17220
  • Kaszi46
    #6875
    Köszi ez lesz az:)
    még egy kérdés, ezt a ahatást hogy érem el?



  • Amse
    #6874
    maszkolással...
  • Kaszi46
    #6873
    Sziasztok lenne egy kérdésem. Ha van egy képem és azt szeretném, hogy a szélei felé áttetsző legyen, akkor azt hogyan tudom elérni? Fokozatosan szeretném, hogy egyre áttetszőbb legyen. én csak a layereknél találtam az opacity vagy a fill-t, de ezek ugye az egész layert, képet teszik áttetszővé.
  • Amse
    #6872
    a preset manager nem tud ilyet?
  • Mop
    #6871
    Kösz a válaszokat!
  • Barney Tech
    #6870
    CSövi!
    Nincs vlaamilyen brush kezelő program a photshop 9 számára?
    Vagy esetleg nem tudjátok hogyan tudok egyszerre több brusht kitörölni?
  • ivjoe
    #6869
    :CCCCCC -.-

    Paintben:
    Elősször kitöltöd a hátteret feketével:
    Katt a festéköntőre, majd válaszd ki a fekete színt. Ezután katt a festéköntővel valahová a képen. Ezzel kész is a fekete hátterünk.
    Majd ráírjuk a szöveget JÓL: Katt a szöveg eszközre ('A' betű -.-), majd ÉS ITT JÖN A LÉNYEG megjelenik az eszközök alatt két kis ikon, mely sárga háttér előtt testeket ábrázol. A felsőnél a szagatott vonal fehérrel van kitöltve, az alsóval a háttér színével. TEHÁT KATT AZ ALSÓRA. Ezután kiválasztod a szürke színt, rákattintasz arra a helyre, ahová írni szeretnél, majd begépeled a szöveget.
    Még egyszer a kulcsfontosságú dolgokat: Szöveg eszköz kiválaszt, alsó sárga ikonra kattint, ír.
    Ja és, hogy a következő kérdést megelőzzem: Szöveg méret/betűtípus választás: Nézet --> Szöveg eszköztár.
  • Crem
    #6868
    LoL!
  • SZilaJMaGGoT
    #6867
    Ha paintbe csinálod akkor miért photoshop topic-ban kérdezed??
  • grebber
    #6866
    Én paintbe szeretnék ilyet csinálni de ott ugye a keretet fehéren haggya és ha azt kitöltöm feketével akkor lesz a szörke betűk körül kis fehérség.
  • ivjoe
    #6865
    Csinálsz egy fekete hátteret és ráírsz szürkével? :)
    A betűk körül nincs fehérség. hacsak valamilyen rejtélyes módon nincs bekapcsolva az outer glow. Layers paletta, jobb katt a rétegre --> blending options --> outer glow.
    De ha nyomtál volna egy screenshotot, arról, h hogy lehet neked fehérség a betűid körül, talán most okosabbak lennénk. :)
  • ivjoe
    #6864
    Ez nem a "tedd be ide az összefotosoppolt képeid én meg majd jól leszólom" c. topic. De azt a topicot már megtaláltad látom. :C
  • grebber
    #6863
    Olyat hogy a fenébe lehet csinálni hogy van egy fekete háttér és arra írjunk szöveget mondjuk szürke színnel ,de úgy hogy a betük körül ne legyen fehérség mert én nem jöttem rá?
  • Icey87
    #6862
    hello.)
    Múltkor is olyan jól kidumáltáto a képem, hát nosza itt egy újabb alkotás, lehet vizslatni...
    Peace
  • Crem
    #6861
    Alien Skin Blow Up v1.0.for Adobe Photoshop

    Ez a legjobb!:)
  • Harder
    #6860
    Photozoom Pro
    http://www.benvista.com/main/content/content.php?page=ourproducts§ion=photozoompro_1
  • Mop
    #6859
    Hi!
    Lehet, kicsit OFF lesz a téma, bocsánatot kérek érte.
    Tudtok olyan külön programot vagy plug-in-t Photoshop alá, amivel a képeket nagyítani lehet?
    Persze tudom, ezt Photoshop-pal is meg lehet oldani, de ott az eredmény homályos lesz.
    Olyan cucc kéne ami direkt erre van és viszonylag jó eredményt produkál.
    Rákeresnék saját magam, de ötletem sincs mit írjak be Google-be.
    Tudnátok segíteni?
    Köszi
  • oO VinyuS Oo
    #6858
    Nem tudtok véletlenül valmi fansite kit-et a crysis-hez vagy valmi crysis-es betütípust?
  • RaZoK
    #6857
  • SZilaJMaGGoT
    #6856
    Én már csináltam neki egyet, dobtam is linket privátba... Jah a széléből szedtem le...
  • Basic
    #6855
    És vágjunk le a széleiből, vagy nyomjuk össze?:D
  • Evogordon
    #6854
    hi ezt a képet gyorsba pls csinája már meg valaki 100x100-as méretbe.
    http://www.sg.hu/galeria/1100720996/11007209961169566957.jpg
    THX
  • artschiatwork
    #6853
    Ott, hogy nem volt megfelelő a véleményed
  • modellmaker
    #6852
    ha nem érti a viccet hát lelke rajta. véleményt kért a munkájáról én meg leírtam. hol a probléma?
  • Icey87
    #6851
    hát jah, tényleg fáradt lehetsz :P
  • Rettenthető
    #6850
    főleg ahhoz képest, hogy a többi részhez képest

