17220
  • lang14
    #6074
    lenne egy kérdésem: hogy lehet ilyenre beszinezni vmit.. értem ez alatt hogy van képem néhány modellről és így kellene őket beszinezni! help please
  • blackgamer
    #6073
    Köszönöm! réteg -> rétegek összeolvasztása opcióval sikerült
  • ivjoe
    #6072
    Azért, mert rétegen van. Ha nincs csak egy backgroundod, vagy összeolvasztod a rétegeket (Flatten Image), nem lesz ilyen probléma
  • blackgamer
    #6071
    Képet kicsinyítek, de a kis képen körben 1 pixel szélességben fehéres árnyalat látható
    Ez miért van, mi az ellenszere?
  • soma62
    #6070
    Hali az imagereadyval dolgozom és az lenne a gondom hogy nemtudok animáciohoz hozzáadni olalakat hogy aztán összefüzzem mert hiába nyitok meg vagy csinálok uj oldalt nemteszi ba automatikusan hogyan lehet betenni oda az animhoz??
  • MerlinW
    #6069
    abban nincs semmi kihívás
  • VRSDM
    #6068
    én windóz képnézegetővel szoktam
  • chicco
    #6067
    25 az még szebb
  • Basic
    #6066
    Le a kalappal az előtt, akinek ilyen villámkeze van:D
  • MerlinW
    #6065
    Jah, másodpercenként ~20x váltogatni kell a layereket.:))
  • hunbasser
    #6064
    amúgy ps-ben is lehet animálni
  • soma62
    #6063
    értem köszönöm!!
  • chicco
    #6062
    igen.image readyben.

    példa
  • soma62
    #6061
    tom de melyikben lehet??Animot??
  • hunbasser
    #6060
    imagereadyről van szó :P
  • soma62
    #6059
    A photoshopban lehet animáciokat készíeni??
  • soma62
    #6058
    Sorry ivjoe:D
  • hunbasser
    #6057
    sziasztok.imageready topikban van 3 hsz,abból az utsó is az enyém,szal ott úgy sem válaszolna senki,ezért itt teszem fel imagereadys kérdésem:
    megcsináltam azt,h van egy logo,lemásoltam a réteget,összehúztam,csináltam a rétegből képkockát.aztán az 1.képkockát kijelöltem,és rámentem a leforgatást gombra,beállítottam h 20 képkockát használjon.hát az a helyzet,h 18 képkocka ugyanaz mint az 1.,és a 20. pedig az ami volt :),szóval nem húzódott össze folyamatosan.
    aztán azt akartam,h a logó guruljon.ugyanúgy lemásoltam a réteget,képkockátcsináltam belőle,arréb helyeztem,180°-ban elfordítottam.
    a helyzet ugyanaz mint az előzőnél.
    és a leforgatásnál ott van,h miket lehet csinálni:pozíció,áttetszőség,hatás
    vicces lenne,ha nem tudnám megcsinálni imagereadyvel,amit mondtam.
    köszönöm előre is a segítségeket!
  • ivjoe
    #6056
    MEgkérhetlek, rá, h ezt ne írd be minden topicba?
  • soma62
    #6054
    Sikerült köszke!
  • MerlinW
    #6053
    De a biztonság kedvéért tudsz küldeni nekik adományokat rózsaszínü csekken vagy banki tutalással...:)
  • Gabo
    #6052
    Ha nem akarsz fizetni és nem akarsz warezolni, akkor miért nem nézel szét az Opensource-os free alkalmazások között?
    Kép szerkesztésre ott a Gimp, vektor grafikára az Inkscape, 3D-re a Blender és szöveget szerkeszteni az OpenOffice-ban is remekül lehet. Ezek a progik szinte minden olyan funkciót tartalmaznak, mint ami a nagyokban benne van. Vagy ha mégsem, akad jól használható kerülő megoldás a problémákra.
    Csak tájékozódni kell egy kicsit.
    Persze akinek nem inge...
  • Ch_Slater
    #6051
  • MerlinW
    #6050
    Nah, gyerekek, most fizettem be az utolsó részletet. Akkor úgy látom Jakewyer-en kívül senkinek sincs már próbaváltozata ugye?
  • jakewyler
    #6049
    jó van bocsi,csak kicsit megijedtem,hogy perkálhatok majd le egy csomót a nagy semmiért
  • zsolesz92
    #6048
    ugyanazt irtuk pedig még nem is firssítettem szal ne3m láttam a tiédet...
  • nf1
    #6047
    hát te vagy ilyen hülye hogy ilyeneket kérdezel...
  • zsolesz92
    #6046
    azért mert aki megcsinál egy ilyen programot, azt leszopná bárki, gondolj bele hogy amit photoshoppal megcsinálsz, azt vki előtted kitalálta megvalósította. meg hogy miket lehet monnyuk egy 3D studioval csinálni... én se adnék ki annyit inkább ingyen[:D] de nagyobb cégeknek ez semmi...
  • Met
    #6045
    pl. cégeknek, akik sok sok millió forintot keresnek ezekkel a progikkal
    és nem azért mert hülyék
  • zsolesz92
    #6044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most szedem a 3D, sztetek honnan?:D
  • acsati
    #6043
    ki a fa***mnak van ilyenekre pénze? és mér kerülnek ezek ennyibe? ááá hülyék...
    bocs az offért
  • jakewyler
    #6042
    jah,basszá még át ilyen hülyeségekkel
  • Met
    #6041
    A Softpedia-n 3D Studio Max 7.0 3459 $

    Dreamweaver MX 140.900,-
    Flash MX Pro 214.900,-
    Studio MX 275.900,-
    Virtools DEV 1.304.900,-
  • Ch_Slater
    #6040
    millán felül, nem?
  • Ch_Slater
    #6039
    az ip címed töltötte fel az adatbázisukba.
    ha tovább töltött, mint 10mp, akkor a Microsoft-nak is elküldte, hogy eredeti-e a Win, vagy nem. Ha úgy találják pár napon belül, hogy nem, akkor a Win kizárja az összes felhasználót reboot után és csak az eredeti cd-vel lehet újra-aktiválni...
  • zsolesz92
    #6038
    Mennyi a 3D?
  • Met
    #6037
    130k nem is sok ha megnézed, hogy egy 3D Studio menyibe kerül:)

    nyugi nem kell fizetned
  • jakewyler
    #6036
    de hát ez tiszta hülyeség csak azé mert rámentem má rögtön 130k-t kéne leperkálnom,egy fillért nem adnék ki érte,se címet,se semmit nem kért csak valamit elkezdett tölteni,ha ennyiért ki kéne fizetnem 130k-t,tiszta nevetséges lenne bazze
  • zsolesz92
    #6035
    ha nem mentél részletfizetésre, akkor sajna egybe megy a 130.000 Ftos csekk:P
  • nf1
    #6034
    még sokmindent nem értesz :|