17220
  • m66
    #5993
    ha nem zavar, hogy alu-felül, vagy oldalt van egy kis csík, akkor veszel egy akkora alapot, mint a tel. kijelzője. ez típusonkét változik. a neked tetsző képet pedig addig kicsinyíted(megtartva az eredeti képarányt), amíg szépen rá nem fér. innentől már a szokásos összeolovasztás, mentés webre(optimalizálás, képformátum).
    aztán feltöltés telefonra.......
    bye
  • Crem
    #5992


    igen az akkora... nálam így nézne ki (nokia 3230) Kb. így lehet megcsinálni, vágással és torzítással.
  • acsati
    #5991
    mobilra szeretnék képet és az tudtommal 176x220
  • Crem
    #5990
    mondjuk ez azért így teljesen nem jó, mert ő 176x220-at kért...

    Ha viszont tényleg elírta és neked lenne igazad, akkor 235x176 méretarány megtartásával, majd 220x176 m.tartás nélkül. Igaz, minimálisat torzít, de ekkora képnél allig észrevehető. Ha viszont 176x220 kellene, akkor vágni kell...
  • acsati
    #5989
    vágom! köszi a segitséget
  • Attis55
    #5988
    hi!

    1024*768-ból torzítás nélkül a következö lehetöségeid vannak:

    1. 220*165-re vágod, s a levágott, hiányzó részt pótolni. (ha mondjuk egy égbolt a kép teteje, azt könnyü kipótolni)

    2. 234*176-re vágod, s a kép bal és jobb széléböl vágsz még le egy-egy csíkot.

    Mindezek persze elégge sufni-tuning megoldások. Egy szép kerettel viszont megoldható a kívánt méret, s a változatlan témanagyság.

    Vágod vagy nem vágod?
  • acsati
    #5987
    ja de ugy csak kiegészitett. akkor azt gondolom sehogy se lehet megcsinálni hogy ne torzuljon de mégis megfelelö méret legyen :( kár na mind1
  • Met
    #5986
    arányosan torzítod meg aztán a maradék levágásával eléred a kellő méretetű
    pl. 220 szélesre torzítod a magassága meg nagyobb mint 176 ezért alul felül levágsz ugyan annyit
    (most nincs kedvem elindítani a PS-t megnézni, hogy pontosan mennyit kell levágni:)
  • acsati
    #5985
    ha van egy képem ami 1024x768-as méretű akkor azt hogy lehetne átméretezni 176x220-ra ugy hogy nem torzuljon? vmi levágás vagy hogy?
  • Met
    #5984
    bazeg ott nem kerestem:)
    most van nekem 5 ott a másolgatásnak köszönhetően:DDDD
  • Crem
    #5983



    Pontosan ide rakja be magát. Nálam valamiért a "demo" is bentmaradt...:(
  • zsolesz92
    #5982
    file automate alien....blow up
  • Met
    #5981
    nemhiszem mert ahhoz túl egységes (szerintem) meg azok nem olyanok, hogy logo-t terveztessenek maguknak:) de mindegy mert már átrajzoltam

    más

    Felraktam ezt a Blow Up plugint és nem találom a PS-ben. Telepítéskor megtalálta a PS-t, hogy ahhoz rendeli magát, beállítottam a Blow Up mappáját plugin mappának a PS-ben, minden plugin mappába bemásoltam a Blow Up mappát de nem akar megjelenni:)
    Mi a baj?
  • RaZoK
    #5980
    nyilván saját...
  • Crem
    #5979
    oké... Ha esetleg valakinek még se lenne kedve írni neked (ahogy én se tettem) annek itt a jelszó: PcMoD:DDD
  • Duddits
    #5978
    Hogy írjanak nekem.
  • acsati
    #5977
    amugy mire jo ez az Exposure?
  • Crem
    #5976
    de minek jelszavaztad le???

  • artschiatwork
    #5975
    az exposure mit tud?
  • Duddits
    #5974
    Mostmár jó, csak mikor elküldtem az üzenetet még töltöttem felfelé. :-) Elnézést.
  • Crem
    #5973
    ez hibás nálam...

    vagy még nincs feltöltve!:DDD
  • Duddits
    #5972
    Itt az Exposure 10. Jelszót PM-ben kérjétek, ha kell valakinek.

    Alien.Skin.Exposure.10.by.Slampixxx.zip
  • Crem
    #5971
    Skin Exposure kiváncsi lennék, munka közben, de egy qrva demo nincs belőle! A xenofex ilyen téren sokkal felhasználóbarát volt. Megnéztem, nemtetszett lejárt ,töröltem...
  • Duddits
    #5970
    Szívesen!


    Megvan még az Alien Skin Exposure és a Alien Skin Eye Candy, ha kellenne valakinek.
  • artschiatwork
    #5969


    zsír, működik!
  • Duddits
    #5968
    Parancsoljatok! Feltöltöttem nektek sorozatszámmal együtt. Nem próbáltam, de szerintem működik.

    http://www.pcmod.hu/Alien.Skin.Blow.Up.v1.0.for.Adobe.Photoshop-FOSI.rar
  • Crem
    #5967
    biztos lelehet!:D

    2Mb összesen...
  • Madmano
    #5966
    Szasztok.Egy kérdés:le lehet tölteni ezt a progit ingyen valahonnan?
  • Duddits
    #5965
    Nekem ingyen van...
  • Crem
    #5964
    Ez a plug-in nagyon ott van. Látszik az árán is. 100$ !
  • Duddits
    #5963
    Találtam torrent-en elérést, most töltöm. :-)
  • Met
    #5962
    A logoban szereplő font nevét nem tudja valaki? link
  • berlinboy6329
    #5961
    Bazz ez kéne.Nincs vmi link hozzá?
  • acsati
    #5960
    ja! látom. wá ez szép
  • Crem
    #5959
    nyomj rá az 5db kép valamelyikére és meglátod! Nagyon minimális torzítással 400%-al tudod növelni egy kép nagyságát!
  • acsati
    #5958
    és ez mire jo? nem tudok angolul
  • Crem
    #5957
    Mekkora Plugint találtam!!!:D

    blowup

    Mennyit szívtam a nagyítással...
  • GyaxyBoy
    #5956
    Köszönöm! Gyakorolom majd! :) Thnx mindenkinek!
  • ivjoe
    #5955
    Kijelölés, maszkolás, élesítés.
  • Crem
    #5954
    tutorial.hu

    De a bannerban még van 1-2 hasznos link...