17220
  • VRSDM
    #4387
    sztem ennél egyértelmübben mint hogy hülyegyerek modjára hugálod nemlehet, mind1 leirom ha kell:
    saturation. minimumra...
    lightness maximumra, és kész... ott a fehér...
  • Met
    #4386
    egy ilyen téma csinál még mást azon kívül, hogy lecseréli a háttérképet?
  • Danee
    #4385
    A Hue/Sturation-ban mien beállitások kellenek a fehér színhez?
  • zsani12
    #4384
    Nagyon köszi!! keresek:)!!
  • Crem
    #4383
    Hát nekem nokiám van, ezért tudom. Mellesleg a nokiák .bmp formátumot használnak.
    Keress rá a neten, siemens fórumokon stb.:)


    Kezd pl :Itt !:)
  • zsani12
    #4382
    Ja és még egy kérdés: Siemens telóhoz nincs ilyen progi???
  • zsani12
    #4381
    aha! értem, szóval ps-ben kell elkészíteni, elmentem .png .bmp formátumban és ha fel akarom rakni akkor a programmal!!

    KÖSZI a segítséget!!!
  • Crem
    #4380
    A telefonhoz tartozó "témákat" PS-ben tudod megrajzolni, illetve szerkeszteni, de átültetni nem lehet, csak külön erre készített programmal. Tehát .png.bmp formátumban elmented a kis képeket, és utánna egyenként beilleszted.
    Nokia telefonoknál erre speciálisan 1 program van:Series 60 Theme Studio
  • zsani12
    #4379
    helló! Igaz, hogy PS-sel kb. fél éve "dolgozom" mégsem hallottam még sehol, hogy hogyan kell telefonhoz témát készíteni...lehet mondjuk, hogy tudnám, csak én vok a béna meg hogy egyáltalán telefonba lehet-e használni......

    Lehet hogy marha nagy hülyeséget kérdeztem, de azért ha tud vki plz HELP!!!!
  • Barney Tech
    #4378
    Ez kötelező volt.
  • CSOCSO
    #4377
    paintben jobbat rajzolok!!
  • Dichter
    #4376
    Ha unatkozol, inkább olvass el egy könyvet. Mindenki jobban jár vele. Mi is, Te is.
  • Mik
    #4375
  • Gladiator
    #4374
    megkérjem ST-t, hogy tegye be a válaszható smileik közé?
  • ivjoe
    #4373
    Engem ezen a ponton kezd idegesteni a dolog.
  • Met
    #4372
    mindjárt jön a Jáksó a pezsgővel :D
  • Ch_Slater
    #4371
    ez szerintem már vicc. nem lehet nem komoly...
    kandi kamera?
  • Guilty01
    #4370
    erre te tényleg büszke vagy?
    Én se vagyok profi,de
    1. ennél azért még én is jobbat tudok...
    2. nem égetném magam ilyenekkel..
  • KapuBen
    #4369
    csináltam egy smilet unalomból
    itt van:
  • Chemo
    #4368
    Danee kutyája Variációk egy témára!
  • CSOCSO
    #4367
    fuck..sorry az offert... nemreg vettem fel ezt a topicot a kedvencek koze es most ez a legalso..:D veletlen ide nyomtam amit mashova kellett volna..sorry
  • Crem
    #4366
    1,Ez Danee önmagában nem nagy szám. De ha a kutyát kiveszed a képről és berakod háttérnek mondjuk Malibu napfényes tájképét, mindezt úgy, hogy nem vesszük észre na az már valami!:DDD

    Komolyra fordítva...

    Az elmúlt 2 hét alatt annyit töröltem, mint egész idő alatt... Szóval ha kérhetem, legyen mindenki kicsit nyugodtabb!;)

    ThX!

