17220
  • KILLER2
    #5351
    Na ez lett a gyűrűből. Szerintem elég jó lett, de lehet, hogy még azért fogok rajta javítani. A külső ragyogást picit elcsesztem, de ez még azért belefér.
  • Hmuda
    #5350
    A következő a nagy harci helyzet. Próbálok olyan BMP-ket (vagy bármilyen más formátumú képet) csinálni, amit át lehet konvertálni DDS-be. Egyszer sikerült 1024x256-os méretben. Azóta megint próbálkozok, de most 2048x512-ben. Most jön a probléma.

    Egyszer sikerült BMP-ben lementeni, de a DDS Converter nem volt hajlandó megnyitni a bmp-t (okot nem adott, csak símán failure). Ezután próbáltam visszavenni a képméretet 1024x256-ra, de az eredmény ugyanaz lett.

    Teljesen új képet kezdtem csinálni, de most újabban nem hajlandó bmp-ben menteni. Mivel a Converter felismeri a PNG-t, hát lementettem abban. A converter erre DDS helyett TGA-kat kezd gyártani.

    Valakinek van valami ötlete, hogy mit kellene beállítani PS-ben, hogy olyan képfájlokat tudjak készíteni, amik átkonvertálhatóak DDS-be?
  • KILLER2
    #5349
    Ez nagyon szép lett. Én még azért tovább próbálkozom.
  • Basic
    #5348
    Nekem ezt sikerult most gyorsan osszeraknom. Latszik, hogy brush-oltam benne, de most mar nincs idom tobbet jatszani vele.
  • VRSDM
    #5347
    véletlen nem lehet hogy amiatt szép az, hogy a selective color-ban a fehér maxra van téve, és a háttéren egy enyhe gradient van? szerintem emiatt ilyen csak...
  • PESK
    #5346
    Hát lehet van benne egy két ecsetvonás is eegy uj léjeren és az még kap vmit elképzelhető...
  • Basic
    #5345
    Én is bármennyit próbálgatok, nem sikerül olyan szépen megcsinálnom, mint ott van. Az eddigi legjobb olyan volt, hogy bevetettem egy két ecsetvonást is.
  • KILLER2
    #5344
    Kipróbáltam meg előtte is azzal szórakoztam, de egyszerűen nem sikerül olyan szépre mint a tutorialban és zavar, mert nagyon tetszik.
  • PESK
    #5343
    Kiprobáltad a #5338 -ot???
  • modellmaker
    #5342
    az eredeti tutorban sem írnak többet.. =/
  • Lord Oswal
    #5341
    nem, nem az hogy akadozott hanem nem válaszolt és nem magyar
  • Met
    #5340
    Nekem 3G P4, 1024 MBRAM, 9600Pro, XP

    véletlenül nem magyar a PS? nálam az akadozott
  • KILLER2
    #5339
    Nekem tulajdonképpen a fehéret kéne ragyogóvá tennem.
  • PESK
    #5338
    Sztem Ctrl+B és ott menny arra hogy Csúcsfények és ott told feljebba kéket vagy kicsit álligasd, ezt azután miután rányomtad az out, és inner glowot is.
  • The Garrett
    #5337
    vagy kiprobalhatod hogy többször egymasra teszed az alap shapet, es mindegyikre masfele szinu / ereju glow -t teszel.
  • The Garrett
    #5336
    allitgasd az színét / intenzitását, ha más trükk is lenne benne, a tutorialban gondolom ottlenne.
  • KILLER2
    #5335
    Nekem csak az értékekkel van a baj. Sehogy sem akar sikerülni oylan tisztára és fényesre mint a képen.
  • ivjoe
    #5334
    Ez egy sima outer glow, lehet van benne kis inner glow is, elvileg mennie kellene. :o
  • acsati
    #5333
    aha. hát én nem tudok photoshoppolni szal bocs nem tom segiteni
  • KILLER2
    #5332
    Igen onnan néztem. MIndent megcsináltam és tök jó lett, de ezzel a fényesítéssel nem nagyon boldogulok.
  • acsati
    #5331
    van ilyen tutorial a tutorial.hu-n. onnan nézted?
  • KILLER2
    #5330

    Az lenne a kérdésem, hogy az első képből hogyan lesz a második? Addig oké, hogy torzítással, megy hogy színátmenet a háttérbe, de hogy lesz ilyen fényes? Megcsináltam a Color Balance réteget meg az Outer Glowot, de nem akar ilyen fényes lenni. Plíz segítsetek!
  • acsati
    #5329
    akkor uj cimed van?
  • ivjoe
    #5328
    Net passportot váltottam.
  • acsati
    #5327
    ivjoe te letiltottál engem msn-en?
  • Lord Oswal
    #5326
    bár ahogy most kiprobáltam nem lessz gond
  • Lord Oswal
    #5325
    adtam neki most + 10% ramot majd meglátjuk, holnap vagy max szerdán letesztelem
  • acsati
    #5324
    nekem is ati radeon 9600 és semmi gond
  • zsolesz92
    #5323
    szal nem a teljesítményével van a égond... az op.rendszer is kilőve, mert el se indulna... én videokártyára szavazok, nekem i azzal van gondom, bár szerencsére csak játékoknál lép ki:P
  • acsati
    #5322
    én fenn vok msn-en. te?
  • zsolesz92
    #5321
    nekem full ugyanez a gépem 1,83 Ghz-cel
  • ivjoe
    #5320
    Ennek pedig mennie kéne. Adj egy kis RAM-ot, ill. Swap filet a PS-nek a beállításokban.
  • ivjoe
    #5319
    Link, de ha feltolod a zarcod MSN-re tudok pár szót mondani a dologról. :D
  • Lord Oswal
    #5318
    de most ebben az 1 orában nem csinálta
    de pár órája folyton akkor mikor lasso toolal kijelöltem meg mikor smudge toolt használtam
  • acsati
    #5317
    nekem is ilyen van azzal a kivétellel hogy amd és 3,2 ghz
  • Lord Oswal
    #5316
    Intel pentium 4 3000Ghz,512 RAM,ATI radeon 9600,vinfos XP
  • acsati
    #5315
    sajna ezzel nem tok mit kezdeni :( de jol néz ki
  • Blasta
    #5314
    Fúúú, fogalmam nincs a kódnevéről.
  • ivjoe
    #5313
    Intel® Pentium® D805
    Dothan?
  • ivjoe
    #5312
    Már nagyon rég csináltam rollovert, szall ezt fejből nemtom, viszont http://lorem.hu/tmp/web_page.psd ezt én csináltam, mikor még PS tanfolyamra jártam. Enjoy!