17220
  • N0S
    #5913
    az mert van, ha ki szeretnek szinezni egy kepet, szines helyett szurkere festi? pls help.
  • acsati
    #5912
    már ez a topik is hal ki?
  • Aquir
    #5911
    így is lehet =)


     -|-
      /\

    [/off]
  • cr3ativ3
    #5910
    na már nagyon begyakoroltam a számomat:

    --|--
    ../\
  • Duddits
    #5909
    Egyrészt a betű kinézete, hogy háttér, meg a háttér körül árnyék... SZeretnék borítót csinálni de ehez hasonlóra szeretném a magyar címét is.
  • asfa
    #5908

    ezerkösz :)
  • modellmaker
    #5907
    1. kevesebb mint 50% a kijelölt terület. nem látszanak a menetelő hangyák
    2. be van állítva a Feather 80 px-re. állítsd vissza 0-ra és nem lesz olyan alakja.
  • asfa
    #5906
    nem tudjátok ezt mér irja ki?

    ha 50%nál nagyobb akkor meg ez van ilyen kör izéé...
  • zsolesz92
    #5905
    hogy érted hogy olyat? betütípus, döntés, fehér háttér vagy mire gondolsz?
  • modellmaker
    #5904
    edit->transform->perspective
  • Duddits
    #5903
  • Duddits
    #5902


    Segítenétek, hogy tudnék olyan szöveget csinálni, mint a film címe?
  • zsolesz92
    #5901
    mert az üres layeren nem tud mit lefedni. ne csinálj uj réteget hanem dublikáld a backgroundot. sztem igy jó lesz
  • PeeTeR
    #5900
    megtalaltam, de egyszeruen nem hajlando megcsinalni a program. tehat ugy alltam neki, hogy megnyitottam a file -t utanna csinaltam rajta egy uj reteget, aztan blending options -nel szinatmenet atfedesen beallitottam hogy foreground color to transparent es OK utan semmi nem tortenik. tehat hiaba allitgatok barmit, nincs latszatja. szar a progi vagy valamit en nem csinalok jol?!
  • PeeTeR
    #5899
    kerdes:

    IR -ben tudok egy GIF animacion olyan uj reteget csinalni, aminek egy meghatarozott resze szinnel van kitoltve a masik resze pedig atlatszo? igazabol csak arra kene a reteg, hogy az animacio egy reszet kitakarjam vele.

    lehetseges ilyet megvalositas?
  • Rettenthető
    #5898
    m66
    kösz!

    Más:

    A Filter -> Render -> Lightning Effects...-n belül a Style -ok eltüntek és nem enged menteni se. Ez csak újratelepítéssel javítható, vagy máshol keresendő a hiba?
  • cr3ativ3
    #5897
    sikerült 2x elküldeni :P mod törölje ki :)
  • cr3ativ3
    #5896
    így néz ki helyesen:

    --|--
    ./\
  • Aquir
    #5895
    neki csak kimenteni kell, ezt mondta
  • artschiatwork
    #5894
    lol :DDDDDDDD
  • cr3ativ3
    #5893

    -|-
    /\
  • cr3ativ3
    #5892
    ezzel azt akarod mondani, hogy powerpointtal megcsinálod, és frapsszal kimented?
  • ivjoe
    #5891
    Megvette és fejleszti. :D
  • Falconer
    #5890
    Akkor is. Adobe csak megvette. Attol még macromedia cuccok :P
  • ivjoe
    #5889
    Jóakkor elárulok eg titkot. Az Adobe már rég felvásárolta. :D Pötyögd csak be, h macromedia.com, mi jön be? :PPP
    Ja és ha már úgyis az adobe.com-on vagy, nézz be a products gomb alá. :D
  • Falconer
    #5888
    Macromedia products rulz!
  • Aquir
    #5887
    Fraps
  • ivjoe
    #5886
    Flash. -.-
  • Mhosah Myth
    #5885
    videóba
  • Mhosah Myth
    #5884
    Gondoltam rá, de azt videó ki lehet menteni valahogy? :S Mert úgy kéne...
  • Aquir
    #5883
    Powerpoint?
  • Mhosah Myth
    #5882
    Ja! Pl. olyat hogy mentek a képek diába és alatta meg zene volt!
  • nf1
    #5881
    láttál te már bárhol is zenélő képet?
  • Mhosah Myth
    #5880
    Azt photoshoppal meg lehet csinálni, hogy van egy kép és alá berakok mondjuk egy 10 másodperces zenét vagy hangot? Vagy azt milyen progival lehetne megcsinálni? :)
  • cr3ativ3
    #5879
    vagy nekiállok a notodius munkához :)
  • m66
    #5878
    először is fogsz egy transzformátort, ami képes min. 50000 V-ot kezelni.....


    (persze csak vitz volt, a válasz természetesen pixel2life!)
  • m66
    #5877
    az ár teljesen megegyezés kérdése. ha ügyes vagy, szép summát tudsz kiszedni a megrendelőből. érzékeltesd vele, hogy nem kispályás vagy, amit kap, az profi munka . a pár ezer forintos feketemunka-árat felejtsd el (és a megrendelő is )
  • cr3ativ3
    #5876
    Tulajdonképp egy ehhez hasonló kellene,csak egyszerűbben :) mert remeg a kezem XD
  • Rettenthető
    #5875
    Helló mindenki!

    Nem tom mennyire vág a témába a kérdésem, félek nem eléggé.
    Rendeltek tőlem egy kis "bigyót", amit kikötés szerint PS-ben kellett megrajzolni. Ezzel nem is volt gond, de kértek mellé egy árajánlatot is.
    Szerintetek mi alapján lehet felmérni, hogy egy adott rajz, ps-munka mit ér?
  • Aquir
    #5874
    a vonalmegerősítés jó :) na valami ilyesmi, olyat kéne hogy ne legyen annyira erős a vonal, de ez már kezd jó lenni :)