    Ui: Jah ! Danee ez nem a BF2 forum!:DDDDD
  • CSOCSO
    #4365
    kiproszaltam a house of the dead 4 et... ha jol megy talan holnap olvashatjatok az 576on.. ha nem akkor majd ide is leirom a velemenyemet...
  • nyami
    #4364
    hát ki kell, hogy ábrándítsalak :c
  • CSOCSO
    #4363
    sajna igaza van.. en is viccesnek talalom hogy raraksz akepekre 4 katitntassal 18 filtert es belinkeled hogy fotosoppoltal...
  • CSOCSO
    #4362
    kofike!
  • VRSDM
    #4361
    ja és DANEE, neked csak annyit:
    meglett mondva hogy filtersorozatos képeket nem kérünk, ojat mindenki tud, meg eleve, mit lehet hozzászolni ahhoz? tul sőtét? tul kék? vagy mit? ez eleve kinek mi tetszi, milyen célra készült, stb... ha meg mutogatni akarod, akkor elég egy L I N K -et berakni, és akkor csak az nézi meg akit érdekel, az agyonfilterezett képed, és ha még pl. kisbetűkkel is irnád, meg senkit nem zavarna... sztem, szoval, ennyi az én véleményem... persze a ps-től ez ne tántorítson el.
  • VRSDM
    #4360
    ja és ha gif, akkor az összes frame-re tedd rá az átlátszóságot, majd igy ujra rakd össze a képed... ( a gif felbontását bármelyik freeware gif animator is megutjda, szoval azzal nemlesz gond, gondolom )
  • VRSDM
    #4359
    a rétegeknél, ott a réteg ablakban, van egy ojan hogy " opacity " ez az éppen kiválasztott ( ami kéken van értelemszerűen) rétegnek az átlásztósága, ott ahogy csökkented ugylesz átlátszóbb... remélem érted ha nem irj pvt-be
  • daeemoon
    #4358
    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok, de annyi helpet szeretnék kérni, hogy hogyan kell csinálni AP-ban átlátszó gif-et? Ugyanis mobilteló témákhoz kellene az, hogy a highlightnál látszon az, ami hátul van.
    THX előre is

    üdv.: daeemoon
  • samuray
    #4357
    nem sokat! kicsi újj gyakorlat!
    és talán egy jó szórakozás! na meg bemutató a kezdő grafikát tanulóknak!
  • ivjoe
    #4356
    Mit lehet nyerni? ::DD
  • samuray
    #4352
    logóverseny!!!!

    bocs hogy betettem!
    kicsit toborzok itt is!
    keves a jelentkező! igy nem verseny a verseny! szó: aki akar az tegye meg tétjeit!
    üdv!
  • Met
    #4351
    javaslat: örülj, hogy sikerült hosszas munkával rárakni filtert a képre, rúgj a falba, kérj elnézést amiért beraktad a képet és kérd, hogy töröljék (utóbbit kérés nélkül is megteszik)

    most komolyan ez a trendy, hogy húzok egy vonalat és belinkelem mik a vélemények
  • ivjoe
    #4350
    Milyen téren szeretnél tanácsokat?

    Vágnék a tetejéből, h a kábel + az izzó a póznán már ne látszódjon. Az alsó részből ugyan így, a torzítás miatt.
    Aztán: levels, contrast, saturation, esetleg lehelletnyi unsharp mask.
    Ha zavar a kiégett ég: szépen kimaszkolod az eget, és egy új, felhőket tartalmazó réteget teszel a helyére, vagy lefested multiplyben.

    A fotós része: Allatot, embert érdemes nagy mélységélességgel fotózni. (Ekkor a háttér elmosódik.) Ezt úgy tudod elérni, h hátrébb mész és használod a zoomot, illetve tág rekeszt állítasz be a gépen. 2,8-3,5 jóis lesz.

    Második nc inkább. :D
  • Danee
    #4349


    Tudom hogy egy profinak nem nagy szám, de szeretném kikérni a véleményeket, esetleg tanácsot, javaslatot kérni.
    Az első a kutyám, a második meg.. öö :)

    DICHTER: köszi, azt a hozzászólást nem vettem észre!
  • Met
    #4348
    de ráadásul még "újreg" is :)
  • ivjoe
    #4347
    Életkor: 30-35 között.

    Akkor nyugodnék meg, ha ez 18 alatt is működne. Sajnos fölötte se nagyon. :C
    De első lépésnek nem rossz, sőt.
  • Dichter
    #4346
    Ezt tanulmányozd
  • Met
    #4345
    Te vagy az első aki használta a bannert teljesen önállóan:)