17220
  • MANOWAR
    #15475
    Ne töröljél semmit (még ha tele is a tököd vele) kiforrja ez magát szépen lassan, nem sietett senki. Izzirájder öcsém xD
  • LaliK
    #15474
    Hát próbáltam hivatalos kinézetűre csinálni a topikot. Ami sikerült is mert minden szín megegyezik a hivatalos photoshop által használt színekkel :D
    De látván hogy senkinek nem tetszik, nemsoká törlöm a szarba az egészet, csak hadd igyam meg a kávémat :D
    Ja, és hogy ne spammeljük tele ezt a topikot ilyenekkel inkább ide várom a többi ötletet.
    Kööszi :)
  • MANOWAR
    #15473
    Sajnos az ősi ösztön szülte mocskos rock&roll tehet róla :D
    De a kék szín tényleg szemkifolyósra sikerült, folytatva a szürke, fehér, fekete színű hsz kombót (Ps menüst) eltudnám képzelni fent is.
    LaliK : Keresd meg a "line-height: ;" és növeld vele a sorközöket.
  • NessieGraf
    #15472
    Nem tudom mi indítja a hímnemű programozók felét arra, hogy még mindig ezt a kék háttér / fehér betű kombót erőltessék. Ronda, de főleg olvashatatlan. Pláne a komment beírás, ahol egymásra lógnak a sorok, miközben majdnem kiesik a háttérre a szöveg.
  • RaZoK
    #15471
    a fejléc meg a beríro jo, de a komment rész meredek
  • Klon
    #15470
    hú de fura...
    kéne egy gomb, hogy az SG-st lássam ;)
  • Agy Halott #15469
    Pont ez lett volna a lenyeg, hogy ratok biztam ki milyet keszit, nem szabalyoztam.
    Ami fontos volt leirtam: meretek es a keret korbe.
    Meg sample kepet is linkeltem, hogy milyen lett amit en keszitettem.
  • Agy Halott #15468
    Inkabb nem, de koszonom a lehetoseget es a turelmeteket.
  • Spészgószt
    #15467
    WOW

    jóságos
  • LaliK
    #15466
    Majd holnap, ma már lusta vagyok :D
  • pxxl
    #15465
    sztem kiveheted a banner menüből a title-ket, sztem zavaró, meg amúgy is egyértelmű hogy mi micsoda
  • papi08
    #15464
    K, szép lett a topik :P :D
  • MANOWAR
    #15463
    szvsz volt :)
  • MANOWAR
    #15462
    nehogy már egy közellenségnek válaszolj vissza jó dolgokat mi?:D
    a link se nem kék se nem szürke hanem a kettő keveréke. lol
    A beíró ablakban össze csúsznak a sorok (a másik sor majdnem feléig) egy kis sor köz nem ártana.Jó lenne az avatarokat egy külön div-be rakni ha lehet, hogy ne változzanak tényleg könnyebb úgy az azonosítás
  • LaliK
    #15461
    Ők végre megtanulják használni a fórumot :D
    És engem sem fognak többé 'K'-nak szólítani azért mert egy fehér K betű volt az avataromon :D
  • Jim Morrison
    #15460
    sokakat az avatar alapjan azonositok be, ezert nem szeretem ha azt kiveszek ^^ amugy nagyoncsucsszuperawesomecucc :D
  • LaliK
    #15459
    Mi nem tetszik? :D
  • Jim Morrison
    #15458
    hu kerem mi lett itt :o
  • pxxl
    #15457
    jah meg vékony is.
  • LaliK
    #15456
    Néztem mozillával az LG Flatron monitorommal, és a link nem kék hanem szürke, vagy inkább fekete.
    Másnál ilyen gondok, vagy a laptopom beállítása a rossz?
  • LaliK
    #15455
    naneszeakkor :D
  • LaliK
    #15454
    De a linedesign gyorsabb xD
  • pxxl
    #15453


    a png-t ne tőlem húzzad mert keresztbe nyellek le :D
  • LaliK
    #15452
    Na, mára asszem ennyi :D
  • MANOWAR
    #15451
    alakulunk kérem szépen :)
  • LaliK
    #15450
    Na, LINK
    A hsz fejlécekben a linkeket (privát, galéria, válasz erre, stb.,) is kicsit 'színesebbé' tettem :D
  • LaliK
    #15449
    Hopsz, tényleg. Egy pillanat és intézkedem ;)
    A hsz-eknek meg majd találok valami jobb színt ami esetleg ide illene.
    Ezt a szürkét is az Adobe telepítőiből loptam :D
  • MANOWAR
    #15448
    őőő izé a hsz-ekben a linkek fehérek nem lehet őket látni, nagyon sötét lenne ha a hsz-ek is olyan színűek lennének mint a beíró panel rész pl 2-es #fff border-rel?
  • MANOWAR
    #15447
    xD a végére megértettük mit is szeretne de, hogy milyen legyen azt pl lese írta. Tuti nem fog senki csinálni neki 50 különböző félét, legalább keresett volna hozzá valami referenciát vagy minimum felvázolta volna milyet szeretne.
    A topik skinje nem rossz, olyan hivatalos kinézetű lett. :)
  • LaliK
    #15446
    Na figyu, törlöm az összes hozzászólásod és az azokra érkezett válaszokat, aztán próbáld meg újra, hátha megértjük elsőre.
  • Dency
    #15426
    Ja és kösz. :D
  • Dency
    #15425
    ehh igen, mostmár műxik. Bocs a "kicsit" kezdő balf@szságom miatt.
  • Met
    #15424
    Nyilván egy réteg van a képen és amikor kitörölsz egy részt akkor alatta az "üresség" látszik
  • Dency
    #15423
    Hali.
    Nemtudjátok azt miért csinálja a photoshop CS5 hogy amikor használom a háttér radír eszközt, akkor nem kapom vissza a hátteret hanem bekockásodik az adott rész. Eleinte még működött aztán pár indítás után meghalt. Próbáltam újra telepíteni de ugyanez. Sőt az egész radír cucc ezt csinálja. Remélem értitek mi a problémám.
  • LaliK
    #15419
  • Jim Morrison
    #15418
    likoltam is :)

    +15417: nem nem nem, te keress másik forrást ^^
  • LaliK
    #15417
    Woh! Ez épp nekem is jóljött, köszi ^^,
  • Spészgószt
    #15416
    Lájkold ezt a szutykot és kaphatod a hasznosabbnál haszontalanabb postokat naponta :D
  • Jim Morrison
    #15415
    ájj de zsiir ! kösziiiiii
  • Spészgószt
    #15414
    Tessék !
    Pont most dobta ki az üzifalra a faszbukon a "Photoshop"