17220
  • lang14
    #6154
    "nincs elég hely az alkalmazás futtatásához"

    memória?
  • Kouta
    #6153
    akkor még törlök le jó sok mindent hátha elindul!
  • Kouta
    #6152
    igen a hülye fejemmel a C-be telepítettem amin csak 8 giga hely van!
  • spongya
    #6151
    HI all! megvan nekem a PhotoshopCS2 hun és nem találom hol lehet átállítani angolra. Valahogy lehet azt hogy valami angol ps nyelvfájlt bemásolok?
  • RaZoK
    #6150
    igen, de gondolom a hülye fejeddel, abba meghajtóba telepítetted ahól, nincs hely..gondolom a "c"-be...
  • Kouta
    #6149
    bocs a sok felkiáltó jelért de nagyon mérges vagyok rá!
  • Kouta
    #6148
    utálom ezt a sz*rt már 3x raktam újra és még mindig 7 giga hely van a gépemen de ez nem elég neki!!!!!!! nem lehet aktiválni ez egy f*s!!!
  • Met
    #6147
    van egy oldal ahova fel lehet tölteni egy képet amin a text van és az alapján keres valamit
  • Kouta
    #6146
    szerintem 7 gigának elégnek kellene lennie!!
  • ProGabe #6145
    aki tudja hogy EZEN mi a betütípus az ossza meg velem legyen olyan szíves,nagyon hasonlót találtam,de pont ezt nem
  • Met
    #6144
    nincs a vinyódon hely
  • Kouta
    #6143
    segítsen valaki légyszives!!!!
  • zsolesz92
    #6142
    van olyan hogy google... aztán dcre beirod elemetns 4 serial kidob kb 20at...
  • soma62
    #6141
    De télleg!
  • soma62
    #6140
    hát az nekem is kéne!
  • mutika
    #6139
    szerbusztok kéne nekem a photoshop elements 4.0 sz.száma ha tudtok segíteni azt megköszönöm
  • Crem
    #6138
    igen!:) pont azt használtam!:(
  • Kouta
    #6137
    heló!
    én még most kezdeném el tanulni a photoshop-ot de amikor aktiválni szeretném akkor kiírja hogy nincs elég hely az alkalmazás futtatásához!! ez miért van vagy mit tudok vele csinálni?? valaki segítsen mert érdekel a téma!!
  • artschiatwork
    #6136
    létezik vmiféle 3D transform plugin, amit ebből a verziókból kihagytak, de a korábbiakban benne volt. Azzal próbáltad már?
  • Crem
    #6135
    Hello!

    Lenne egy kis gondom...:)
    Nem jövök rá, hogy a fenébe kell egy képet 3D formára átalakítani... Gondolok itt kockára, akár egy gömbre. Ugye itt az a lényeg, ahogy hajlik az ív, úgy a kép is torzul, illetve kockánál a sarkok lennének a lényegesek.

    Igazából egy esőcsepp forma kell ami egy kép 3D torzítása!:)

    [center]
  • zsolesz92
    #6134
    about activate
  • gabesz012
    #6133
    Sziasztok!

    Remélem kapok választ a kérdésekre. Szóval az a problémám, hogy nem tudok beírni serial numbert, nem kéri telepítésnél sem, és amikor indítom a ps-t, akkor sem. Így meg persze kilép, arra hivatkozva, hogy nincs megadva serial. Nem 30napos próbaverzió.

    A másik meg, hogy lehet ezt normálisan uninstallálni? Programok telepítése/eltávolítása-ban mindig elkezdi újrarakni a progit. Csak manuálisan tudom kitörölni...

    Előre is köszi a válaszokat! És remélem nem 50-100 hsz-el ezelőtt volt erről szó. :) Keresővel nem jutottam sokra...
  • lang14
    #6132
    ez a kifejezés szótár nagyon adja :) teccik de eddig én is megtaláltam mindent magyarul mert abszolót kikövetkeztethető :)
  • ivjoe
    #6131
    #6125 -.-
  • TomBond
    #6130
    Nekem van hozzá szótáram. Angol - Magyar és Magyar - Angol.
  • hunbasser
    #6129
    9.0 cs2ben nincs angol már :(
    pedig nekem is sokszor elkél egy-két tutorhoz...
  • Monoton
    #6128
    sorry nekem olyan van és ugy tudtam

    sztem hülyeség kiadni csak magyar nyelvűt...

    mondjuk ebben van a pénz :d
  • ivjoe
    #6127
    Még elvileg sem, gyakorlatilag meg pláne nem.
    Szal létezik olyan, amiben át lehet váltani a nyelvet, de ez nem mindegyikre igaz.
  • Monoton
    #6126
    elvileg ami hun PS

    abban alapból benne van az Eng is ugytom

    fordítva nem igaz
  • ivjoe
    #6125
    Szerintem magyar PS-nek nem sok értelme van, de létezik HUN-EN, EN-HUN szótár: digiretus.hu
  • hunbasser
    #6124
    nekem magyar psem van,és tudok segíteni majd alap dolgokban :)
  • MerlinW
    #6123
    Tele van vele a torrentvilág.. pl www.torrentspy.com
  • acsati
    #6122
    nekem sincs de nincs angol CS2-m igy a CS-t használom
  • MerlinW
    #6121
    Akkor mindent bele, mert nekem pl fogalmam sincs a magyar megfelelőkről:)
  • TomBond
    #6120
    Sikerült egy CS2 HUN verzió gazdija lennem. Most már járok ide és zaklatlak benneteket a "hülye" kérdéseimmel ha nem baj.
  • RaZoK
    #6119
    azt látom, hogy nem volt vele sok munka =)
  • MerlinW
    #6118
    Mégjó.. hihetetlen energiabefektetés vót.. (cigiszünet első két slukkja):)
  • RaZoK
    #6117
    nem is rossz :]
  • MerlinW
    #6116
    orarend forjú:)))
  • ivjoe
    #6115