17220
  • ivjoe
    #5431
    Hátezt énis szeretném tudni.
  • xelag
    #5430
    Amint látom nem nagyon javult a helyzet,pedig én nem akartam kötekedni a képeimmel,csak bemutatni őket,de azért danee,ha nemtudsz normálisan hozzászólni valamihez (mert még nem jártad ki az álltalánost) akkor inkább meg se szólaljál,ok? Előre is köszi
  • Crem
    #5429
    Ez nem a BF2 közösség! ne keverd össze!!!
  • Danee
    #5428
    oks
  • Met
    #5427
    vegyél vissza picit!
  • Danee
    #5426
    azt azért megtudhatom, hogy neked miafaszomra olyan nagy a pofád?
  • xelag
    #5425
    a másikba
  • xelag
    #5424
    ja bocs,nemtudtam hogy ide nemlehet képeket pakolni,most már tudom,akkor rakok még párat :P
  • acsati
    #5423
    igen és nekem is nagyon tetszik!
  • PESK
    #5422
    Ezt after effects-el csinálta??
    nagyon jó
  • ivjoe
    #5421
    Még akkor se szólj be a másiknak, hogy ez ilyenfélperces meló, ez ilyenszar, meg debénavagy, ezcsakegy tutorial, a kutyám is meg tudja csinálni ill. hasonló kaliberű IQ fighter munkák, ha:
    1. Már felmutattál valamit.
    2. Ha tudsz segíteni abban, hogy jobb legyen a munka.

    Szal egyáltalán ne szólj be. Annál is inkább, mert a fent említett két pont egyikét sem tapasztaltam még. Ehhez jön még, hogy többen is tetszésüket nyilvánították ki a képekkel kapcsolatban, te meg jössz és szimplán beugatsz. Szóval megkérném az összes vérpistikét, ill. okostojás 10 éves 6 éve PS-ező mestereket, hogy mellőzzék a topic látogatását, köszönöm. :C
    Én kérek elnézést. :C
  • The Garrett
    #5420
    mutatok neked 1-2 híres művész által készített képet, amin vagy egy napocska meg 2 pálcika ember és milliókat ér. :)
  • MerlinW
    #5419
    nájszos
  • acsati
    #5418
    Itt van xelag tech gyűrűje amit csinált
  • MerlinW
    #5417
    De srác a művészetnek nem az a lényege hogy 1 percet vagy 10 évet melózol rajta... Ha a kép tetszik neked, mi a francért foglalkozol vele mennyi munka van benne? Élvezd. Ha meg nem tetszik kulturált egy hsz-es kommentben kritizáld építő jelleggel. No para, no comment.

    "Hülyének lenni nem divat"

    Mellesleg sztem a képeknek van másik topikja..:)
  • xelag
    #5416
    Ja és köszi azoknaka véleményét akiknek tetszett
  • xelag
    #5415
    mind1 ,sztem inkább elhúzok a fenébe,mert mindíg belém köt vki,dehát ez van,megyek vissza az aafter effeczs topicba,öröm volt azért némelyikőtökkel beszélni
  • Danee
    #5414
    de nem kell hozzá tehetség, mint 1-2 képhez amit ténleg olyanok csinálnak akik értenek is hozzá.
    most rajzolok neked egy napocskát, és rakok rá 10féle filtert, azis jól néz ki, de fogd fel még a kutyám is emg tudja csinálni!

    Nem is tudom mi alapján szólsz be , mikor hozzád nem emlékszem h életemben egy mondatot is irtam volna...
  • PESK
    #5413
    Nem nehéz tény, de nagyon ütős....
    Nekem tecccik
  • ivjoe
    #5412
    Imádom, mikor 14 éves PS mesterek leszólják a másikat. :C
    Egyáltalán nem az számít, hogy mennyi munka van benne, fél perces munka is nézhet ki jól. -.-
  • Danee
    #5411
    nem sok értelmét láto, főleg h sztem ez hol le van irva egy érthető tutorialba is, ugy meg abszolut nem nehéz
  • xelag
    #5410
    mind1,csak hülyülök,de tényleg ha te is megtod csinálni akkor ennyi,ez nem nehéz,de ha már kiraom akkor nem kéne egyből leoltani,mert másnak lehet hogy fél órás munka,lol
  • Danee
    #5409
    erre ne vegyél mérget :P
  • xelag
    #5408
    tudom,de lehe hogy valaki még nem látott ilyet ,nem is az olyanoknak raktam ki mint te :P,de sztem nekem fél perces munka lennél
  • Danee
    #5407
    legalább fél perces munka...
  • xelag
    #5406
    Jó nagy lett :P
  • xelag
    #5405
    [IMG][/IMG]

    Itt egy kis alap :P lol tutorial.hu módra
  • PESK
    #5404
    jah talán az a neve h áramkörök...régen énis megcsináltam
  • ivjoe
    #5403
    tutorial.hu-ról van, keresgélj. :D
  • KILLER2
    #5402

    Nasgyon jók a képek. Amúgy a gyűr hátterhét hogy csináltad? VAgy hosszan tertana elmondan, esetleg titok? Amúgy nics meg nagyobb méretben? MErt ha igen elküldenéd nekem e-mailbe? Címem: [email protected]
  • Basic
    #5401
    Szerintem nem nagyok. Nekem megfelel a méretük. Ezek a bolgyók jól néznek ki.
  • xelag
    #5400
    bocs,hogy elég nagyok a képek,mennyi legyen az átlag,mert akkro máskor olyan méretben rakom ki
  • xelag
    #5399
    [IMG][/IMG]

  • xelag
    #5398
    [IMG][/IMG]
  • xelag
    #5397
    ha már ittvagyok akkor mutatok pár képemet,(absztraktot lehet? vagy csak ami értelmes?)
  • xelag
    #5396
    [email protected] az msn címem,ha érdekel akkor elküldöm ,és akkor dumálunk is ...
  • acsati
    #5395
    hu azt megnézném! ha gondolod küldd el én ki tudom rakni egy szerverre
  • xelag
    #5394
    Hát ez a tech gyűrű mind szép és jó,csak én ezt mind meg is valósítottam animációba :P majd rakok linket azt nézhetitek,csak nem vágom ezt a tárhely dolgot
  • acsati
    #5393
    jajj télleg erre nem is gondoltam tiszta hülye vok!

    Kösz
  • PESK
    #5392
    Sztem a legegyszerűbb ha kifényképezed és betöltöd a képet PS-ba és onnan már tudsz lopni...