17220
  • VRSDM
    #4788
    hello, ezen láttok valamilyen nagy hibát? árnyék hiányzik, vagy valami hülyén áll stb... észrevételeket várom ( kosaras team logonak készül )...
  • Basic
    #4787
    Nekem is problémátokoznak a betűk a PS-ben. Az egyik gépemen jelenleg minden rendben van, pedig régen nem mentek ott sem az ékezetes karakterek. A másikon meg nemtom miért, de az összes AT betűtipust egyformán jeleniti meg.

    Az automatizáláshoz tanács:
    Miután feljátszottad az action-t, nem kell minden képet külön-külön megnyitnod és elinditanod, hanem odamész, hogy File->Automate->Batch. Ott beállitod, hogy melyik action-t hajtsa végre a képeken. Source-nak megadod azt a könyvtárat, amelyikben vannak az eredeti képek, destination pedig az a könyvtár, ahova akarod menteni a módositott képeket. Legalábbis énnekem ez a megoldás jött be a legjobban.
  • Blasta
    #4786
    PS-ben lehet automatizálást csinálni.
    Magyarul, megcsinálod a logót, ráteszed a képre, megcsinálod a láthatóságát és kész. Elmented ezt a folyamatot és a továbbiakban csak meg kell nyitnod a fotókat, elinditani a parancsot és végül elmenteni a képet.
    Most nincs előttem a PS, nem ugrik be a dolog, hogy hol és milyen néven találod.
  • tilbury
    #4785
    köszönöm.
  • csibexke
    #4784
    Helló. Nekem volna egy nagyobb problémám,de csak részben tartozik ide. Szóval szeretnék elhelyezni logokat képeken egy galériához,de ezt mind egyesével megcsinálni nem éppentakarékos megoldás. Szóval tud valaki olyan progit ami ezt tömegesen megcsinálja? Mondjuk ha lehet akkor serial számmal jobb lenne mert ilyenkor a cég logoját is felteszi azzal meg nem sokra mennék :) Thx minden választ :)
  • Crem
    #4783
    Ez valószínű azért van, mert nem magyar karaktereket "töltesz" be! Általában az ékezetes karakterek neve végén mindig ott van, hogy: _hu.
    Mivel az angol nyelvűeknél ismeretlen az Ű,Ő,Í ezért nem is csinálnak ilyet!:))
  • tilbury
    #4782
    Sziasztok!
    Az mért van, hogy nem mennek az ékezetes betűim a Ps-ben? Csak hullámos jeleket rak ki ékezet helyett. 6-os Ps-et használok. Egyik betűtipussal sem műxik. Vmi font probléma lehet? Vkienk 5lete?
  • Dichter
    #4781
    LÁL :D:D
  • Basic
    #4780
    És abban nincsen benne? Sztem benne kéne, hogy legyen.
  • KapuBen
    #4779
    Le crackeltem az webről(photoshop weboldala) leszedett trialt!
    Érted?
  • ivjoe
    #4778
    Az ISO-n is rajta van, amit lewarezoltál.
  • KapuBen
    #4777
    Nem cds!
  • ivjoe
    #4776
    #4773

    #4768, második sor.
  • KapuBen
    #4775
    Nemlehet valahonnan leszedni?
  • KapuBen
    #4774
    Ésha a trialt szedtem le és ahhoz vettem kódot?
  • Amse
    #4773
    rajta van az install cd-n...
  • KapuBen
    #4772
    nekemis kell!
  • Crem
    #4771
    :)
    ok
  • Amse
    #4770
    megvan :)
    thx
  • Amse
    #4768
    valaki el tudná küldeni emilben a 3d transform plugint?
    a ps cd-n van rajta a goodies mappában vlahol...
    ha igen küldök mail címet privátban.
    thx
  • Dichter
    #4767
    ha nem akarod befotózni, (egyébként szerintem is egyszerűbb, és szebb) akkor nyiss egy doksit, színezz ki egy layert, olyanra amilyen színűre akarod a tapétát, majd új layer, filter > render > clouds, aztán select > color range > highlights. Játssz egy kicsit a fuzzyness beállítással, majd ok. Ezek után töltsd ki ugyanazzal egy harmadik layeren a tapéta színével, és bevel and emboss, a megfelelő értékekre. Fejből írtam, úgyhogy nem látom a végeredményt, de én így próbálkoznék elsőre.
  • Amse
    #4766
    befotózni nem tudod?
    munkatársam aki 3d modellez ő mindíg velem fotóztat be minden ilyet.
    szeretem, mert néha rájön, hogy kocsikázzunk egész nap és ha találunk vmi jót akkor mehet a fotó :D
  • 12346
    #4765
    písz!

