17220
  • herlius
    #6675
    Az az "egy-két plussz szolgáltatás" elég jól feldobja a CS3-at:). Quick Select, Refine Edge, javított Vanishing Point, Smart Filter. Szerintem ezek egész jól eltalált dolgok. Ráadásul nekem fényévekkel jobban fut a gépemen, mint a CS2.
  • adobepremiere
    #6674
    Gyakorlatilag detto CS2 kivéve egy-két plussz szolgáltatást!
  • berlinboy6329
    #6673
    Vkinek van már CS3?Tapasztalatok?

    Épp most szrtzrm be én is. >)
  • herlius
    #6672
    Itt van pár video-tutorial a CS3-ról: http://www.photoshopuser.com/cs3/index.html
    Engem meggyőzött:)
  • adobepremiere
    #6671
    Itt található egy figyelemre méltó "elő" teszt a CS3-ról!
    Egész jól müködik a BETA progi.


    http://pixinfo.com/cikkek/adobe_photoshop_cs3_beta
  • Midas
    #6670
    Kb abbol áll :)
  • Basic
    #6669
    Hát csinálsz pár layert, húzol rá ilyen-olyan csíkokat, vonalakat, némelyikre tehetsz valamilyen képet is, aztán rájuk zúdítasz egy filter áradatot, és még állítasz a rétegek blending mode-ján.
  • autoszimulator
    #6668
    "Légy kreativ.........."

  • berlinboy6329
    #6667
    Méigs úgy nagyjából mi kell hozzá?Vmi tutort esetleg tudsz linkelni meg h mi kell hozzá úgy általában?
  • ivjoe
    #6666
    Ez kicsit olyan szagú, mintha copyztad volna valahonnan. :)
    ték?
  • ivjoe
    #6665
    Mindegyiket másképp! :)
  • Basic
    #6664
    Nekem is tetszik a CS3, de a CS2-vel sem volt problémám.
  • Midas
    #6663
    me to nekem is jól megy a cs2
  • zsolesz92
    #6662
    Nekem semmi bajom a CS2-vel sztem 1 szer nem fagyott le eddig, és jóideje használom...
  • herlius
    #6661
    Én ma próbáltam ki a CS3-at. Eddig nagyon pozitív benyomást tett rám. A CS2-vel nem voltam kibékülve, elsősorban mert borzalmasan leterhelte a gépet, ráadásul nem is ment stabilan, gyakran fagyott le (több gépen is próbáltam, több verziót is). Nos, a CS3 nagyon kellemes meglepetés eddig. Remélem most már nem is rontják el:).
  • zsolesz92
    #6660
    én megvárom a fullt
  • berlinboy6329
    #6659
    Hi all!

