17220
  • Mop
    #5631
    Kösz mindkettőtöknek!
  • joebacsi
    #5630
    hogy, tessék? :)
  • joebacsi
    #5629
    a színek száma sose lehet több 256nál, csak egyedi palettákkal meglehet azt oldani, hogy ez ne tűnjön fel :)
  • PeeTeR
    #5628
    ezt passzolom de megcsinalod IR -rel es UGA -val atkonvertalod.
    ugy nem joe? :)
  • Mop
    #5627
    Hi!
    ImageReady-ben nem lehet megoldani, hogy animált GIF-be mentésnél ne csak 256 színnel mentse el?
    Más programokkal is próbáltam, de egyik sem tudta, pedig láttam már olyan GIF animációt, ami nem csak ilyen kevés színt tartalmazott.

    Thx.
  • Sonajk @:o)
    #5626
    Esetleg egy Torrent trackerrel rákeresel erre a PS pluginra "Noise Ninja Plug-in 2.1.2.rar" installálod, beállítod, majd élesíthetsz, zajtalaníthatsz 1000-rel ;)
  • ivjoe
    #5625
    Filter --> sharpen --> unsharp mask

    bővebben a sharpen_tutor.html alatt
  • ivjoe
    #5624
    Beírod ide a topicba. :D
    Favban van, szel látom, ha frissül. :D
  • kisfigi
    #5623
    Hogyan lehet képet ÉLESÍTENI?
    PLS vki írja már le mert fontos lenne!
  • TopGun
    #5622
    Koszi, megprobalom, esetleg ha elakadok kereshetlek priviben kis segitsegert?
  • Sonajk @:o)
    #5621
    Képkivágás
    Egész arc retusálása
    Arcbőr retusálása
    Sima arcbőr
  • repvez
    #5620
    sziasztok olyan tutorrol nem tud senki ami megmutatja hogyan lehet egy képröl csak az arcot egy másik képre átrakni hogy az ugy nézzen ki mintha igazi lenne?(árnyékolás, az arc szinárnyalata hasonlitson a háttérképére,maszkolás stb..)
  • artschiatwork
    #5619
    aham, ok, thx :)
  • Sonajk @:o)
    #5618
    uhhhhh
    nem semmi amit kérsz :)

    Először fogtam a képet és betöltöttem a Neat Image program alá. Amikor az +volt, akkor jött a PS és addig fésülgettem, amig a látott végeredményt kaptam ;)
    Ennyi az egész :D
  • artschiatwork
    #5617
    ez jó, és ezt hogyan? leírnád a lépéseket?
  • Sonajk @:o)
    #5616
    Biztosan van aki ügyesebb nálam, de nekem csak ezt sikerült kihoznom belőle.
  • Met
    #5615
    Azért mondják, hogy jobb a Gimp mert opensource fan-ok. Mindegy, hogy mi az de ingyenes akkor már sokkal jobb mint a multik csoda szoftvere :)
    Nagyjából ugyan azt tudja mint a PS, azzal a különbséggel, hogy ps fileokat nyűgösebben nyit meg
  • ivjoe
    #5614
    Arany színt nemtom, hogy hogyan lehet előcsalni, de a bevésés abból áll, h fogsz egy réteget, lehúzod az opacity értéket nullára a fill-t 100-on hagyod, majd blending optiobs --> bevel and emboss.

    Arany szín előállítását a http://pixel2life.com-on sztem megtalálod, ha sikerült megcsinálni az arany betűket, akkor annyi lesz a különbség az előzőhöz képest, h nem húzod le az opacityt nullára.
  • artschiatwork
    #5613
    Kellene egy kis help! Kaptam egy scannelt képet, amit fénymásolatról scenneltek be (jobb nem volt nekik). A sok foltot az arcról hogy tudnám pár lépésben leirtani?
  • TopGun
    #5612
    Hi! Nem tudom jo helyre irok-e? Az volna a keresem, hogy egy glass pillre szeretnek bevesett arany betut. Tud valaki segiteni ebben?
  • Sonajk @:o)
    #5611
    nm ;)
  • Shortstop
    #5610
    ez már pofásabb köszi szépen...
  • Shortstop
    #5609
    jó csak életlen meg be van égve meg stb...

    azért köszi :D
  • ivjoe
    #5608
    Ha EZ a kérdés ÍGY felmerült, akkor sztem nincs olyan, amit PS-sel meg tudnál csinálni, GIMP-pel viszont nem. Nagyon kis ideig használtam gimpet, csakhogy kipróbáljam és sztem nem rossz, bár nekem nem tetszett annyira, sztem próbáld ki, kicsit más koncenpció, ha bejön használd, ha nem még ott a PS és a PSP.
    Konkrétumot nem tudok mondani, mivel gimp-et 15 percig nézegettem, PS-t pedig már kb 4 éve használom. :C
  • Sonajk @:o)
    #5607
    Feltett kérdésedre nem tudom a választ (csak PS-t használok), de nézz körül itt. Olvasgasd a cikkeket. Lehet, hogy választ kapsz a felvetett problémádra.
  • turul16
    #5606
    Elég gyakran hallom, hogy a Photoshop sokkal jobb, meg ilyesmi, mint a GIMP. Erre az opensource fannok mondják, hogy nem. Én nem vok hozzá értő, de azért van a gépemen egy GIMP-2.3.9. A kérdésem az lenne mi az amit, Gimpel nem tudnátok megcsinálni , de Photoshppal igen..
    Konkrét cél/feladat ill. az ehhez szügséges funkció némi leírásal érdekelne.
    Ha lehet olyanok válaszoljanak, akik már probálkoztak gimppel, és tudták is kezelni, nem adták fel az első pár percben mivel tök máskép müxik.
  • Lord Oswal
    #5605
    hmm nem hiszem mert nem is rég lett reinstall a winfos szal az kizárva
    valahogy csak rájövk mi a baj addig is kérdezősködök egy csomó farumban
    Crem: az nakam tul bonyolult de lehet az a megoldás
  • Crem
    #5604
    valami nem jó nálad, ezt akkor csinálta nálam, amikor nem létező dolgot akart behozni. (filter,segédprogram,stb...) Ezt kiküzdeni a registry-ből nem egy hálás feladat...
  • Sonajk @:o)
    #5603
    nem hinném, hogy RAM problémád lenne :(
    lehet, hogy egy friss rendszer megoldja a gondod (vagy nem)
  • Lord Oswal
    #5602
    hali
    nah, ugyan az a problémám mint eddig,bármit csinálok egy idő után megáll és nem válaszol
    hiába attam neki akár mennyi ramot nem segített :((
  • Sonajk @:o)
    #5601


  • Gladiator
    #5600
    nagyon felhúztad a highlightsot
  • Gladiator
    #5599
    én is megcsináltam, de nekem jobban nézett ki:D
  • joebacsi
    #5598
    ha leírnád mi a gondod, talán nemnéznének rád bambán :)
  • joebacsi
    #5597
    koktélcseresznye? :D
  • PeeTeR
    #5596
    mintha egy koktel-cseresznye lenne a szajaban :D
  • acsati
    #5595
  • joebacsi
    #5594
    gladiator eszközei a gyakorlatban:
  • ivjoe
    #5593
    "2 különböző program, viszont photoshop tartalmazza a az image ready-t."

    2 különböző program. PONT! Nem tartalmazza. IR-nek sok olyan funkciója van, amit PS nemtud.
  • MerlinW
    #5592
    "Az image ready cs2 és PS cs2 között van lényeges különbség?"
    2 különböző program, viszont photoshop tartalmazza a az image ready-t.

    crack: www.crackspider.net