17220
  • PeeTeR
    #5833
    gorcsoltem vele de nem jutottam egyrol a kettore. igazabol ami eszembe jutott kiprobaltam de nem lett olyan mint amilyet szerettem volna (ami a kepen is van)
    pedid meg hasonlo betutipust is szereztem, hogy azzal se legyen gond...
  • izb
    #5832
    huuuuuuuu.valaki forrón szereti:)
  • #5830
    Köszi.
  • Met
    #5829
    már csak a kezébe kell tenni valamit link :)
  • #5828
    Sziasztok! Bocsi nem pontosan ide tartozik de kellene egy kis segítség.
    Nincs valakinek véletlenül egy jóminőségű pingvines képe amikor a "kezében" tart egy poharat vagy tálcát? Esetleg vektoros formában? Köszönöm.
  • Harder
    #5827
    Naná, kíváncsian várom! :)
  • PESK
    #5826
  • Aquir
    #5825
    bunyó!:)
  • zsolesz92
    #5823
    bazmeg eddig 3 topicba raktad be a kérdésedet! a munkákba már válaszoltam is(asszem):D
    De mi a szarnak berakni 3 helyre???
  • Dichter
    #5822
    www.tutorial.hu
    és google.

    Ha dc-zel, akkor meg keress rá a photoshop bibliára.
  • bo1nyo3
    #5821
    Sziasztok!
    Kérem válaszoljon valaki:
    > kérdezném, hogy Photo Shop 7.0 progim van, hol találok hozzá magyar leírást? Sehogy sem boldogulok vele,nagyon kellene.

    >másik kérdésem, hogy Xara3D6-ban készített dolgokat hogy kell gif-be menteni?
    Mentéskor hiába nézem, nem ajánlja föl a gif kiterjesztést! így meg amikor be akarom a weblapomra illeszteni (feltölteni) ezt kéri. üdv.
  • Dichter
    #5820
    thx :)

    Megírjam tutorialba? :)
  • Harder
    #5819
    Nekem tetszik, ügyes munka.
  • KILLER2
    #5818
  • Dichter
    #5817
    Ebből:

    Ezt:
  • KILLER2
    #5816
    Ha kell valakinek akkor tükröződést a tutorial.hu-n lehet találni.
  • modellmaker
    #5815
    sikerült megcsinálnod amit akartál?
  • KILLER2
    #5814
    Most így én sem tudom, hogy van-e külön, de ha végképp nem megy akkor pen toolal csaináld meg a vonalat aztán storke path és ott a penicil vagy bursh vagy ami tetszik.
  • Falconer
    #5813
  • Amse
    #5812
    Azért furcsa, hogy egy 200ezer forintos programban jóval több funkció van mint a Paint-ben és emiatt nem találod meg.
  • zolo
    #5811
    Van görbe vonal húzására lehetőség a PS-ben?Mert eddig nem sikerült megtalálni..
    Azért furcsa hogy a Paintben(:DD) van rá lehetőség, egy 200ezer forintos profi képszerkesztőben meg nincs???
  • KILLER2
    #5810
    Meg léehet valahogyí oldaani, hogy a Photoshop ne akadozzon? Semmi baj nem volt vele rendesen futtt, de mióta picit letisztítottam a gépemet azóta gyakran akad.
  • PeeTeR
    #5809
    tudom de akkor sem az igazi
  • m66
    #5808
    tudod állítani az áttetszőséget, az opacity-vel
  • PeeTeR
    #5807
    az azert nem jo mert szeretnem ha attetszo lenne...
  • zsolesz92
    #5806
    nem kell kijelölni
  • zsolesz92
    #5805
    vagy kijelölöd az egészet add layer mask és fekete fehér színátmentet húzol rajta
  • modellmaker
    #5804
    kinek a pap, kinek a papné... :)

    de egyszerűen csak le is lehet radírozni... :)
  • Crem
    #5803
    rétegmásolat (2), gauss éltelenítés , áttetszőség...
  • modellmaker
    #5802
    kijelőeszközhöz beállítasz vmi magas Feather értéket. kijelölöd a tükröződés azon részét amit halványítani akarsz. majd nyomsz egy DEL-t. ha túl "jól" sikerült visszavonod, beállítsz vmi alacsonyabb értéket és újrapróba. :)
  • PeeTeR
    #5801
    szoveggel ilyen tukrozesi effektet hogy tudok csinalni? vagyis tukrozes az oke csak hogy a felso resze halvanyabb legyen mint allul. vagyis mint a szinatmenet ugy legyen egyre attetszobb



    valaki tud help? :)
  • modellmaker
    #5800
    ha esetleg vmi szövegre akarod rátenni akkor ezt ajánlom.
  • Aquir
    #5799
    egyszerű, tölts le Fire-brush-okat :)

    [URL=http://www.deviantart.com/view/11898128/]itt keresgélj, nyomj a Download to desktop-ra a képek alatt, a "Browse"-nál részletesen kereshetsz festményeket, ikonokat, témákat, és közöttük ott vannak a brush-ok is a Resources-ben :)[/URL]

    Ha manuálisan akartál most tüzet készíteni, akkor nem szóltam :)
  • zsolesz92
    #5798
    ha vminek a hátterébe szeretnéd googleba ird be hogy fire éskivágsz egy tüzet az berakod, lehuzott opacityval(alatta fekete háttér) rendes tüzet meg brushal kell
  • cr3ativ3
    #5797
    Hogyan lehet tüzet készíteni PS-ban?
    Én ugy csináltam hogy húzgáltam vonalakat, és motion blurral összemostam. Ez azért nem jó, mert nem lehet vele lángnyelveket csinálni, és azok is eléggé félresikerültek leszenk :P

    Ehelyett kéne valami más megoldás :$
  • Amse
    #5796
    animált logót szeretnél csinálni?
    photoshop nem erre van kitalálva.az imageready-ban van animáló eszköz, de effecteket csak valami gif szerkesztő fog neked csinálni magától.
    itt neked kell megcsinálnod minden egyes képkockát.egyenletes mozgást lehet csinálni egyszerűen, ert csak a képeket kel mozgatni, de forgást, meg ilyeneket már picit nehezebb.
  • zsolesz92
    #5795
    hát ez igy elég hülye kérdés fejezd ki magad rendesen, egyébkén photshopban nem lehet csak IR-ben.
  • fsgh
    #5794
    lenne egy kérdésem Photoshopban hogy lehet pl egy lógoban 2 kép között valami efectet csinálni?szval hogy effectel jöjjön az egyik kép a másik után...
  • lang14
    #5793
    itt nézd meg
  • zsolesz92
    #5792
    előző üzenet. aztán másold be oda avoha kell(ahol ugyanolyan kiterjesztések vannak)