17220
  • alert
    #4948
    Csak GIF-et enged. De nekem jpg se jó sajnos.
  • Dichter
    #4947
    Save for webben nem fogja engedni a bmp-t. De jpg-re át kéne tudnod állítani.
  • alert
    #4946
    Ezt próbáltam köszi, de nekem valahogy a GIF-en kívül nem enged más formátumot. Nekem BMP kell méghozzá 24 vagy 32 bites. Ha nem tudom ebbe menteni, akkor ugyan ott vagyok hisz a végén megint konvertálhatom át őket egyenként másrészt így a GIF lerontja a minőséget.
  • Basic
    #4945
    Megcsinálod Slice toollal a szeleteket. Utána File->Save az for web, vagy valami ilyesmi, most hirtelen nem tudom pontosan. Ott beállítod a dolgokat és elmented.
  • arsene
    #4944
    ImageReady tutorialok
  • cr3ativ3
    #4943
    Hi!
    engem kimondottan az érdekelne, hogy hogyan lehet Image ready vel animációt készíteni... Tulajdon képpen ez is ide tartozik mert a PhotoShop (PS) és az ImageReady (IR) egy szoftvercsomagban van ...
  • Crem
    #4942
    http://www.1001fonts.com/

    Vezérlőpult>>>>betütipusok...
  • acsati
    #4941
    Hellotok!

    Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e valahonnan a photoshopba letölteni betűtipusokat? Ha igen hova kell rakni?
  • alert
    #4940
    Sziasztok!

    Van egy nagy képem jópár ezer pixel a szélessége és magassága. A lényeg hogy ezt fel kellett szeletelnem egyenlő részekre. Megtettem ImageReady-ben a slice-al így felszeleteltem őket 2 egyszerű lépésben 1024x1024-es részekre. A kérdés, hogy ki lehet-e az egyes szeleteket valahogy menteni külön fájlokba? Méghozzá BMP-be 24 vagy 32 bitesbe. Abban már nagyon elfáradtam, hogy kijelölöm a szeleteket egyenként majd egy új dokumentumot nyitok (1024x1024), beillesztem a szeletet és mentés másként.. BMP.. stb, túl sok a szelet. Nincs olyan megoldás, mint amikor webre mentem weblapként és szépen külön fájlba menti a szeleteket? Nekem ott csak GIF-be sikerült.
  • icespeakyy
    #4939
    hali....nem tud vki nekem photoshop kézikönyvet .pdf formátumba??nagyon fontos lenne előre is köszi...
  • Atika :o)
    #4938
    de bizony hogy arrol :) tokre teccik de nem csak a hater :)
  • Plum
    #4937
    csak nem erről az oldalrol tetszett meg a háttér? :P

    http://www.legavenue.com/
  • Atika :o)
    #4936
    koszi
  • Dichter
    #4935
    innen pl, vagy keress rá a pattern szóra
  • Atika :o)
    #4934
    sziasztok nem tudja valaki honnan tudnek ehhez hasonlo kepeket leszedni??

  • Evogordon
    #4933
    Jó ez :)
    Feltudnád rakni akkor max felbontásban?
    Köszi kül. :)
  • Blasta
    #4932
    De ne az egész highlights csatornát sötétítsd, csak a hátteret kéne (kijelölés)
  • Aquir
    #4931
    szerintem ez sima szürke de ő majd megmondja jó -e :)
  • arsene
    #4930

    ilyenre gondoltál?
  • Evogordon
    #4929
    kép
  • Evogordon
    #4928
    hy
    Valaki ezt a képet nem tudná nekem úgy átalakítani hogy a kocsi körűl ne ilyen fehér legyen hanem sötét szűrke?
  • VRSDM
    #4927
    ez engem is érdekelne hogy lehet-e....
  • arsene
    #4926
    1.- új fájlt nyitsz
    2.- új réteget készítesz (layer)
    3.- Elliptical marque tool kiválasztása
    4.- nyomod a Shift billentyűt és szép szabályos kört készítesz, persze az új rétegen!
    5.- a Stroke-ot eléred a menüből, vagy az adott rétegre kattintva is
    6.- beállíthatod, hogy milyen színű, hány pixeles legyen és a kör külső, v. belső peremén legyen az a stroke.
    egy kis segítség (stroke.png) (115kb)
    a kört kijelölheted úgy, hogy Ctrl+kattintás a réteg bélyegképén, ahogyan látható a png-n is.
  • Csoder
    #4925
    duplicate layer, aztán a kört kijelölöd -> majd jobbklikk - select inverse, és nyomsz egy ctrl+x -et, végül beállítod a stroke-t
  • Blasta
    #4924
    Szasztok!

    A CS2 "WARP" effektjét szeretném módosítani.
    Alapból 3x3 négyzetre osztja fel a kijelölt részt és azt kérdezném, hogy megoldható-e pl. 2x2 vagy 4x4-es beállítás?
  • acsati
    #4923
    és hogy vágjam körbe? (kezdő vok)
  • Csoder
    #4922
    A kör ki van vágva egy új layeren? Mert ha nincs körbevágva, akkor persze, hogy nem teszi rá.

    szerk.: Vagyis ráteszi, csak nem a körre, hanem az egész képre, s ezért nem látod.
  • acsati
    #4921
    igen probáltam már sok szinnel vastagon de semmi :(
  • Dichter
    #4920
    Más színű a stroke? Mert lehet ráteszi, csak nem veszed észre.
  • acsati
    #4919
    hellotok!
    csináltam egy kört adtam neki 3 px-el szines stroke-t de nem teszi rá. Ugyan olyan szaggatott körvonal marad. Miért?
  • arsene
    #4918
    ugyan nem pont hordó, de a hatás az olyan
  • artschi
    #4917
    Képzelj el egy hordót és rájössz.

  • geri777
    #4916
    mi az a hordo hatás ?
  • Gascoigne
    #4915
    Köszi!
  • arsene
    #4914
    PHOTOSHOP -> Filter -> Liquify, vagy Filter -> Distort -> Spherize eszközökkel
  • Gascoigne
    #4913
    Kéne egy kis segítség. Régen csináltam már, és már kihagy az emlékezetem ebben a témában. :) Fényképen lévő hordóhatást szeretném megszüntetni. Nem tud valaki ezzel kapcsolatban valami tutorialt? Mert én nem találtam, bár még nem adtam fel a keresést.
  • Met
    #4912
    ne rakj be ekkora képet

    +d
  • alph4
    #4911
    A kész munkáid inkább ide linkeld: Photoshop munkák
    itt inkább a technikai részét beszéljük meg.
  • geri777
    #4910
    Köszönöm szépen Azt is hogy megvétél
    __________________________________________________
    Csináltam egy másik logot
    Nekem tetszik
  • alph4
    #4909
    De legalább betűk nem hiányoznak :DD