17220
  • ivjoe
    #4547
    Fejlődés. :C
  • Ch_Slater
    #4546
    de legalább csak linkelte
  • ivjoe
    #4545
    Könyörgöm, kímélj meg minket az ilyen kérdésektől, hogy ez jó lett?
    Most komolyan válaszoljak? Ugye ne. :C
    Már én is elég sokszor megkértelek, h ne rakj be ilyeneket. Fölöslegesen ugattam úgynézki. :C
  • Amse
    #4544
    nem
  • Evogordon
    #4543
    Kezdem megoldani a problémát. A keverési beállításoknál az összeolvasztással. hogy van 2 szin a fekete és a fehér és ott lehet állítani hogy menyire tünjenek el.
  • Dichter
    #4542
    Nem tökéletes megoldás, de select > color range, és kiválasztod a shadowst. Fuzziness-t meg húzd feljebb 170 környékére. Ezek után ok, majd delete.
  • Evogordon
    #4541
    Hellosztok lenne egy kérdésem:
    Van egy fal textúrám és egy grafitim és ezek külön layerek... Az lenne a kérdésem hogy a falra ráakarom illeszteni a grafiti textúrát de úgy hogy a körülötte és közöttw lévő "fekete" eltünjön és a fal textúra látszódjon... Azt úgy megbirom csinálni hogy ecsettel letörlöm a feketét de az úgy nem pontos munka. Az lenne a kérdésem hogy azt meglehet e csinálni úgy hogy a photshop észlelje hogy azon a textúrán (grafitin) a fekete átlátszó legyen és csak ott a falat lehessen látni. Előre is kössz

    KÉP
  • KapuBen
    #4540
    szerintetek jó lett ez?
  • ivjoe
    #4539
    Az attól függ, mennyit fizetsz érte.
  • SZilaJMaGGoT
    #4538
    Ja az üzenetbe egy email címet is ha lehet...
  • SZilaJMaGGoT
    #4537
    Aki nagyon unatkozik és van kedve nekem összedobni egy nagy felbontású textúrát egy kopasz búrához, az küldjön egy privit! Majd elküldöm neki az enyémet ami elég gyenge módosított játék textúra és maxba nem mutat túl jól... :/
  • Met
    #4536
    lol
  • ivjoe
    #4535
    Úristen. -.-
    A nyers filet linked be, amit majd színezni kell. Ezt is átszínezhetem, de semmire nem mész vele. -.-
  • RaST
    #4534
    Ez jpg ;D
  • ivjoe
    #4533
    Belinkelted volna jpg-ben, már rég megcsinálta volna valaki...
  • RaST
    #4532
    Ilyesmi lenne az a bizonyos fájl:



    Segitsetek már légyszives ; //
  • RaST
    #4531
    #4523 ?
  • Dichter
    #4530
    Elvileg igen.
  • gaspy
    #4529
    thx ezzel sikerült bekonfigolni most már nem nyavajog.amugy amikor a végén elmentem azt a profilt ugye utána már azt használja amit elmentettem?
  • Dichter
    #4528
    Vezérlőpulton belül van egy Adobe gamme nevű progi. Próbáld meg azzal.
  • gaspy
    #4527
    Ha a használat mindenképpenre megyek akkor a fehér szín vajszínű lesz:-(
    ...
  • gaspy
    #4526
    Sorry nemigazán értem...
    Mit is kéne átállítanom?
  • CSOCSO
    #4525
    szinkezelest allitsd at...

    ott kell ahol a monitort tudod alitgatni ( nem kell ps.. eleg ha vezerlopultban kutakodsz)
  • gaspy
    #4524
    Hy
    Következő hibaüzit löki a photoshop 8 indításnál:
    "A rendszer szerint a(z) "LG Flatron L1730B" monitorprofil hibás.
    Futtassa újra a monitorkalibráló szoftvert
    Választási lehetőségeim:
    -Profil átugrása
    -Használat mindenképpen

    A rendszer még egy napos sincs.A vicc az hogy nincs is monitorkalibráló szoftver a gépemen.Ezt kb. 1-2hete kezdte kiirogatni azt hittem egy rendszerujrainstall megoldja erre tessék:-(

    Valami ötlet??
    Előre is thx!
  • RaST
    #4523
    Megtudná nekem vki csinálni, ha átküldeném az alábbi fájlt ? Gondolom nem nagy munka ..
  • RaST
    #4522
    Igen tudom. De az angoltudásom , nem az igazi ..
  • Amon Serrano
    #4521
    Nagy hiba!
  • RaST
    #4520
    Magyar photoshop powa ; //
  • Met
    #4519
    kijelölöd a kék részt, átrakod egy külön layerre és hue/saturation al kifehéríted

    lejjebb le van írva pontosan, hol van és hogy kell csinálni :)
  • RaST
    #4518
    Tudna valaki segiteni ? Van egy dds fájlom. Kék alapon, sárga betükkel. Szeretném a kék alapot fehérre szinezni, de ha festékesvödörrel szinezem be, elég csunya lesz. Mit tegyek ?
  • streetracer
    #4517
    Ahh, hát ilyen egyszerű lenne? Nagyon köszi! ;)
  • Amse
    #4516
    kitörlöd a background layert.
  • streetracer
    #4515
    Hogy tudok PS-ben átlátszó hátteret csinálni a képnek? Tehát, h ne legyen háttér?
  • Amon Serrano
    #4514
    Ja jó, király, köszi! Bár szerintem jobb volt a régi megoldás...
  • Lacee
    #4513
    a kis lánc átkerült az alsó ikonsorba, szóval ki kell őket választani és utána katt a gombra.
  • Ch_Slater
    #4512
    nem nagyon értek hozzá, de az együtt mozgatáshoz kijelölöd öket ctrl+klikk-el és ugy lehet mozgatni (vagy esetleg még group-ba is rendezed, ha sürün mozgatod egyutt)
    lehet jó nagy lámaságot mondtam...
  • Amon Serrano
    #4511
    Most tettem fel a cs2 v9.0-át, és azt látom, hogy a rétegeknél altűnt a szemek mellől a kis lánc! Nem tudom összekapcsolni a kívént rétegeket, és így pl együtt mozgatni őket! Béna vagyok?
  • VRSDM
    #4510
    elég jó kis prog, azért ha valaki talál hozzá crack-et az közzétehetné...
  • artschi
    #4509
    bannerműhely, itt érdeklődj szvsz.
  • Met
    #4508
    Nincs ilyen banner műhely topic vagy valami?
    Azok talán jobban rá vannak állva a banner gyártásra:)