17220
  • ivjoe
    #6194
    Igen, ilyen nekem is volt, PS reinstall. :D
  • Brolly
    #6193
    40-es winyón van 5 giga hely, lehet hogy az a kevés, de az mindig változik.
  • Met
    #6192
    van elég hely a vinyón?
  • Brolly
    #6191
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy már egy jó ideje használok photshopot, de egy hete már oylat csinál, hogy használom vagy 5 percig, addig midnen jó, és utána úgy belassul mint az állat, még ha kép sincs benne akkro is, pedig nem csinálok semmit mellette, és oylan idegesítő, ha vki tud segíteni akkor pls.
    Előre is kösz
    csá
  • ivjoe
    #6190
    nem -.-
    Élénkebbé tenni=színtelítettség növelése. Ctrl+U és adunk neki mondjuk +10 saturationt.
  • lang14
    #6189
    élénkebbé tenni pl így?
  • hunbasser
    #6188
    khömmm...keverési beállítások,domborítás/bevésés...ez nem jó?
  • TopGun
    #6187
    Megneztem, koszi, de ezek egyike sem olyan sajnos mint amire en gondolok. En olyat szeretnek, mint amilyen az emlekmuvekben van a bevesett betu aranyozva.
  • artschiatwork
    #6186
    használd a bannerben lévő keresőt pls!
  • TopGun
    #6185
    Sziasztok! Van itt most valaki, aki tudna nekem segiteni? Arany szinu bevesett betut szeretnek csinalni.
  • Gladiator
    #6184
    lool, hogy lehet még egy színt élénkebbé tenni? talán rosszul fogalmaztál. esetleg a kép dinamikáját szeretnéd megváltoztatni, hogy élettel telibb legyen?
  • Akos 001
    #6183
    hát,erről tudtam,de azt hittem h van jobb módszer is
    azért köszi
  • hunbasser
    #6182
    Crtl+u
  • Akos 001
    #6181
    hy
    hogy lehet a képet színesebbé tenni,szal hogy élénkebbek legyenek a szinek???
  • VRSDM
    #6180
    figy a kockánál csináld ugy hogy szétdarabolod a képeket, a kocka oldalahoz aztán rákdrá a hálót vanishing-point-al onnantol márcsak ráhuzigálod a kocka oldalait amit szétvagdostál... és kész is vagy...

    gömbnél, meg létezik WARP
  • hunbasser
    #6179
    sztem is.ott fájlokat kell még előtte cserélni
  • Kouta
    #6178
    na megszereztem a PS 7 CE-t! amúgy lehet hogy a crack-jével volt a gond a 9 CS2-nek. na mindegy.
  • MerlinW
    #6177
    PS-el nincs (hacsak Bridge nem tud, nem néztem még). ACDSee 8 Pro talán tud ilyet.
  • MerlinW
    #6176
    Aktiváláshoz semmi köze a gépednek. Egy nyomorult crack kell neked..:)
  • Okun
    #6175
    Photoshop 7-ben, az automata fényerőt, kontrasztot és a szín szoktam használni a képeim retusálására. De hosszadalmas munka minden képet egyesével így retusálni!

    Van rá lehetőség, hogy automatikusan, egymás után retusálja a képeimet a Photoshop???
    Vagy tudtok egy másik programot esetleg, amivel megoldhatom ezt!?
  • Gabo
    #6174
    Én se telepítettem linuxot, a Win verió is tökéletesen működik.
  • Ch_Slater
    #6173
    windowsra is van...
  • Crem
    #6172
    Gondolom mert nem akar ezért linuxot telepíteni...
  • Gabo
    #6171
    Ahelyett, hogy másik PS-t "szerzel be", miért nem használod inkább a Gimp-et?
  • ivjoe
    #6170
    Nem. Viszont egyes CE/magyar nyelvű verziókban lehet váltani magyar és angol kezelőfelület között.

    Hmm most esik le, h lehet az határozza meg a nyelvek közötti válthatóságot, h egy verzió CE vagy HUN??? [többiektől kérdezi]
  • Kouta
    #6169
    akkor másik PS-t szerzek be. de hogyha nem magyar PS-t szedek le akkor lehet még magyarítani??
  • ivjoe
    #6168
    1. Másik PS beszerzése
    2. HIBA! A Linux jó.
    3. Senki nem mondta, hogy használj Linuxot. Olvasd el mégegyszer, a Linux szót meg sem említettem. Csupán tényeket közöltem, amik szvsz igazak. Ennek ellenére nyugodtan használhatsz Linuxot, de vannak más alternatív operációs rendszerek is, pl.: a Mac OSX, amire viszont van Photoshop, SŐT eredetileg a PS nem windowsos, hanem OSX-es program, szóval arra készült és készül ma is.
    4. Linuxra nincs photoshop.
  • Kouta
    #6167
    de én csak aktiválni nem tudom vagyis nem engedi. linuxot nem fogok használni!
  • ivjoe
    #6166
    Nem a Photoshop miatt van, h nem megy, a windowsak vannak iszonyatosan nagy erőforrás-igényei. Teljesítményhez, megbízhatósághoz pedig inkább nem is viszonyítok. :CCC
  • Kouta
    #6165
    ha 512 ram-on is fut akkor ki kellene kapcsolnom pár dolgot nem? NOD32, Router, meg ilyenek.
  • ivjoe
    #6164
    A Photoshop 7.0 CE tud magyarul. :)
  • ivjoe
    #6163
    :DD

    Akkor talán közkézre adnám ezt.
    A del.icio.us egy online könyvjelző tár, talán találtok rajta olyan dolgokat, amik érdekesek lehetnek számotokra.
  • Ch_Slater
    #6162
    nekem is fent van a cs2 és 512 ramom van. szóval attól mennie kellene...
  • Kouta
    #6161
    nekem a Photoshop 9 CS2 van meg ezekszerint ez nem jó nekem mert csak 512 ram-om van és ezért nem tudom aktiválni. van magyarosítás a Photoshop 7-hez??
  • ProGabe #6160
    ez nagyon nagy,köszi!
  • ivjoe
    #6159
    A szóbanforgó font felismerő oldal.
  • Ch_Slater
    #6158
    nem biztos, hogy segít, de ez is egy olyan oldal, ahol kérdések alapján megpróbálja behatárolni, hogy milyen font lehet.
    http://www.linotype.com/fontidentifier.html
    ill.
    http://www.linotype.com/18/formfinder.html
  • ProGabe #6157
    hát még engem,kicsit konkrétabban nem lehetne?így hirtelen nem tudom mit írjak gugliba
  • hunbasser
    #6156
    ez érdekelne engem!
  • MerlinW
    #6155
    - CS sorozatnak minium 512mega memoria kell, de a nagyobb melókhoz 1gb+
    - Használj PS 7-est.
    - PS beállításokban nézz körül a plugins & scratch disk/memory & image cache stb oldalakon
    - Nem tudod aktiválni... töltsd le oylan helyről amihez mellékelve vannak a tört dll-ek és a generátor. Vagy vedd meg...
    - Ha a telepítéséhez is türelmetlen vagy minek akarsz PS-ezni?:) Ez egy türelmes szakma:)