17220
  • Met
    #5030
    másoltra is felmegy crack nélkül?
  • alph4
    #5029
    Adobe Photoshop 9.0.1 (CS2) update

    Adobe Photoshop CS2 frissítés a következő újdonságokat/javításokat tartalmazza:

    * Ha a Photoshop CS2-ben az Acrobat Touchupon keresztül szerkesztettünk egy képet, akkor utána a kép nem fog elmozdulni.
    * Ha az ecset eszközzel gyors vonásokat húzunk, akkor ez most már nem fogja a Photoshopot másodpercekre megállítani.
    * A nagyfelbontású képeken használt ecset eszköz használatakor fellépő programhiba megszűnt.
    * A sok szöveges réteget tartalmazó dokumentumok sokkal gyorsabban nyílnak meg.
    * A fájlok megnyitásakor és mentésekor esetlegesen fellépő programfagyás megszűnt (Mac).
    * A palettákkal kapcsolatos problémák (lassú képernyőfrissítés, a paletták fehérré váltak, fagyás) megszűntek.
    * Bizonyos scannerektől származó TIFF fájlok mostantól mindig helyesen nyílnak meg.
    * Az AI és a PDF állományokban található XMP metaadatok most helyesen maradnak meg a Photoshopban is.
    * A rétegek láthatóságának kapcsolgatásakor fellépő lassulást kiküszöbölték.
    * Az Info palettán levő számok most jó helyen jelennek meg, amikor a görbe adott pontját a kurzormozgató billentyűkkel átállítjuk.
    * A 2 GB-nál nagyobb TIFF és PSB állományok megnyitásakor fellépő probléma ki lett javítva.
  • Basic
    #5028
    Nem éppen, mert ezek ecsetminták, nem fontok.
  • aston shell
    #5027
    c:\windows\fonts, aztan mar a ps is automatikusan betolti
  • arsene
    #5026
  • acsati
    #5025
    oks köszi. aszittem bele kell tenni vmi nmappába
  • Basic
    #5024
    Ja, és pesrze betallózod a kicsomagolt fájlt:D
  • Basic
    #5023
    Kicsomagolod, aztán ott ahol választod ki az ecsetmintát, ráklikkelsz arra a kis jobbra mutató nyílra, és a menüből kiválasztod a Load Brushes-t.
  • acsati
    #5022
    és megkérdezhetem hogy a letöltött ecsetet hova kell raknom? mert nem tudom
  • Basic
    #5021
    Barátod a google:D

    http://www.brushes.obsidiandawn.com/sets/flames.php

    Lehet, hogy vannak jobbak is, ez csak az első találat.
  • acsati
    #5020
    és honnan szedjek tüzes brusht?
  • VRSDM
    #5019
    /OFF:

    amugy suliba megépítettünk egy ilyet majdnem kibasztak nemlett befotozva azért csináltam meg hogy hogyis nézett ki... dezorospalackok (5db) hajtotta, és egy ögyjujtó inditatotta, nagyon pöpec volt, csak elkobozták mikor elkaptak használat alatt

    /ON:
  • VRSDM
    #5018
    ja igy akartam
  • VRSDM
    #5017
    azért sötét mert sötét a háttér és az átlátszással sötétül... sztem a forma sem jó...

    szerintem valami hasonló tüzet csinálj. pl. tüzes brush-okkal secpec (most csináltam 2 klikkből ) http://www.sg.hu/galeria/10980056061148215563.jpg
  • Sonajk @:o)
    #5016
    bizony az a lángnyelv most sem lett átlátszó
  • Gladiator
    #5015
    túl sötét a láng
  • acsati
    #5014
    akkor most jo szerintetek végre?
  • acsati
    #5013
    ja vhogy minding sikerül elb**znom :D
  • Sonajk @:o)
    #5012
    bocs (nem írtam)
    én csak a lángnyelvre gondoltam :(
  • acsati
    #5011
    így jó szerintetek?
  • Basic
    #5010
    Egyetértek. :D
  • Sonajk @:o)
    #5009
    ha még egy kicsit átlászóvá is teszed, szerintem egész jó lesz
  • acsati
    #5008
    hát szerintem ez furán néz ki, vagy nem? hogy lehetne valóságossabbá tenni?
  • acsati
    #5007
    hu köszi! próbálkozok! köszi a segítségedet!
  • Basic
    #5006
    Én kivágtam a képből a "fekete fehér lángot", majd egz új dokumentumba másoltam. Aztán Image->Mode->Grayscale. Utána Image->Mode->Indexed color. Utána Image->Mode->Color Table... és itt kiválasztottam a Black Body-t. Utána visszatettem a képet rgb-be, majd visszamásoltam az eredeti képre.

    Ezen persze még lehet finomítani, hogy jobban nézzen ki, jobban paszoljon. Pl. a lángot külön csinálod meg, és utólag teszed rá a képre, mert most itt ki kellett végnom. Utána pl. ha már rátetted a képre a lángot, a láng széleit kicsit lehet átlátszósítani stb. Sok sikert!
  • acsati
    #5005
    igen!azt hogy kell csinálni?
  • Basic
    #5004
    Ilyesmire gondolsz?


    Ne nézze senki se a minőséget. Jpg quality 2 :D
  • acsati
    #5003
    na itt a kép:
    -->katt<--
  • acsati
    #5002
    na akkor hogy csináljam meg a kocsin a lángot?
  • Dichter
    #5001
    Te qrva :)
  • ivjoe
    #5000
    Filter --> Render --> Lens Flare

    5k tekk
  • akyyy
    #4999
    hog ylehet olyat csinálni photoshopva, valami olyasmi effekt, hogy a kamerába egy erős kis ámpával belevilágítanak, és igy tulajdonképen látni a fényt (mintha egy piros kis uv lámpával az ember szemébe világítanak:) )
  • arsene
    #4998
    valami egyszerű dolgot nézhetett el, itt (#4993) írja, h naon kezdő.
  • VRSDM
    #4997
    nem lehet hogy vmiért grayscale a color mode? vagy olyan amiben nem lehet? azt nézd meg sztem
  • Gladiator
    #4996
    dobd fel a psd filet, így az isten se tudja mit műveltél
  • acsati
    #4995
    hali
    na már tudok lángot késziteni, de ha egy kocsit akarok "felgyujtani" miért nem tudom a Ctrl+U -val beállitani a színét? és bepipáltam a Colorize-t de akkor sem. Meg uj layeren is csináltam. Szerintetek hogy lehet megoldani a problémát?
  • pako00
    #4994
    kösze siker de érdekes PS CS2 HUN-ál nem muködik ps 7-nél simán nemértem de majd használom a 7nél
  • acsati
    #4993
    jaaaaaa bocsii. még naon kezdő vok... sorry
  • artschi
    #4992
    A "házigazda: Crem" felirat felett... nem igaz, hogy nem látod...

  • acsati
    #4991
    10001 XD kösz! banner?