17220
  • RaZoK
    #6114
    amúgy 6 topikba írta le eddig :o
  • RaZoK
    #6113
    persze, és learatja vele a babérokat :)
    dícséret meg minden =)
  • ivjoe
    #6112
    Ééés? Most ugye nem azt várod, h valaki megcsinálja helyetted? -.-
  • SeLFisCH
    #6111
    bár ehhez nnem értek , sztem rasterize layer
  • berlinboy6329
    #6110
    Hi all!
    Lenne 1 kérdésem:Ha a background layerből dupla kattal layer 0-t csinálok,akkor miért nem tom rá alkalmazni a brightness/contrastot?Csinálnák csillagokat,elövöm a megfelelő értékeket,OK,kicsit tölt aztán minden visszaáll eredeti állapotába,és ha Undo-zom,akkor érzékeli h használtam aB/c-t.Na ez miért van?A másolatain sem működik.
  • SeLFisCH
    #6109
    ki nem jövök belőle :D
  • Danee
    #6108
    zsiiir
  • Crem
    #6107
    órarend készítő...
  • Monoton
    #6106
  • SeLFisCH
    #6105
    Hello. Nem tudom melyik topicba kéne írni , egy kis help kéne. Szept 15.-re kéne csinálnom vmi designos , jól kinéző órarendet 1600*1200 px-ben. Táblázat nem muszály rá , azt majd rádobom ! Köszi
  • Met
    #6104
    köszi most már okosabb lettem:)

    nem igazán tudom, egyszer csináltam gif-et de az jó lett:)
    exportálásnál a reduction meg a colors min van? szerintem ott érdemes próbálkozni
  • hunbasser
    #6103
    ezeket általában fórumokon használják aláírásként,hát sg-n pont nem lehet,de sok helyen igen.pl ilyenek,h lost watcher,meg pizza eater,meg ilyen olyan gamer,szóval elárul rólad egy pár dolgot,ezek ilyen kis frappáns képek.
    de te véletlenül nem tudnál vmi orvosságot a problémámra? :)
  • Met
    #6102
    lehet kicsit le vagyok maradva de áruld már el mire jó ez a userbar
  • hunbasser
    #6101
    sziasztok megint :)
    nos,csináltam egy sg-snek userbarokat,most először animált userbart is csináltam neki,és össze kellene neki illeszteni egy képpé.
    megcsináltam imagereadyben,de amikor elmentem,akkor fekete-fehér lesz a gif :(
    megoldást tudtok mondani?
    előre is köszönöm válaszotokat!
  • Sland
    #6100
    Magyar PS-t át lehet valahogy alakítani Angolra? Vagy ráindtallálni a magyarra az angolt?
  • VRSDM
    #6099
    másrészt szépen a ruler-ről behuzod a segédcsikokat, ahogy akarod a táblázatod, aztán meg line tool-al vektoros alapon mehuzogatod a csikokat, és azok szépen ráálnak a tengelyekre

    de én is maradok a szabadkézi verziónál
  • ivjoe
    #6098
    Én az órarendem papírral, tollal, meg az ETR-rel szoktam megcsinálni. :)
    (ETR=Az egyetemen ezen a rendszeren tudsz órákat felvenni.)
  • Basic
    #6097
    Én órarenden a PS és Corel Draw segítéségével szoktam megcsinálni. Szépen össze lehet velük dolgozni.
  • KILLER2
    #6096
    Köszi, sikerült. Igaz nem pont úgy ahogy mondtad, de az volt az irányzat amit mondtál. Mégegyszer köszi.
  • Met
    #6095
    Elmented a képet PS-ben valamilyen formátumba (jpg, tiff stb.) behívod wordben a képet, jobb klikk a képen , kép formázása, elrendezés fül, pipa szöveg még.
    Táblázat beilleszt kívánt helyre, örül, nyomtat :)
  • KILLER2
    #6094
    Elmondom akkor részletesen az álláspontom. Elkészítettem az órarend hátterét photoshopban (CS2 angol) meg egy világosabb részt a közepére ahova elvileg az órák jönnének. Oda kéne egy táblázatot verázsolni. Wordban megcvsináltam a táblázatot, de ott nem tudom a képre tenni, ha meg képlopóval lefotózom aztán photoshopban megnyitom és úgy teszem rá akkor meg a méret nem passzol és a mlretezés miatt hülyén néz ki photoshopban meg nem tudom megcsinálni a táblázatot.
  • Met
    #6093
    word?
  • KILLER2
    #6092
    Ja nekem pont holnap. Szóval nem tudja valaki ,hogy hogyan tudnék táblázatot varázsolni photoshgopba, vagy valami programot amivel lehetséges lenne egy képre rátenni egy táblázatot?
  • hunbasser
    #6091
    huha,kezdődik a suli :)
  • KILLER2
    #6090
    CS2ben lehet valami táblázatszerűséget csinálni vagy wordből átvinni? Mert szeretnék egy órarendet és ahoz kéne valami rendszer.
  • streetracer
    #6089
    de attól még működnie kéne
  • streetracer
    #6088
    az
  • chicco
    #6087
    PFUU én még ilyennel nem találkoztam.Warez cumó?
  • streetracer
    #6086
    Felraktam a laptopomra a CS2-es PS-t, de nem akarnak működni a gyorsbillentyűk. Tehát pl. egy Ctrl+O-ra semmit nem reagál. Azért nagyon érdekes, mert az Illustrator CS2 is fent van a gépen és abban pedig minden hibátlanul működik. Próbálkoztam a PS újratelepítésével is, de nem jártam sikerrel. Az Edit/Keys-Shortcuts menü alatt be van állítva minden, de átállítani nem tudom. Mintha PS-ben megszűnne létezni a laptop billentyűzete. Segítsetek pls!
  • acsati
    #6085
    hehh ez eggyszerünek néz ki majd kiprobálom. kösz
  • hunbasser
    #6084
    tutorial.hu-n van egy tutor direkt erre,asszem.vmi speckó kijelöléssel csinálják meg
  • acsati
    #6083
    ez a forum mehet a gumiba már! eskü "ti" olyan hülyék lettetek a nyár alatt!
  • Sonajk @:o)
    #6082
    Lépésenként?
    Most szőkíteni vagy eltaposni akarsz?
  • acsati
    #6081
    na de most photoshoppal lépésenként hogy csinálom?
  • Sonajk @:o)
    #6080
    hidrogén
  • RaZoK
    #6079
    befested
  • acsati
    #6078
    egy barna hajbol hogy csinálok szőkét?
  • lang14
    #6077
    ezer kösz de közben rájöttem hogy ami a ctrl+B (Színegyensúly) alatt fut nekem nagyon nagyon jó lesz...
  • MerlinW
    #6076
    Ahogy SeLFisCH mondta, de hogy tudd mit is csinálsz ez az image-adjustments-hue/saturate cumó. Minden színekkel, fényekkel kapcsolatos megoldást itt találsz (mármint az adjustments-ben)
  • SeLFisCH
    #6075
    kujelölid a színezendő részt (rectangular marque tool) aztán ctrl+u , colorrize bepipa és kész