17220
  • robinho15
    #4707
    hali
    azt szeretném megkérdezni (bár leehet hülyeség lesz ) hogy szeretnék egy kocsit teljesen más szinre szinezni megcsinálom a layert meg mindent amit kell, de feekete szin helyett világos szürke lesz.a Layer Color módba van,de ha másba teszem nem látszanak az árnyékok...van vmi tippetek?előre is kössz
  • KapuBen
    #4706
    Komoly?:DDDDDD
  • VRSDM
    #4705
    csináltam ma 2 képet...
    első -
    icsit elkalandotam ma reggel az ágyamban, és gondolkodtam hogy mikor jön a köv. NFS... aztán elgondolkodtam milyen is lehetne...
    És arra az álláspontra jutottam hogy végig lehetne haladni egy amolyan nosztalgiavonatként az eddigi részeken eleinte, csak az 1-el kéne menni, aztán igy tovább, hogy lássuk a fejldőést, minden részből. 10-20 verseny...

    aztán mikor elértünk a mw-végéhez, akkor valammi nagy dobásként bezuzni az uj DIRECT-X 10-es NFS engine-t... hogy mindenkinek leeshessen az álla.
    azaz csinálni uj részként egy játékstilusban totál a régiekre hajazó, de inkább egy tech-demo jellegűt, 20e poligonszámú kocsik stb... uuu maga lenne a mámor..

    ösze is dobtam egy laza bannert...
    term. ingame :D KÉP


    a másik meg a haverom. annyira nem nagy tudást igénylő, sőőt, semmilyet, szinte, de az 5let nem rossz sztem.
    KÉP
  • ivjoe
    #4704
    PhotoShop Massive List Of Plugins, Filters, Brushes, Actions & Gradients
  • SZilaJMaGGoT
    #4703
    Én csináltam!! :D
  • gaspy
    #4702
    Na sikerült thx
    az volt a baj hogy én túl későn nyomtam le...
  • Monoton
    #4701
    a billentyű sorrend mindegy! kétszer kattintasz a Photoshop ikonjára majd a három gombot addig tartod lenyomva egyszerre amíg nem jön elő egy ablak !
  • gaspy
    #4700
    most megnéztem egy másik gépen is nekem ott se akar előjönni...szal valszeg valamit én csinálok rosszul...pedig ugycsinálom ahogy mondjátok nemvágom
  • gaspy
    #4699
    egy shotot nemtudnál berakni arról az párbeszédpanelről please...
  • Ch_Slater
    #4698
    szerintem nincs.
    rákattintottam a PS indító ikonra és amíg töltött megnyomtam őket (talán ilyen sorrendben nyomtam le: ctrl+shift+alt). rögtön be is ugrott a párbeszédpanel..
    de szerintem tényleg nem számít a sorrend.
  • gaspy
    #4697
    az nemigazán...
    a billkombinációt már probáltam egyszerre, egymásután de nemjelenik meg semmi...
    Nincs valami sorrend ahogy meg kell nyomni?
  • Ch_Slater
    #4696
    a window/workspace-ben a default és reset dolgok nem oldják meg?
    de a CS2-ben is működik a ctrl+alt+shift kombináció indítás közben. rákérdez, hogy törölje-e a konfig fájlokat...
  • gaspy
    #4695
    "Nem lehet valahol azt beállítani hogy mindent alapra tegyen vissza?Tehát minden beállítás olyan legyen mint amikor először indítottam a programot..."

    Erre nincs módszer?


  • Ch_Slater
    #4694
    nincsmit :D
  • Blasta
    #4693
    Áhhh, nem láttam a jelet, sorry ;)
  • RenDesign
    #4692
    > = nagyobb.

    Bluevertigo nagyon cool!!! Köszönöm-köszönöm!!!
  • gaspy
    #4691
    Nekem nemtörténik semmi hiába tarto nyomvaCS-m van...
  • Monoton
    #4690
    de igen!

    indításkor egyszerre kell lenyomni a Ctrl+Shift+Alt gombokat és addig nyomva tartani amig fel nem ugrik egy ablak!

    CS ben igy van CS2 ben nem tom hogy igy van e!
  • devius
    #4689
    pl a fényesítés érdekelne
  • devius
    #4688
    Hali!
    Nekem két nagy problémám lenne.1. lvastam az egyik honlapon a digitális tuningolásról, ment is nagyon jó a cikk,de más képekről tettem be (pl.:motorháztetőt) és vagy nagyon matt vagy nagyon csillog.Ezt hogy lehet megcsinálni hogy passzoljon a képhez?
    Választ előre is köszönöm....
  • gaspy
    #4687
    Nem lehet valahol azt beállítani hogy mindent alapra tegyen vissza?Tehát minden beállítás olyan legyen mint amikor először indítottam a programot...
  • Monoton
    #4686
    nagyobbat keres >
  • Blasta
    #4685
    Lényeg a jó felbontás és ezzel együtt 640x480-as méretű képeket keresel???
  • Ch_Slater
    #4684
    http://www.sxc.hu
    #4683

    egyébként meg: http://www.bluevertigo.com.ar/bluevertigo.htm
  • RenDesign
    #4683


    Tudnátok olyan oldalakat ajánlani, ahonnan nagyobb felbontású(>640*480) képeket tölthetnék le? Téma végülis majdnem mindegy, a lényeg a jó felbontás. De, ha lehetne választani akkor Company témakörben. Fontos lenne!!!

    Kösz-kösz-kösz!!!
  • KapuBen
    #4682
    tök jó!
    honnan van ez a kis rajz autó?
  • SZilaJMaGGoT
    #4681
    azaz Power Retouche
  • SZilaJMaGGoT
    #4680
    Full verzsönös power touche-et nem tud valaki?? : /
  • SZilaJMaGGoT
    #4679

    Kis pixel 180 sx... :D Most csináltam.. Tettsznek ezek a kis rajz autók... :D
  • Cyca
    #4678
    Köszike a segítséget
  • Monoton
    #4677
  • Blasta
    #4676
    Jóvan, egy friss látogató nehezen találja meg azokat a kapcsolókat, ki kéne emelni (én is most látom őket, pedig már járok ide egy ideje...) :-)
  • Monoton
    #4675


  • Blasta
    #4674
    parancsolj
  • Cyca
    #4673
    Halika!
    Most kezdtem el a Photo Shop-£ foglalkozni, de nem igazán megy. Van a neten vmi segítség, hogy hol mit lehet csinálni? Vagy esetleg letudnátok írni?
  • Amse
    #4672
    jogos :)
  • Blasta
    #4671
    LOÁL :-DDDDD

    (miután tegnap berakott egy szarráretusált saját fotót, nekem többet ne magyarázzon :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
  • ivjoe
    #4670
    Nincsmit, jocó viszont nemvagyok, csak egy néni rámragasztotta. :D
  • ivjoe
    #4669
    :DDDDDDDDDDDDDD
    Alighanem ez a leggyorsabb megoldás. :D
  • ivjoe
    #4668
    Angel meglátja, h itt mászkálsz, kiherél. :DDD