
  • pxxl
    #13698
  • Dobronski
    #13697
  • LaliK
    #13696
  • Dobronski
    #13695
    WTS sense of humor
  • LaliK
    #13694
    Ez igen.
    Szerintem te simán elmehetnél nyomozónak, mert a megfigyelőképességed sokkal jobb az átlagnál...