    elfogadható kinézetű, fűrészporos tapétához hasonló textúrát hogy tudnék összedobni?

    köszi:)
  • Dichter
    #4764
    Edit > Transform > Flip horizontal/Flip Vertical
  • alakulat
    #4763
    hogy lehet tükrözni??
  • Sonajk @:o)
    #4762
    [b][szin=red][hatalmas][center]Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • Atika :o)
    #4761
    koszi :) nem az hogy nem kerestem eleget amiket talaltam nem tetszettek :)
  • Amse
    #4760
    nem kerestél eléggé :) itt van egy párpl: 2. , 14.
  • Atika :o)
    #4759
    Sziasztok nem tud valaki egy oreg papir keszitesere tutorialt? Probaltam keresgetni de semmi jot nem talaltam. Elore is koszi
  • Launcher
    #4758
    Köszi, sikerült. Egész jó.
  • Met
    #4757
    ezt inkább a html szekesztés topicba
  • peteshark
    #4756
    Sziasztok! Photoshoppal és Image ready-vel készített html alapú navibart hogyan illeszthetek be egy másik html oldalba?
  • Amse
    #4755
    view / animation ablakot kepcsold be és akkor majd tudod babrálni a frame-eket.
    először csak egy frame van, de tudsz duplikálni és újat létrehozni.a frame-ek alatt tudod beállítani, hogy mennyi idejig látszódjon és a layer palettán tudod állítani, hogy mi látszódjon.
  • Launcher
    #4754
    Hali!
    ImageReady-be meg tudná valaki, hogyha lehet, akkor hogyan lehet animálni? Az userbar.com egyik tutorialjában láttam, hogy animálnak vele, én meg nem találtam rá a progiban.
  • Ch_Slater
    #4753
    jah igy már értem. ebben aztán van minden... :)
  • Crem
    #4752




    A Creative Suite csomag egyesíti a Photoshop, InDesign és Illustrator szoftverek ereját kedvező áron. A szoftverek közti együttműködést szavatolja a közös színkezelés, az újjonan bevezettet központi fájlmenedzselő szoftver - az Adobe Bridge - valamint a Version Cue alkalmazás. További érv a Creative Suite mellett a központi telepítés (egyetlen szériaszám) és az egyszerű-költséghatékony verziókövetés. Aki rendelkezik korábbi Photoshoppal, vagy bármelyik Collection-el, upgrade áron juthat a Creative Suite-hoz. Premium kiszerelésben is elérhető...

    Konstrukciók/nettó árak (20% Áfa nélkül):
    Creative Suite Standard 2.0 HU Teljes Mac: 312.000 Ft, 270.000 Ft
    Creative Suite Standard 2.0 HU Teljes Win: 312.000 Ft, 270.000 Ft
    Creative Suite Standard 2.0 HU Upgrade (CS 1.0) Mac: 144.400 Ft
    Creative Suite Standard 2.0 HU Upgrade (CS 1.0) Win: 144.400 Ft
    Creative Suite Standard 2.0 HU Upgrade (Photoshop 5,6,7,CS) Mac: 156.750 Ft
    Creative Suite Standard 2.0 HU Upgrade (Photoshop 5,6,7,CS) Win: 156.750 Ft
  • SZilaJMaGGoT
    #4751
    Full verzsön power retouche-et nem tud valaki?? ^^
  • Ch_Slater
    #4750
    szia
    azt hogy érted hogy hivatalos?
    csak mert szerintem a designshop is hivatalos és ott áfával ~230, vagy az Adobe Store, ahol £569.87, ami kb. 220e Ft.
    Ez a 400e csak a sima cs2 vagy vannak hozzá extrák is?

  • Crem
    #4749
    A hivatalos CS2 320+áfa azaz tavalyi áron brutto 400ezer.

    Egyébként angol nyelven kizárolag a ps2 (alap) 80-90 ezer forint átszámítva!!!!
    csak hát ezt ugye nem lehet költség ként leírni!:D
  • Ch_Slater
    #4748
    Magyar ár
    de ha tudsz szerezni régebbit, akkor upgrade áron megveheted. ugy elég baráti.
    A 400.000-ben gondolom van pár extra dolog is..