17220
  • 300Dani
    #4587
    hy!

    Miért van az, hogy ha copy után paste-elek, akkor képen belül ugyanoda kerül, amit kimásoltam, viszont ha kivágás után illesztek be valamit, akkor véletlenül sem oda teszi?
  • Sonajk @:o)
    #4586
    jól néz ki ;)
  • Crem
    #4585


    Itt igazából nem a betük vannak beütve, hanem elötte egy legömbölyített téglalapot kell bevésni. Utánna vannak a betük behelyezve.

    A kép szerintem igazi. Most nincs sajna rá időm, de így kezdeném el...
  • kisfigi
    #4584
    de azé kösz
  • kisfigi
    #4583
    ok nemkell
  • Dichter
    #4582
    Adobe Photoshop
  • kisfigi
    #4581
    amire rá tudok keresni...
  • kisfigi
    #4580
    Igazából mi az igazi TELJES neve a photoshopnak?
  • Dichter
    #4579
    Ps-sel sehogy. ImageReadyvel próbáld meg.
  • Danee
    #4578
    ügyesen :)
  • geri777
    #4577
    Animáciot hogy csinájak ps el?
  • artschiatwork
    #4576
    azt is vmelyik emboss effekttel meg lehet csinálni asszem.
  • VRSDM
    #4575
    apropó ha már itt tartunk, olyat nem tudtok??? ( én nem ) hogy olyan legyen mintha bele lenne ütve, de szemből? illetve tok, de olyan faszanyós élethűt nem, csak ilyen szarabbacska fajtát... mint a dögcédulák olyasmit, layer style-ba próbálgattam eddig.
  • Crem
    #4574
    szívesen

    Én is sokszor járok így!:) pofon egyszerű dolgokat agyonbonyolítok!:PP
  • Evin
    #4573
    Ennyi?!?
    Azt hittem kicsivel komplikáltabb... pedig nem ma kezdtem használni a Pshopot...
    1000x thx
  • Crem
    #4572
    dombornyomás

    emboss
  • Evin
    #4571
    Ilyet akarok, csak persze más szöveggel.
  • Crem
    #4570


    ilyesmire gondoltál?
  • Crem
    #4569
    Azaz ha szemből nézed ki van emelve?:)

    remélem segítettem!:)
  • Evin
    #4568
    Hogy lehet olyan képet csinálni, ami úgy néz ki, mintha hátulról beleütöttek volna egy szöveget?
    Vagy milyen néven kellene keresnem?
  • ivjoe
    #4567
    Gúgli bácsit ismered?
  • geri777
    #4566
    Hogy lehet egy képböl azt meg csinálni hogy ugy nézen ki mint egy röngen kép ?
  • ivjoe
    #4565
    Csak a 7.0 CE a magyar nyelvű. :C
    Persze a CS és A CS2 (8.0 és 9.0) verzióknak is van magyar nyelvű változatuk.
  • VRSDM
    #4564
    nincs külön magyarítás, de a 7-esbe alapbol van magyar asszem... vagy cask egykét verzióba??? nemtudodm, a lényeg hogy nincs magyarítás, hanem magyar verzió van.
  • mrbaba
    #4563
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy meglett a photoshop 7.0 és kellene hozzá magyarosítás. Tudnátok mondani egy oldalt ahonnan tudnék leszedni hozzá magyarosítást? Előre is köszi!
  • ivjoe
    #4562
    Nem minden magyar PS-ben lehet.
  • eNiX
    #4561
    akik utálják az angolnyelvűt vagy fordítva, nem tudom volt-e már de megosztom,
    ctrl+k és ott lehet nyelvet állítani. legalábbis az enyémben lehet (ps cs)
  • ivjoe
    #4560
    Duplakatt a rétegre a layer palettán?
    #4559: Nincsmit.
  • Evogordon
    #4559
    Kössz a segíséget.
  • zoltom
    #4558
    valami miatt nem aktiv a layer style. Mi lehet a baj?
  • Dichter
    #4557
    Ha nem jönne be, kép megjelenítése > ctrl+f5
  • Dichter
    #4556
    Most készítettem a worth1000-re. Tessék szavazni rá :)
  • ivjoe
    #4555
    Kijelölöd azt a réteget, amit méretezni szeretnél és Free Transform. (magyarban: szabad alakítás) Menüben aszem az editben van, billparancsa: Ctrl + T.
    Aránytartó méretezéshez tartsd nyomva a SHIFT-et.

    Jah ezt csak mert látom, h páran a magyar verzsönt használják. Énis, utálom is, de az angol bekrepált. :C

    digiretus.hu
    Aoldal alján szép kis PS szótár. Tutorokhoz jól használható, meg amúgy is elég hasznos oldal.

    Ték! :D
  • ivjoe
    #4554
    Bevel and emboss, (magyarban bevésés és domborítás) de ez nem filter, hanem rétegstílus (layer style).
    Remélem erre gondoltál.
  • Evogordon
    #4553
    Vagyis a méretét változtatni, növelni...
    ?
  • Evogordon
    #4552
    Ha egy textúrához hozzáteszek mégegy textúrát vagyis egy új layer-t akkor hogyan lehet a layert növelni?
  • zoltom
    #4551
    helo, melyik filterrel tudom a jpg-n ugy kiemelni a betűket, hogy az csillogjon is egy kicsi - kb. olyan 3D-s megoldasra gondolok
  • Maco13
    #4550
    tól sötét a keze a laphoz képest, meg ott rossz a kontraszt is
    de az And1 póló zsír :D
  • artschi
    #4549
    a kezedben tartott "doboz" nekem elég fura, nem passzol a képbe, túl "éles" :)
    meg a "doboz" árnyéka is túl szögletes, meg a lemezek is sterilek egy kissé.
    egyébként nem rossz munka.
  • VRSDM
    #4548
    öhm... oblivion várása alatt (hc gamer vagyok), összedobtam egy képet... csak arra lennék kiváncsi hogy ti levágjátok-e hogy csinált kép... ergó mi rajta a hiba még...