17220
  • alph4
    #3739
    Én nem a sebre gondoltam. Hanem az alapképre! Pl a szemüveg melett, a polódnál mindenhol nagyon rosz a minősége a képnek...nem tiszta.
  • VRSDM
    #3738
    igen, rájöttem már hogy nagoyn nem passzol a hajával a seb minősége, de igy jobban észrevehető a hiva, mintha beraknám, 200*300-ba, metr ugyis avatarnak lesz. szoval, ez nemfog látszani majd, csak gondoltam megmutatom, ha lesz igény a többi is berakhatom,
  • alph4
    #3737
    Pedig a minsőge elég xar, mivel a képen nagyon "zajos".
  • Csoder
    #3736
    Mitörtént a haveroddal, hogy így felrepedt a feje ? :o
    (Értsd: Király, elég élethű :))
  • VRSDM
    #3735
    így, tapasztaltabban, nekiestem egy haveromnak, is , azért ez már jóval életszerűbb lett, igaz, szolidabb is, namármost azon gondolkoztam hogyan tudok csinálni én ijen sebeket? vagy a worth1000-esek is csortak vhonnan?
    a nagy képért, előre is bocs, de utálom a szar minőséget...
  • Dichter
    #3734
    Pixel2life barátod mindenféle szerzői rendszerben
  • SZilaJMaGGoT
    #3733
    Tudom hogy nem ide tartozik, de végülis adobe... Szóval. Nincs valami tutoriala golive-hoz ami leírja lépésenként hogy hogy rakjak össze egy egész oldalt??
  • hetfield1887
    #3732
    tenk jú
  • VRSDM
    #3731
    mármint hogy ijen szine legyen? vagy a ráncokat??? a ráncok szimpla, layer-el, a szin az meg, adjustments-selective color éss ott a naturales, be huztam kicsit, rá a lilára,
  • SZilaJMaGGoT
    #3730
    Fasza lett, tényleg nem nehéz csinálni... A bőrödet valami adjust opció+ valami overlayel csináltad??
  • VRSDM
    #3729
    www.worth1000.com
    amugymeg, egyszerű, zombiskép keres, te fejed fotoz, és feather-el átteszed a sebeket, meg mindent, majd a széletket ahol kell egy 50-es opacty-val levágod, és kész
    a végén egy match color, és fain is, meg ha kell a sebekre, némi, toriztás az mind ctrl+t, én csak ezeket használtam ennél, semmi mást
  • Gladiator
    #3728
    ilyenekről hol van tutor, vagy bármi ilyesmi?
  • VRSDM
    #3727
    jaja, ezt már mondták többen is, de árnyák téren nem vagyok, otthon
    majd egy kis feather-ös brush, meg némi opacty segit.. talán
  • VRSDM
    #3726
    régóta foglalkoztatott, ez hogy kipróbáljam , és ma reggel nekiestem, aztán ezlett belőle
    de mint dolog, ti találtok hibákat? a legkissebbek is érdekelnek...
  • Falconer
    #3725
    Én a megvalositáshoz nem nagyon értek, de talán a hajas és a hólyagos rész közötti részen lehetne dolgozni. Igy olyan, mintha a haj csak egy síkot képezne, és egyböl folytatódna holyagban. Kéne oda vmi árnyék effekt vagy nemtudommi, de szerintem akkor sokkal valosághübb lenne.
  • Amse
    #3724
    jön a karácsony és a szeretet te me zombi-t csinálsz
    :D
    ménem angyalka?
  • VRSDM
    #3723
    számtekre, ps-ezni kellet, vmi montázst, elvégre kreativ kopi-pészt ről lenne szo, én ezt csináltam, tudtok vami hibát találni? amit még javitsak???

  • Amse
    #3722
    itt kérdezd, mert ott használnak.
  • hetfield1887
    #3721
    használ valaki digit táblát ?
    kell valamit beállítani a photoshop-ban hogy működjön a nyomásérzékenység ?
  • alph4
    #3720
    Menj az "asztal"os topikba :D Valami stardock cucc kell egyébként...
  • SZilaJMaGGoT
    #3719
    Áh találtam valami destop órát, csak nem tudom használni :( valami dxpack kiterjesztésű... Tud valaki segíteni??
  • SZilaJMaGGoT
    #3718
    Az asztalra nem lehet csinálni valami ketyegős mutatós órát ami működik és időt mér?? :DD Mert lenne pár frankó ötletem a photoshopba, ilyen kinézeteket csinálni... Kurva jó lenne...
  • agyhalál
    #3717
    Esetleg ez: Hogy néz ki az asztalod?
  • Gascoigne
    #3716
    Azt is megnézem, THX!
  • Gascoigne
    #3715
    THX!
  • Gascoigne
    #3714
    THX!
  • Vlala #3713
    Style XP a Neked való program.
  • Maco13
    #3712
    vagy ez
  • Falconer
    #3711
    Themexp.org
  • Gascoigne
    #3710
    Már unom a kinézetét, és többet nézem mint a Windows-t. ;) Na tudod mit, meggyőztél, tudsz olyan oldalt, ahol szép Windows témák vannak? Jó tudom, Google, de hátha te már ismersz valami jó oldalt.
  • alph4
    #3709
    De akkor a Photoshop is jó ahogy van, elvégre nem az a lényeg hogy néz ki :P
  • Gascoigne
    #3708
    Na ja, de a Windows az jó ahogy van. :)
  • alph4
    #3707
    A Windows-hoz kell más témákat leszedni és akkor megváltozik minden program kinézete ;)
  • Gascoigne
    #3706
    Nem tudja valaki, hogy a photoshop-hoz vannak e letölthető skinek, amik a kinézetét átszabják, vagy szinesebbé teszik? Olyasmik, mint pl.: a Winamp-hoz vannak.
  • Dichter
    #3705
  • Gladiator
    #3704
    nem tudtok vmi olyan tutort, ahol azt írják le, hogyan lehet egy arcot megöregíteni? toka, ősz haj, ráncok, ilyenek?
  • artschiatwork
    #3703
    Szvsz elég hasznos link, mehetne bannerba is:

  • smici
    #3702
    ps-ben húzol egy kört vektorral és simán ráböksz a körre a szöveggel éted.. :D
  • ret3k
    #3701
    Köszönöm, de sajna nem lettem előrébb mert nincs Corel-em :S
  • artschiatwork
    #3700
    Corel-ben egy Fit Text To Path-tal megoldható simán, a Photoshop-os megoldást passz.