17220
  • artschiatwork
    #5711
    Image/Adjustments/Match color
  • repvez
    #5710
    Bocs de egy kicsit láma vagyok ilyen téren én nekem angol változatu a progim.Hiába forditom le a szavakat nem találom meg ezt az eszközt.A helpbe is beirtam de csak a clone stump-ot találtam de az meg csak befedi a kiválasztott résszel a képet.
  • Amse
    #5709
    akkor csinálsz 2 lekerekített shape layert. az egyik annyival legyen nagyobb mint amilyen széles keretet szeretnél.
    kijelölöd ctrl + layer palettán katt -al a nagyabbet és utána alt+ctrl + klikk a kisebb layerre.így ki van jelölve az a terület ami a keret lesz.nyitsz egy új layert és kitöltöd ezt a rész egy színnel aztán megcsinálod azon a stílust.
  • lang14
    #5708
    próbáltam akörvonalat beállítani így de sohogy sem sikerül.. értem mire gondolsz de nem tudom így megcsinálni, azért szerettem volna ha segít valaki (esetleg megcsinálja) vagykicsit részletesebben leírja..
  • Amse
    #5707
    kell csinálnod egy lekerekített szélű téglalapot (legegyszerűbb a Rounded Rectangle Tool) és a blending optionsban csinálod meg ezt a szélet aztán a fill-t lehúzod és akkor csak az effect látszik..
  • lang14
    #5706
    Helo mkinek! ezkellene nekem... az eredeti szegélyt láthatjátok... alatta mellette odatettem milyen színűre kéne átszinezni.. de nem tudom a kanyarba így meghajlítani abba esetleg tudnátok segíteni? előre is thx
  • Saddalim #5705
    bazze
    1. nem vagyok ennyire fotosop-hülye
    2. ez abszolút nem magyarázná hogy NAGYOBB lett...
  • fsgh
    #5704
    thx:)
  • Crem
    #5703
    :D
  • Crem
    #5702
    Pontosan még most se tudom mire gondolsz, de az Animálás inkább 3D modellező programokkal szokták. PL: 3D studiomax, Maya, Cinema4D,stb...
  • Dichter
    #5701
    PS-ben nem animál, topikba felnéz, p2l.com kattint, Image Ready tutorialokat olvas, örül.
  • fsgh
    #5700
    animácio,animálni...
  • Dichter
    #5699
    Mert csak az adott layerről vágja ki a ctrl+c amit fed a kijelölés. Nyomj ctrl+shift+c -t, vagy flatten image, és így egy layerre kerül minden.
  • The Garrett
    #5698
    gondolom animálni :)
  • Crem
    #5697
    "anmálni"

    Ez mi is akar lenni?
  • fsgh
    #5696
    Sziasztok!

    El tudjátok mondani hogy lehet anmálni a Photoshop Cs2-ben? vgy nekem elég egy tutorial is:)
  • Saddalim #5695
    Lenne egy kisproblematikám...
    Szóval azt mondtam neki slice-zéskor, hogy egyedi méret, megkapom a keretet, hogy húzzam oda ahova akarom. Lehúzom a bal alsóba. Király, felvágja 3 darabra, kimentem őket egyenként és láss csodát, nem akkora mint kéne neki (vagyis sima ctrl+c ctrl+v)-vel egyszerűen nem ugyanakkora a kimenő kép. Ilyet még nem pipáltam... (CS2)
  • Basic
    #5694
    Ha arra gondolsz, hogy bescanneltél egy egész lapot, amin pl. 5 kép van, és te szlt akarod vágni, meg elforgatni, akkor menj oda, hogy File->Automate->Crop and Straighten Photos.
  • Trade
    #5693
    Hello'

    Scanneltem egy csomo kepet es szeretnem automatikusan szetvagn a ps-al.
    Olvastam is egy rovid leirast csak akkor nem tunt fontosnak es elveszett a cime.
    elore is nagyon koszonom
  • Titan
    #5692
    Már próbáltam...de most még 1-szer megnéztem és nincs semmi adobe cucc a reg.ben! A k..gen, meg tuti jó, mert azzel raktam fel csak valami gyökér kollégám leszedte a gépemről és most nem tom visszarakni..
    Aztán itt áll hegyekben a halom fusim amit meg kéne csinálnom és nem tudom...
    Micsoda szar melóhely ez....pffff
  • zsolesz92
    #5691
    töltesz le újat:D amugy olyan nics hogy nem fogadja el, legalábbis saztem.
    De futtatás-->ird be hogy regedit, és ott van több millió mappa kikeresed hogy adobe azon belül a photoshopot és delete. Csak nehogy vmi mást törölj, mert akkor lehet hogy lesznek szomorú gép nélküli napjaid:P
  • Titan
    #5690
    Skacok! A Photoshop 7 hol tárólja a regkúlcsát? Mert az a baj, hogy le lett szedve a gépről és most nem hajlandó elfogani a telepítési kúlcsot! Valszeg 1 másik cd kúlccsal lett feltéve ([)...
    Mi a megoldás?
  • Dichter
    #5689
    Esetleg mahinálhatsz a layer effectekkel is. Soft light pl előnyös, ha arcrészletet akarsz egy másikra rakni. Vagy mondjuk egy egész bőrfelületet.
  • Crem
    #5688
    Kép>>>>korrekciok>>>>szín egyeztetése

