17220
  • Molnibalage
    #15293
    Csak egy gyors kérdés. Text használat estén a betűköz távolság hol állítható? (PS7.0-em van.)

    ELőre is köszönöm.
  • MANOWAR
    #15292
    ez box = neked vox kell :D
  • pxxl
    #15291
    hát van 4-5 nagy ikeás box, meg egy nagy műanyag box amiben a gyerek játékai vannak, meg 3 nagy ikeás box, amiben sok hülyeség van :D
  • MANOWAR
    #15290
    Looool P + B = NC pixxel+box=naomicambel tolná ra egy kis csöcsös retust és esküszöm fizetnék is érte.
  • Spészgószt
    #15289
    mennyi boxod van otthon...?
  • pxxl
    #15288
    WuT?
  • JagFater
    #15287
    Próbáld meg esetleg lerippelni az egész lemezt.
    Mondjuk decrypterrel. Vagy valamivel iso-ba.
  • MANOWAR
    #15286
    Semmibaj Pixxel beöltözik neked, majd nyom egy vetkőzős sorozatot neked raw-ba.
  • Spészgószt
    #15285
    ja 80 mega/kép full méret TIF eredeti amerikai playboyos NYERS képanyagot biztos felrakja valaki...
  • pxxl
    #15284
    ennyi idő alatt rommáguglizhattad volna a ribancoid képeit :D
  • Met
    #15283
    hát akkor ennyi
  • Spészgószt
    #15282
    mindent próbáltam!
    ZIP-re???? (hülyeség de kipróbáltam simán hibás csomagolást ír)
  • Met
    #15281
    lehet hülyeség de írd át a kiterjesztését zip-re, Total Commanderben nézz bele hátha úgy ki tudod másolni
  • sanya200
    #15280
    Na még egyszer köszi.Ilyesmire sikerült:D
    kép
  • pxxl
    #15279
    Istencsászár vezesd szolgád (Imperium Galactica 2 - a világ egyik legjobb játéka :D)
  • sanya200
    #15278
    Áh istencsászár vagy köszönöm szépen.
  • pxxl
    #15277
    pl

  • sanya200
    #15276
    Sziasztok, remélem tudtok segíteni.Arról lenne szó hogy szeretnék vmi hasonlót csinálni. kép
    Valami nagyon hasonlót a talajra szeretnék rakni ilyen feliratot úgy hogy úgy nézzen ki mintha úgy lett volna kézzel belerajzolva, de nem igazán sikerül, próbáltam a bevetés-domborítással de azzal nagyon randa, esetleg a cseppfolyósítás jöhet szóba (ctrl+shift+x) de azzal se néz ki úgy ahogy kéne van ötletetek?
    Ilyenre sikerült de ez nagyon randa.
    kép
  • Spészgószt
    #15275
    még jó... Nómi Kembel pucér fotói...
  • MANOWAR
    #15274
    És ilyenkor szokott az lenni, hogy márpedig mindenféleképpen kellenek a cuccok róla.
  • Spészgószt
    #15273
    nem nyert a konvertálás sem...
  • Spészgószt
    #15272
    TIF minden látja, hogy TIF és a mérete is ott van, de se ps se bridge, se semmi nem nyitja meg! a faststone megynitja de csak fekete és 0x0 MP-t ír
  • MANOWAR
    #15271
    Kóstold meg ezt vagy ezt hátha segít.
  • Met
    #15270
    Hát ha le tudod másolni gépre őket akkor nem sérült a lemez.
    Bridge se tud belenézni? Nem Mac-es file?
  • Spészgószt
    #15269

    beteszem megy ott vannak rajta a képek tif méret minden, de megnyitni nem tom őket ha kimásolom akkor sem...
  • Met
    #15268
    nem lehet hogy a lemez ment tönkre?
  • Spészgószt
    #15267
    mit lehet baszni olyan TIF el amit nem nyit meg semmi...cd-n van pár 80 megás régi tif még cs3 al készült 10éve...semmivel nem tom megnyitni...valakinek ötlete?
  • sanya200
    #15266
    Na kellett nekem dícsérni a ps-t.Most meg iszonyat lassú lett az egész, nem tudok átméretezni még egy képet se mert k*rva lassan reagál.És elcsúszik a képarány hiába nyomom a shiftet közbe.
  • MANOWAR
    #15265
    nem baj alkotni magyarul is szabad :D
  • sanya200
    #15264
    ja értem, bocs nem erősségem az angol
  • MANOWAR
    #15263
    Contest = Verseny.
    Amúgy meg: CONTEST BEGINS AT 12:01:01 (PT) ON May 18, 2011 AND ENDS AT 11:59:59 PM (PT) ON June 19, 2011
    Gondoltam bedobom vannak itt akiket érdekelhet....
  • sanya200
    #15262
    Ezt te csináltad vagy mi ez?
  • MANOWAR
    #15261
    Egy újabb Contest, akit érdekel.
  • sanya200
    #15260
    Ja csak kinek van kedve várni heteket hogy magától megjavuljon, mikor szükség lenne rá akkor meg nem megy.
  • Spészgószt
    #15259
    mondtam én!
    Hagyni kell a gecóba és megjavul, amikor kedve van
  • sanya200
    #15258
    Jah
    Eddig nem lehetett valamiért, kérdeztem is pár hsz-el lejjebb.Az R betűvel lehet használni, de eddig mindig az opengl hibára hivatkozva nem engedte.
    De nagy szükségem van rá mert mause-pant használok és így sokkal könnyebb kijelölni bármit.Ha nem esik kézre csak elfordítom egy kicsit és kész.
  • MANOWAR
    #15257
    A rajzvásznat tudod forgatni, vagy mit?
  • sanya200
    #15256
    Hát gyerekek érdekes ez a PS most meg hirtelen megjavult az elforgatás opció.Pedig semmit se csináltam vele, nem állítottam át semmit.Mikor felraktam egy hete kb akkor nem ment most meg igen.Ki érti ezt?
  • MANOWAR
    #15255
    Érdekes amit mondtok mintha lenne benne valami 12,25,35-ös viszi a prímet idáig mármint a szavazások alapján. Nekem is a 10-es volt a vote, de a 21-es sem rossz a szocisoknak :)
  • Spészgószt
    #15254