17220
  • SpiritFire
    #6915
    Hali megmondanátok tükrözni hogy lehet?

    Magyar photoshopom van PLS úgy írjátok
  • pako00
    #6914
    hi all photoshop 7.0 elözményeket hogy lehet törölni?
  • Titan
    #6913
    Óh, hogy essen ki a szemem!
  • modellmaker
    #6912
    #6891
  • Titan
    #6911
    Skacok! Ha új font-okat szeretnék hozzáadni a betűkészlethez, akkor azt hogyan tehetem meg?? Hova kell másolni az új fontokat?
  • modellmaker
    #6910
    igen, ez is egy megoldás. :)
  • Met
    #6909
    színátmenetet adsz meg neki kitöltésnek, egyik oldalon a szín másik oldalon transparent
  • modellmaker
    #6908
    aham.

    Létrehozol egy új réteget. Kijelölöd az egészet (Ctrl+A) Edit -> Stroke (itt udod beállítani, hogy milyen színnel és hány px szélességben akarsz keretet.)

    Ezután fogod a radír eszközt, beállítasz neki egy lágy peremet és leradírozod ami szted fölösleges.

    vagy használhatsz maszkot is. de ekkora méretben sztem fölösleges és a fent leírt módszer is tökéletes (de mivel iylen nincs), nagyon jó eredményre vezet.
  • zsolti a véka
    #6907
    úgy értem hogy Bal oldalt még élesen látszik a szegély de jobb oldalt már beleolvad a háttérbe (elhalványul)
  • modellmaker
    #6906
    "átmenetes szegély

    na ezt jelöld be lécci pirossal mert nem tudom mire gondolsz.
  • zsolti a véka
    #6905
    (bocs hogy kölcsön vettem a logodat)

    pl.: mint ez
  • zsolti a véka
    #6904
    Vki elmagyarázná pontosan hogy lehet átmenetes szegélyt csinálni a logonak? Sokaknak olyan van és nekem is megtetszett
    Magyar photoshopom van
  • wuszter
    #6903
    hali egy problémám lenne nem régóta ismerem a photoshopot,és az a helyzet ha patch tool-lal akarok egy kép valamelyik végét"retusálni" akkor fura szinek jelennek meg a végeken.Ez mitől lehet?
  • soma62
    #6902
    Nekem magyar a ps!:S
  • acsati
    #6901
    de tudsz csak olyasmi fület keress hogy web conect vagy vmi hasonló
  • soma62
    #6900
    Akkor uj photoshopbban nemtudok rollovert csinálni??:S
  • XbandX
    #6899
    Hali!
    Szakavatottak segítségét szeretném kérni...
    A problémám a következő: Vettem egy samsung sp2004c típusú sata-as vinyót...ugyebár az xp a bootnál nem látja ilyenkor tehát floppy-ról beolvastattam neki a driver-t...és ment is minden simán...aztán most raknám föl az Adobe illustrator-t mega photoshopot...és lám: kék halál...
    vmi ilyesmit ír ki: driver_irql_is_less_or_equal_zero....ebben nem vagyok biztos...de ezek a szavak benne voltak...és alul kilistázta a sata drivert (si3112s.sys)(silicon image), hogy azzal van neki problémája...csak az adobe csinálja eztet...az összes többi progi (még) nem.Szeretnék mielőbb a végére járni...
    PLease help me...
    Fontos lenne....
    Előre is köszi!
  • modellmaker
    #6898
    ok. Köszönöm, hogy szóltál!
  • zsolesz92
    #6897
    íHát én egyzserre kb 100 fontot töröltem és semmi baja nem lett, meg amugy is ugy másolom be
  • Met
    #6896
    okozhat gondot...és az is ha kitörölsz egy fontot
  • modellmaker
    #6895
    vmi probléma merülhet fel a sima bemásolós módszerrel? mert látszólag ugyanazt csinálja.
  • acsati
    #6894
    csak régebbi verziokba van rollover az ujakba már egybe van
  • soma62
    #6893
    Hali hogy tudnék rolloveres gombot csinálni ha nemlátszik az animácio mellett a rollover felirat?? Vki tudna segíteni megköszönném:D
  • zsolti a véka
    #6892
    sikerült berakni és első logomat is megcsináltam vele:
  • Met
    #6891
    nana, vezérlőpult, file, új betűkészlet telepítése és megkeres a font file
  • SpiritFire
    #6890
    THX
  • modellmaker
    #6889
    átmenet -> (gradient fill) lenyomod a G betűt (de ez még a kitöltő eszköz gyorsbillentyűje is) az előtér színe lesz amiből, a háttér színe amibe átmegy. fent a menük alatt még pár dolgot be tudsz állítani.
  • SpiritFire
    #6888
    Kössz a szegély már megvan csak átmenetet nem tudok csinálni...
    A Stroke az mgayar PS-ben mi?
  • modellmaker
    #6887
    bemásolod a Windows/Fonts mappába
  • modellmaker
    #6886
    kijelölöd az egész réteget (Ctrl+a) utána edit->stroke itt be lehet állítani hogy hova milyen színnel szeretnéd.
  • SpiritFire
    #6885
    Keretet és átmenetet hogy lehet csinálni?

    (mint az pl az előttem írónak)
  • zsolti a véka
    #6884
    Hali betűtípust hogy lehet berakni a PS-be???
  • Amse
    #6883
    ez eddig is így volt. vagy használj egy nagy mostott szélű ecsetet és azza festegess, vagy jelöld ki mindíg azt a részt ahol maszkolni akarsz és akkor csak oda fogja húzni a gradientet...
  • Balumann
    #6882
    Hello all! Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de nem tudom mi lehet a probléma. Felraktam a Photoshop CS3-at, és maszkolni szeretnék. És csak 1x engedi mindig gradientezni, mármint csinálok egy ilyen gradientálást (nem tom megfogalmazni :S), akkor így megcsinálja úgy ahogy kell. De a következő gradientálásnál eltörli az előzőt. Tudjátok mi lehet a probléma?
  • Kaszi46
    #6881
    neked is köfi!
  • Basic
    #6880
    Szintén maszkolással, csak a radial gradientet használd.
    Másik módszer, hogy kijelölsz az elliptical marquee toollal egy területet, majd Select->Feather, az értékkel próbálkozhatsz, aztán Shift+I, majd nyomkodd a Delete gombot.
  • Kaszi46
    #6879
    Oki, köszi! Éppen rendszert raktam újra, nincs fent még a ps, azért nem is tudtam megnézni. Délután jön hozzám egy haverom, sejtheted miért, aztán addigra egy két dologgal kapcsolatban képbe akarok kerülni.:P

    uccsó kérdés. Erre esetleg valami tutorial?
  • modellmaker
    #6878
    Filter -> Stylize -> Wind
  • Kaszi46
    #6877
    hmmm egyenlőre nem tudom eldönteni hogy viccelsz-e:P lehet azér mert angol photoshopm van, és ez olyan furcsán hangzik nekem:)
  • modellmaker
    #6876
    szél effekttel. ha a maskra rá lehet nyomatni akkor nyertél. :)