    Klónozó ezköz (bal oldalon fellülről az ötödik (S) )
  • repvez
    #5687
    ezt hol találom?még nem vagyok olyan jártas a kezelésébe.
  • Crem
    #5686
    színek egyeztetése vagy clonestamp...
  • repvez
    #5685
    hali.Azt hogyan lehet megcsinálni cs2-ben hogyha egy A képröl áthuzok egy részt B képre akkor az átvegye a B kép szinvilágát?Eddig csak ugy müködött ez nálam ha fekete-fehér képre huztam rá szineset,de hogy lehet szines képröl szinesre ezt megoldani?Vagy olyan megoldást ami átveszi a borszint amire áthuztam,mert sokszor nem egyezik a két képen és kijeloléssel csak elég müvi hatást lehet elérni föleg egy borostás arcnál.Nem mindig a babaarcu topmodelre kell használni.
  • Razor91
    #5684
    nem tudtok valami olyan pixel betűtípust, ami tud ékezetet is?
  • Bankrupt #5683
    Hi
    Volt valakinek már olyan problémája, hogy akárhova kattintok úgy tesz, mintha rákattintottam volna az "Keresse fel a www.adobe.com..." gombot? Akárhova kattintok, bejön egy új ablakba az oldal, és 10 másodperc múlva kifagy. Eddig most volt nálam harmadjára ez.
  • zsolesz92
    #5682
    ahh, én is kösz neked, egymásnak segítettünk :P
  • Basic
    #5681
    Én is észrevettem, hogy ott van, de mivel nekem sem engedte, hogy rányomjak, azt hittem, hogy meg lehet úgy csinálni ahogy régebben volt. Azért nem tudtam, hogy a CS2-ben így van, mert amióta feltettem a CS2-t, még sosem volt rá szükségem. Na, de a végeredmény az lett, hogy segítettél nekem, mert tudadtad velem, hogy a CS2-ben már nem úgy van a dolog, mint volt. Aztán már fél perc alatt rájöttem a használatra.

    A Shift vagy a Ctrl billenytúket nyomvatartva ki kell választani a rétegeket, és aztán rányomni az ikonra.
    Nekem kicsit jobban tetszett a régi megoldás, de jó ez is.

    Köszönöm a segítséget!
  • zsolesz92
    #5680
    ha meg télleg nem müxene telepítsd ujra, és ujra tedd fel az updatet(gondolom tört verzió vagyis nem eredeti szal azért nem kár(az eredetinek se lesz sok baja monnyuk:P
  • zsolesz92
    #5679
    végig mergvártad a frissítést? nem szakítottad meg? vagy nm ment közben a photoshop miközben telepítetted a fr4issítést? mert ha megy, kiirja folyton h zárd be és ha nem zárod bev akkor nyomogathatod az ok gombot a végtlenségig(én f@x nem olvastam el és vagy 2 percig nyomogattam mer aszittem annyi frissítés van, mire rájöttem... amugy nem tom, probáld ujra updatelni
  • Attis55
    #5678
    Köszi a tanácsot, megfogadtam, megcsináltam, kicsit jobb lett tán, viszont ez a hbaüzi jelenik meg kb minden 20. műveletnél...



  • zsolesz92
    #5677
    help, updates bocs a flame miatt
  • zsolesz92
    #5676
    kb 5 perc alatzt megvan a firssítés és gyorsabb lesz + frissíti a bridge-et is meg minden adobe szart ami a PS-hez tartozik
  • zsolesz92
    #5675
    menny rá hogy about update vagy vmi ilyesmi
  • zsolesz92
    #5674
    tleepítsd a 9.0.1 es patchet nekem megoldaotta.
  • Attis55
    #5673
    köszi... akkor nem tudom nekem mitől olyan baromi lassú a CS2... Van 1 giga RAM-om... Ötlet? Pls, help? Videókártya? Proci? (az mondjuk szar 2,4 Celeron) Viszont nem értem, hogy ha elfut a NFS:MW szaggatás nélkül akkor mi a baja a CS2-nek???

    pls, help!
  • zsolesz92
    #5672
    nem, nekem CS meg CS2 van