    ügyes
  • Rettenthető
    #6849
    Én ugyan nem tudok túl sokat Ps-ben, meg máshol sem, szal csak, mint laikus:
    - a háttér fakó, vagyis inkább túlságosan szürke, és ti nem megszinesítitek a képet, hanem magatok is szürkévé lesztek (mert ha már a barátnőd fekete, te meg barna ruhában vagy, akkor ne a fekete árnyalatából válassz háttérszínt)
    - a sárga aura, hát az nagyon nem illik a képbe sztm, az még lehet tovább fokozza a fakóságot
    - a barátnődnek a felkarjának a belső oldalán, a könyökétől számított kb első harmadában sztm kicsit bentebb szaladt a radír
    - neked meg a kabátod ujjának az alsó harmada és könyöke lett túlságosan homályos, főleg ahhoz képest, hogy a többi részhez képest
    - és lehet fárad vagyok már, de a gerbera virága az arcodnál, mintha ott valami nem stimmelne (talán az arcod? :-) - bocs )... de ezt már lehet csak én hallucinálom.
  • Rettenthető
    #6848
    Szóval az kellene, hogy egy ilyen összetettségű útvonalnak a belső v. külső részére, egy útvonal követő párhuzamos út essen, ami pár pixellel arrébb van. Ha le tudnám rajzolni, hogy mi kellene, akkor nem kéne a segítségetek :-)
    De ha pl. erre most ráeresztenék egy 10 px-s köralakú brusht, majd a keletkező mintát direktbe kijelölném és arra a Make Worth Path... -t sütném el, az már valamilyen szinten olyan lenne, de az meg elég szarul képzi le az útvonalat - legalábbis az eredetihez képest. Finoman szólva nem épp párhuzamos...
  • Icey87
    #6847
    Hát kössz...
  • m66
    #6846
    Véleményt kért, nem? A kép eléggé fakó, a rétegeket valahogy az alakok mögé kellet volna. Ha az aranymetszést alkalmazná, akkor nem válik unalmassá a mű.
    Egyébként pedig magyarul kellene írni, vagy ha angol, akkor azt is helyesen. I'am helyett jobb lenne a It's me.
  • armageddon666
    #6845
    ilyen nekem is megfordult a fejembe de nem akartam beírni ^^ (ok: #6844)
  • zsolesz92
    #6844
    Eltaláltad, ez ő meg a nője :D::D
  • SZilaJMaGGoT
    #6843
    Te mivan, ha ez ő meg a nője?? :D
  • modellmaker
    #6842
    hát a csaj nem szimpi.. a srác meg pláne XD (bocs ez kellett)

    de mit szeretnél amúgy? biztos van benne sok munka de ezt a ps munkákba kellett volna...

    a kép bejövős, sztem jó lett csak vmi hiányzik róla... =/ ja megvan! a dinamika! oylan szürkés az egész.
  • Icey87
    #6841
    bocs itt a kép!
    Szóval mit szóltok?
  • Icey87
    #6840
    Vélemény?
    http://www.freeweb.hu/icey-picture/albums/userpics/mysexycat.JPG
  • zsolesz92
    #6839
    vagy arra gondolsz h pen toolal meghúztad az egyik oldalát annak amit rajzolni akarsz, és végülis tükrözni akarod a másik oldalára is az anchor pointokat?
  • zsolesz92
    #6838
    hát azt az egyenest ha duplikálod, rákkatitasz arra az eszközre amivel mozgatni tudod, és utána már a nyilakkal is tudod mozgatni... szal ha pont alá akarods akko a lefelé nyilat nyomod. vagy nem értem mit akarsz ezzel a párhuzamossal, a cpoy paste pont h párhuzamos lesz
  • Rettenthető
    #6837
    Meg lehet valahogy egyszerűen oldani azt PS-ben, hogy egy meglévő útvonallal (path) párhuzamosan pár pixellel arrébb egy másik útvonal helyezkedjen el? A párhuzamosság a lényeg.
    A szimplán copy-paste természetesen nem megoldás, merthogy az nem párhuzamos (az egyenest leszámítva).
  • acsati
    #6836
    tud valaki egy jó henger tutorialt?