17220
  • modellmaker
    #5751
    ugyanott ahol a többit. görgess lejjebb. ;) (ami már nem kerek)
  • Martin Rome
    #5750
    köszi a segitséget ezt a grunge brush-t hol találom?
  • modellmaker
    #5749
    ha a normált lehúzod akkor is soft lesz :D

    sry a hangnemért csak mások kicsit felhúztak.
  • zsolesz92
    #5748
    De külön van szőrös brush meg normál(ha megnyitod a brush menüjét...)
    De haggyuk ezen ne veszekeggyünk...
  • modellmaker
    #5747
    ha lehúzod a hardness-t akkor k*ra "szőrös" lesz
  • zsolesz92
    #5746
    Hát nem tom neked mi a normális ha ez nem az...
  • modellmaker
    #5745
    b*meg.. normálisan segíteni luxus?
  • zsolesz92
    #5744
    van normál szélü meg halványodó szélü, az utolsóval szokták az árnyékokat...
  • zsolesz92
    #5743
    nem teljesen, mer én ugy tom hogy a "szőrös ecset a soft...
  • zsolesz92
    #5742
    bal oldalon vannak az eszközök, ott az ecset. ebben nem tok hogyan segíteni,, max annyit hoy nyomd meg a B betüt. na jó ez má nagy segítség volt í:P
  • modellmaker
    #5741
    az ecset Hardness beállítását lehúzod 0-ra. -> soft brush
    100 -> hard brush
  • Martin Rome
    #5740
    *brush-t
  • Martin Rome
    #5739
    hy!
    http://www.tutorial.hu/node/115
    ezt szeretném merajzolni de nem találom a bush-t hozzá.kezdö vagyok,segitsetek köszi
  • Amse
    #5738
    hátööö...
    [nemszólbele]
  • Met
    #5737
    pls ne szólj bele! thx
    semmilyen sértő jelző (és nem jelzők) nincs benne
  • Amse
    #5736
    pls legközelebb az ilyeneket sértő jelzők nélkül!thx
  • Met
    #5735
    google, te szerencsétlen
  • Basic
    #5734
    Hát ez tényleg idetertozó kérés:D
  • friday13
    #5733
    Sziasztok! Legyenszíves aki tud nekem írni olyan online boltot ahol lehet venni CD/DVD nyomót az írja meg erre a címre: [email protected]
  • lang14
    #5732
    talán végre sikerült?
  • Basic
    #5731
    Amikor kiválasztasz valamilyen filtert, akkor be kell állítanod különböző értékeket. Itt ha nyomod az alt billentyűt, akkor a cancel gomb reset-re változik, amit ha lenyomsz, akkor a filter beállításai visszamennek alapba.
  • acsati
    #5730
    hogyan? nem teljesen értem. ALT-al lesz minden alapértelmezett?
  • Amse
    #5729
    kerekített szögletes eszköz?
    U betűt megnyomod és akkor átvált alapból a szögletes cuccra amire ha sokáig nyomsz előjön pár másik eszköz és ott kell kiválasztani...
  • Dichter
    #5728
    #5726: A type tool (betű?) eszköz alatt találod. Tartsd rajta lenyomva az egeret, és megjelenik a többi beállítási mód is. Felül a radiusnál állíthatod a lekerekítés értékeét.

    #5727:ALT lenyomása mellett a Cancel resetre vált.
  • acsati
    #5727
    hellotok
    hogy lehet a psben visszaállítani minden értéket alapértelmezettre? nem az ablkara gondolok hanem pl a filter menüpont értékeire.
  • lang14
    #5726
    "lekerekített shape layert" és az pontosan mi is sajnos HUN Psem van és ezt nem tudom lefordítani..
  • fsgh
    #5725
    kösz! közben én is rájöttem:)
  • modellmaker
    #5724
    rakd külön rétegekre.
  • Saddalim #5723
    felettébb érdekes. Save for Web-el tökéletes... :S
  • fsgh
    #5722
    azt hogy lehet megoldani hogy egy animácioban 2 dolog mozogjon egyszerre de mégis különböző irányba??:S mert mindig egyszere mozgatja nálam a dolgokat:(
    plz help:)

  • Dichter
    #5721
    Hát, ez elég buggyanús. Csináld akkor azt, hogy Save for Web, és egyesével nyisd meg újból a képeket. Vagy ne a sliceokkal jelölj ki, hanem a marquee toollal.
  • modellmaker
    #5720
    puff. vagyis pfú. :D
    nincs vmi elállítva valahol?
  • Saddalim #5719
    neem, nem úgy nagyobb :-)
    egyszerűen pixelszáma több (vagyis több x több)
  • modellmaker
    #5718
    nincs véletlenül a nézettel probléma? mármint. amit kivágsz az kisebb, mint az eredeti és azt 100%-on látod. de az eredetit meg összenyomja pl 66%-ra. (csak egy felvetés, lehet elekrülte a figyelmed)
  • Saddalim #5717
    Jólvan nyugi.
    1. bocs, télleg nem írtam (kicsit ideges voltam emiatt, úgyláccik elfelejtettem)
    2. szóval akkor leírom... :P
    Van egy kép, amit 3 vagy 4 (ez esetben lényegtelen) fix méretű darabra vágtam. Amikor kijelölöm a slice-t és copy merged-el (Shift-Ctrl-C amit Te is mondtál) átmásolom egy új képre, akkor az eredeti slice méreténél nagyobb lesz az, amire másoltam. Na és ezt nemtom hogy micsoda...
  • fsgh
    #5716
    abban sem ment de rájöttem a megoldás: Optimizál mentés
  • Dichter
    #5715
    Én nem nagyon használok ugyan IR-t, de tuti kell lennie egy Save As... funkciónak. Abban próbáld meg elmenteni gif-be.
  • fsgh
    #5714
    légyszii segítsetek! most tanulok animált logót csinálni és nagynehezen csináltam 1et...a lényeg hogy Image Readyben elmentem psd-be (mert ugye elöszőr csak abban lehet) de akkor még nem mozog akkor visszamegyek a photoshopba betöltöm és elmentem másként, mint gif, de akkor már nem mozog:(

  • Dichter
    #5713
    Bocs, hogy segíteni próbáltam. Az én anyámat, de tényleg. Egyébként ha magyarul írtad volna le a problémát, összefüggő mondatokba, és esetleg beleírod, hogy NAGYOBB lett (mert csak azt írtad, hogy nem ugyanakkora) akkor talán leesik, hogy nem ezzel van a gond.
  • repvez
    #5712
    Köszi