    Régebben nézegettem Photoshoppal készült képeket.Ilyeneket,és mindig kíváncsi voltam,hogy kell ilyeneket csinálni.El tudja vki magyarázni?
  • adobepremiere
    #6658
    Megjelent a CS3 Beta magyarul is!
    Töltsétek le nagyon bizalom gerjesztőnek tünik a tavaszi debütálás elött!
    A Camera RAW mostantol nem automata képet jelenit meg hanem ahogyan a CCD rögzitette! Ez foradalmi újitás ja és lehet külön Black szint is hozzá adni ami elengethetetlen a világos jeleneteknél.
    Továbra is lehetőség van az automata beállitásoknak....... de ez egy kicsit béna.
    A CS2-vel gyakorlatilag megeggyezik........
    Ime az Adobe megint kitett magáért.
    Nem véletlen! Ö a piac vezető a szoftverek terén.
  • Basic
    #6657
    Nekem is egy darabig fenn volt a CS, és a CS2 is, mert a CS2 csak magyarul van meg. És azóta, hogy már a CS2-t is megszereztem angolul, természetesen csak az van fennt.
  • acsati
    #6656
    jaja. sajna nekem is magyar a CS2-m ezér a simát CS-t használom angolul. Nem érdemes magyarul szerintem!
  • zsolesz92
    #6655
    nincs, van magyar kiadása, külön magyarosítás asszem nincs, de ne rontsd el a magyar verzióval mert egy nagy sz@r. Én nem tanluok angolt, életemben nem tanlutam, mert németes vagyok, de értem az egész programot, meg bármit megértek amit kiir a gép, de magyarosításban olyan butaságok vannak hogy huhh. nem beszélve arrol h még a tutorialok is angolul vannak.
  • kuks
    #6654
    Ehhez a Adobe Photoshop CS 8.0-hoz van magyarítás?
  • zsolesz92
    #6653
    én ugy szoktam hogy psben egymásra dobálom az összes képet, átimportálom image readybe, és egy frambe beszórja az összes képet, utána meg már csak a layer plaettán el kell tüntetni azokat a layereket amik nem kellenek a frambe...
  • kuks
    #6652
    Ez nekem nem vili "én copyztam az adott framet és layereket pakoltam rá"
    mellékelnél képet?
  • kuks
    #6651
    oks, a gif-et mivel tom megnyitni?
  • Czdano
    #6650
    én copyztam az adott framet és layereket pakoltam rá :DDD
    asszem csak gifben tod elmenteni
  • modellmaker
    #6649
    adj hozzá új képkockát az animációhoz és oda húzd bele a következő képet amit szeretnél.
  • kuks
    #6648
    Hy all!
    Lenne egy, két kérdésem....
    Bannert szeretnék lenni, csináltam 11 képetm ezekből szeretném a bannert csinálni.Megnyitja az Imageready-t, és betölti az első képet,de amikor megnyitm a második képet, akkor nem teszi be az animation csíkra.Ezt hogy lehet megoldani? jah és el lehet menteni mov, vagy avi formátumban menteni?
  • xelag
    #6647
    Talán átkéne állítani az outer glow blend mode-ját normalra.... szivesen :D boldog karácsonyt mindnekinek
  • Basic
    #6646
    Színskála:
    Azt hiszem, hogy alapból a H betű melletti radio gomb van kiválasztva. Próbáld meg te is úgy, lehet, hogy ezt keresed.
  • raznoe
    #6645
    Rájöttem, de azért köszi
  • raznoe
    #6644
    Kellene egy kis segítség nem tudom használni az ecseteket
    http://kpfeltoltes.hu/061224/help_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    ( az "e" hiányzik)
    Valaki segítsen.
  • SZilaJMaGGoT
    #6643
    Talán változtazgasd ott az értékeket... Jobb ötletem nincs...
  • berlinboy6329
    #6642
    Pedig lehet.

    1.Hogy lehet visszaállítani a színskálát?Tudod,rányomsz abl oldalt,valamelyik színre,amelyiket meg akaord változtatni és bejön 1 ablak,ahol kiválasztod,hogy mennyire legyen élénk,vagy halvány vagy szürkés,meg,hogy milyen szín legyen:piros,sárga,zöld...

    Így néz ki:

    De én nem akarom ,hogy így nézzen ki!A normálisat akarom vissza.

    2.Outer glowot nem rak a szövegre.Feketét akarok,de nem teszi rá.



    Ott van a szöveg,be van keretezve,arra akarok fekete glowot.Van ott fehér betű is arra akaorm a fekete glowot,mint fent az ANIME szón,és ahogy lehet látni,be van pipálva a glow,a fekete szín és SEMMI!
  • Crem
    #6641
    [center]
  • Gladiator
    #6640
    vagy az is lehet, hogy a betű nagyobb mint a négyzet amit csináltál. a többi problémádat én sem értem.
  • zsolesz92
    #6639
    ujratelepítés. ha a kurzor megy a betü nem, akkor színt ne a normál helyen válts hanem amikor rákattintasz a szöveg gombjára, fent kiteszi h milyen stílusok vannak stb, és ott is lehet betüszínt állítani. jelöld ki az egész szöveged és válts színt.
  • SZilaJMaGGoT
    #6638
    Abszolút érthetetlen amiről beszélsz...
  • Sland
    #6637
    danke
  • berlinboy6329
    #6636
    hi all!

    Tudtok segíteni?Egyre jobban idegesít ez a k*rv* progi.

    1.Hogy lehet visszaállítani a színpalettát?Mikor választom a színt a "színválasztó négyzet" tele van színnel, a "szín csík" meg árnyalatokkal.Hogy lehet visszaváltani,hog y szín4zetben legyenek az árnyalatok?
    2.Ez a sz*r,vani mikor a szövegalkotót használom,egyszerűen szarik írni akármit is.Hiába váltom át a színeket,akármilyenre,nem ír.Van mikor mozog a kurzor,mikor lenyomok 1 betűt,de nem ír semmit,sőt van mikor még a kurzor sincs ott hiába kattingatok a négyzetbe.
    3.A szövegemre toszik Outer glowot rakni.beállítom milyen szín kell,de semmi.Még az alap sárgás színt se viszi rá.Van fehér és piros betű,outer glow-t bepipálom semmi.Mi a franc baja van az egész proginak?