17220
  • arsene
    #4908
    srácok, ne cikizzétek már szegénykét. így soha többé nem fog idejönni okosodni. pedig látszik nagyon, hogy szeretne, még ha nehezen is megy, de ha folyton piszkálódtok, akkor tényleg elveszhet egy SGfórum-tag.
    megdícsérte pl. valaki, hogy micsoda klassz logót kreált pár nap alatt?
    én figyelem a fejlődését, egy klasszissal jobb, mint egy hete.

  • nyami
    #4907
    ezt kinek címezted? Kit hívnak itt Abának?
  • Blasta
    #4906
    LOÁL, ez szép leütés volt :-)
  • Dichter
    #4905
    Jól szórakozunk, de a helyesírásodon inkább sírva tudnék fakadni...
  • Met
    #4904
  • geri777
    #4903
    Remélem mindenki ijen jól szorakozik !
  • Flamaster #4902
    Áhhh..
  • geri777
    #4901
    Aba hagyátok engem és mások szekálását ? !
  • Csoder
    #4900
    Hát...
    "kiváncsi"
    "mindíg"
    :P
  • alph4
    #4899
    Kösz, elsőre nem volt "annyira" szembetűnő! :) Kiváncsi lennék hanyas nyelvtanból, mert én például mindíg 2es voltam belőle, de attól tudok helyesen írni
  • Ch_Slater
    #4898
    azért, méretben.. :D
  • alph4
    #4897
    Legközelebb így írd: ebben, jöttem, nem, túl.
  • geri777
    #4896
    Azér mert ezt nem ebe a méretbe készült :d és utána jötem rá hogy nemm jó mert tull nagy
  • Barney Tech
    #4895
  • arsene
    #4894
    ha ezt a *.gif-et 1:1 resize, akkor utána nem fog működni. zsolti nagyon jól írta, a végső méret legyen a kiindulási alap is.
  • Blasta
    #4893
    Nem feltétlenül villogtatni, hanem valahogy jelezni a teljes képen, hogy mik az alul-felülexponált részek (tehát full sötét/világos).
    Amit mutattál, az nem egészen úgy müxik ahogy elképzelem.
    De már kaptam hozzá egy plugint, megcsekkolom jól.
  • Dichter
    #4892
    Villogtatni?? Könnyen kijelölni tudja: Select > Color range > highlights.
  • Monoton
    #4891
    ULEAD GIF ANIMATOR
  • alph4
    #4890
    Resize? De miért nem alapból olyan mérettel dolgozol, amit végeredményként szeretnél?!
  • Blasta
    #4889
    Hi.
    Lehet, hogy láma a kérdés, de azt szeretném tudni, hogy a PS tudja-e a ki/beégett részeket villogtatni, mint a fényképezőgépek???
  • geri777
    #4888


    Na mijen egyedül csináltam ezt szeretném lekicsinyiteni 150*25 hogy kell
  • MerlinW
    #4887
    Cseppet elgépelted a hozzászólásodat, arra gondolt:)
  • geri777
    #4886
    Eminem mit magyarul se ?
  • j4n3k
    #4885
    magyarul se...
  • arsene
    #4884
    nemigen pörög :-)
    {2003. máj. 21. 13:35}
  • alph4
    #4883
    Tessék. (kereső ;)
  • arsene
    #4882
    érdemes lenne nyitni egy image ready topic-ot
  • arsene
    #4881
    valamit szedjél ki belőle, optimalizáld. de elég kicsi a méret (gondolom, ide kell a fórumba), így pixelsebészethez kell folyamodnod.

  • Met
    #4880
    köszi, remélem valamelyik jó lesz a 75-ös helyett
  • geri777
    #4879
    http://www.tutorial.hu/content/view/439/25/ itt van egy video de szerintem olvasd végig a forumot mert most irta lenekem arsene


    ||||||||||||| ami most van animácio hozá csináltam egy olyat hogy be sötétül a kép de 20 kbyt 9 layer el több hogy csinájam meg hogy kisseblegyen ?
  • alakulat
    #4878
    hi
    az lenne a kérdésem h hogyan lehet csinálni kis animácio félét??
  • geri777
    #4877
    Köszönöm mindenkinek a segitséget megoldotam köszönöm [fogmosas]
  • geri777
    #4876
    köszöni
    de nekem ha bekapcsolom ha nem ugyan azt csinája azt miér ??
  • arsene
    #4875
    az ImageReady kezelőfelületén kell kapcsolni a láthatóságot, a layer palettán.
    lásd lejjebb.



  • arsene
    #4874

    bocs, itt az oldal
  • geri777
    #4873
    hol kapcsojam be ?
  • arsene
    #4872


    na de itt egy oldal, ahol a háttér (background) problémát láthatod.
    1x ki van kapcsolva, 1x meg be van kapcsolva. ha a 2. kockától kezdve nem látható (kikapcs.), akkor az animációdban sem lesz benne, érted?
    több segítséget csak úgy tudnék adni, ha ott állnék melletted és mutatnám a gombokat, mit nyomj meg. tessék utánanézni és olvasni mindenféle tutort, akár angol, akár nem. amúgy pedig a www.tutorial.hu nagyon jó oldal, ott is van fórum, lehet kérdezni bátran.


  • mitibi
    #4871

    Köszönöm a segítséget,csak az a gondom,hogy előszöris még nem jöttem rá arra hogyan tudom úgy beállítani hogy lássam a rétegeknél mind akét képet,azután meg ha életlenítem valamelyik általam elnevezett 1vagy2-es réteget az egész kép halványul.Nekem meg az lenne a jó ha az utvonalak maradnának.Ezt a panelt nem kell tervezni,ez már megvan csak kétoldalas és róla szeretnék kapcsolási rajzot készíteni könnyebb áttekinthetőségért.Na most a panelen mind akét oldalon kékkel és pirossal(olalanként) berajzoltam az utvonalakat. Én ugy képzeltem el hogy az egyik oldal az maradna az eredeti a másik oldalon a zöld szint mert az az alap valamilyen képpen eltüntetném,hogy maradjanak csak a kékkel berajzolt utvonalak,és ezt kéne alátenni az eredetinek ugy hogy lássam egy oldalon mind a két utvonalat.Igy egyszerübb lenne a kapcsi rajz készítése.Amint gondolom láttjátok nem sokat dolgoztam photoshoppal,ezért bármilyen segítséget nagyon köszönök. Ha esetleg van más progi ami könnyebb kérlek áruljátok el.Köszönöm.
  • ivjoe
    #4870
    "14 alatt" Már értem. :C
  • geri777
    #4869
    szia angolul nem tudok anyira hogy ......

    meg néztem kockárol kockára de akkor selátok bene semitt el tudnád magyarázni ?