17220
  • VRSDM
    #4990
    még csak kb. 10000x lett elmondva hogy BANNER és hogy PIXEL2LIFE.COM ott találsz tűz tutort
  • Sonajk @:o)
    #4989
    Ha valaki nem ismerné PSP tippek
  • arsene
    #4988
    pedig annak ott kell lennie, a Filters menüpont alatt. telepítésnél valamit nem jól csináltál.
  • pako00
    #4987
    hi all PS CS2 HUN 9- esem van Eye Candy 4000-et hogyan lehet belerakni? telepitettem cs2 pluginkönytárba bemásoltam már egy párat de nemtudom elöhozni ha tudtok segitsetek kezdö vagyok képszerkesztés retus elég jol megy de a pluginekkel
    van egy kis gondom
  • arsene
    #4986

    . .
  • MerlinW
    #4985
    Magyar hülyeség... tudod mindent privatizálni akarunk:) Ő hálivúdot akarja:)
  • acsati
    #4984
    élethű tüzet hogy csináljak? tutorialokban csak olyat találtam hogy tüzes szöveg de én csak sima tüzet szeretnék csinálni
  • arsene
    #4983
    talán a font beállítása után átírnám pl. DEBRECEN-re, vagy DUNAÚJVÁROS-ra. miért is kell átírni?
  • arsene
    #4982
    yaaaaaaaaaa....
  • artschi
    #4981
    hollywood-ban
  • samuray
    #4979
    bocs beleugatok de én klonoznám a háteret! pl!
  • geri777
    #4978
    A holywood feliratot átirni más szövegre de ugy hogy valodinak tünjön
  • geri777
    #4977
    más szövegre
    azt hogy csinájam ?
  • Ch_Slater
    #4976
    mire akarod átírni? nem érteni kérdés...
  • geri777
    #4975
    Azt mivel lehet megcsinálni hogy például a Holywood feliratot átirni ps el ??? egy tutort agyatok hozá plz
  • artschiatwork
    #4974
    a rasterize funkció pl. arra jó, hogy a szöveget átalakítsd egy sima réteggé, és így már olyan dolgokat is tudsz rajta végrehajtani, amit a szöveglayer-en nem tudsz (pl. bizonyos transzformációk).

    De ha a szöveget raszterizálod, akkor már nem tudsz később belejavítani!
  • arsene
    #4973
    mintha már írták volna, hogy ez nem effekt. mekkora a kép? egy sokezerszer-sokezres is lehet pixeles, ha rányomsz egy 1600%-os nagyítást, de egy pici kép alapból az lehet. a filter menüpont alatt találsz több olyan effektust, amivel ez a "kockásodás" csökkenthető, de az is csak bizonyos határokon belül, amíg a kép még élvezhető, vagy kifejezetten az a cél. ha fel akarsz nagyítani egy kis képet bazi nagyra, a hiányzó pixeleket nem fogja pótolni semmilyen effekt sem.
    a program (értsd: Photoshop) help meüjében rengeteg hasznos info található, azokat el kellene olvasni és így többet megtudsz róla.
  • asam9
    #4972
    Sziasztok!

    Szerintetek a rasterize használható pixelesség ellen?
  • MerlinW
    #4971
    jah, tehetséges a srác:)
  • arsene
    #4970
    miről is van szó?
  • alph4
    #4969
    értelmes vagy-e?!
  • Danee
    #4968
    jo a weblapod.. bf2 fórumban nagyon hires: barik.atw.hu
  • Gladiator
    #4967
    xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Dichter
    #4966
    Mindig ilyen jófej vagy, vagy csak nekünk?
  • geri777
    #4965
    volt nagyobb ba is de nem akkartam az egész foorumot csak a felét :D
  • ivjoe
    #4964
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Crem
    #4963
    kisebb képpeket legközelebb!

    thx
  • Dichter
    #4962
  • geri777
    #4961
    NEkem nem segit senki hogy lehet visza hozni azt a valmit ott mert anélkül nem tok dolgozni
  • Aquir
    #4960
    Filters - Lens Flare
  • acsati
    #4959
    na és azt hogy tudnám megcsinálni hogy: van egy autos képem előről és hogy annak a fényszoroját megcsinálni hogy világitson? olyat lehet mintha élethű lenne?
  • Met
    #4958
    nagyobb kép nem volt?
  • acsati
    #4956
    aha elég jóknak tűnnek! köszi
  • arsene
    #4955
    Filter->Render->Lens flare
  • artschi
    #4954
    Filter/render/lightning effects

    itt is próbálkozhatsz.
  • acsati
    #4953
    oké probálkozok. köszi és nem hátráltattál :D! kösz
  • geri777
    #4952

    ha ere gondolsz akkor meg csinálod a háteret csinálsz egy kört a eliptical... tollal utána select>feather
    akkor elhelyezed a küört a kivánt helyre és filter>render clound és kész ja a szinre vigyáz mert a szinel álitoda a fész szinét itt pl fehér


    Remélem segitetem ezel és nme hátráltatalak :D:D
  • acsati
    #4951
    hellotok
    én azt szeretném kérdezni hogy ha csinálok egy sötét hátteret akkor hogyan tudnám a sarkokat fényessé tenni? mintha vmi lámpa vagy vmi ilyesmi világitana a sarkokban?
  • alert
    #4950
    Aligha :) ha itt nincs akkor máshol se www.tutorial.hu
  • geri777
    #4949
    Magyar image ready tutor van ?