17220
  • armageddon666
    #6955
    ojat? expoler? valmi? tejesen? nelven? húpazmek ez szép nyelv ^^ most nézem nincs is elementsem :\ akkor nem is szólok hozzá
  • geri777
    #6954
    Sziasztok hogyan lehet nyelvet váltani Photoshop Elements 5.0 ba mert valmi tejesen furcsa nelven van és ezértnem tudom használni Köszönöm szépen elöre is a válaszokat TY




    A másik kérdésem az lenne hogy letöltötem egy ojat hogy Photoshop CS3 béta és nem tudom feltelipetni mert olyat ir ki hogy csukjamm be az expolert de nincsen nytva IE 7 sem van
  • Dj Faustus #6953
    Elég csak egy topikban feltenned a kérdést.
  • zsolti a véka
    #6952
    Teljes verzióú PS-t holt találok?
  • Met
    #6951
    nem nagyon ide való a kérdés, de tudásilag miben tér el a portable program mint az installos?
  • Sas6
    #6950
    Hát nem tom:( Nah midnegy azért köszi!
  • Basic
    #6949
    Sajnálom, nem tudom mi lehet vele. A CS2-t már használtam a tiednél jóval rosszabb gépen is. Ott is jól ment, csak az tartott sokáig, amíg beindult a program.
  • Sas6
    #6948
    Feltettem ujbol és ugyanoyan lassu:(De lehet hogy ezért mert még nem aktiváltam:D Már probáltam de nem megy:S :( Még 23 nap van hátra majd ha letelik megprobálom megcsinalni...
  • Sas6
    #6947
    Nah okés majd kiprobálom ksözi a tippet:)
  • Basic
    #6946
    Nekem is volt egyszer hasonló. Amint bejött a PS, minden művelet borzasztóan lassan ment, alig tudtam megnyitni egy képet. Kitöröltem, és újrainstalláltam a PS-t, és minden rendbejött. Egy próbát megér, nem tart sokáig.
  • Sas6
    #6945
    Szaisztok azt szeretném megkérdezni hogy feltettem az Adobe Photoshop CS2-t (angol) és ugy van hogy azt a parancsot adom hogy a hátteret pl. befesse kék-re akkor elkezd tölteni mutatja hogy "Pain Bucket" elkezd egy csik végigfutni. És elmegy kb. a negyedéig, és onnan valami hihetetlen lassan tölti be vagy 2-3 perc és ha a "Cancel"-re meyek akkor meg befagy az egést rendszer meg midnen az egér is megált egy kicsi időre. Minden meghalt szinte nem reagált semmire a gép Ctrl+Alt+Del -re sem semmi. Az "X"-re sem. És vagy 10 percbe telt mire felált a rendeszer normálisan. Igy nem kellet reset-elnem. Már többször probáltam de mindig b@szakszik. Nagyon nem tudom mi a baj pedig annyira jó lenne:( Légyszives valaki segítsen. Elöre is köszöntöm:

    A gépem adatai az Aláírásomban ;)
  • SpiritFire
    #6944
    Hali megmondaná vki azt hogy lehet megcsinálni hogy a betűk belegyenek fagyva vagy jégcsap lógjon róluk?
  • modellmaker
    #6943
    Maszkokról
  • modellmaker
    #6942
    egyszerűen kimásolod ami kell, új rétegre teszed amire szeretnéd tenni, majd clone stamp-el, smudge tool-el, radírral igazítasz.
    plusz érdemes maszkot használni.
    Rétegmaszkot a rétegek ablakban tudsz hozzáadni, alul a harmadik ikon balról. (asszem) egy kör aminek a fele fekete, a másik fele meg fehér. Add layer mask ha ráviszed az egeret.
  • Sas6
    #6941
    A 2.ra én is kiváncsi lennék:)

    Az anyajegyet ugy is lehet retusálni hogy van egy oylan hogy Clone Stamp Tool "S" és arra rámész. A képen keresel egy mintát ha megvan akkor megnyomod az Alt-ot ekkor felveszed a mintát elengeded az Alt-ot és az anyajegyre kattintasz akor az anyajegyet szépen eltudod tüntetni:) Remélesz érthető :P :D
  • Lteam
    #6940
    vaaalki lécci segítsen h hogyan tudok retusálni anyajegyeket satöbbi fényképekről.

    2. hogyan tudok bevágni képet mintha 2-ből egyet csinálnék(mondjuk berakom a fejem helyére xy-t)
    köszi
  • Sas6
    #6939
    tudom de a tutorialban már szinte midnent megcsináltam:D a PS alapok azt meg nem tom mire jo nem találtam ott semmit:) a pixel2life azt meg még majd meglesem:)
  • modellmaker
    #6938
    bannerben van 3 :)
  • Sas6
    #6937
    Uh ez jó oldal:))

    Köszike el is mentettem:) Ha még tudsz hasonló jo és részletes leckés oldalt elküldhenéd privibe ha gondolod. Magyar sé angol oldal is jó :) Féradozásodat nagyon megköszönném :)
  • modellmaker
    #6936
    Én ezt néztem régebben. Ebben te csinálod a "hullámokat" a tűzbe és így jobban variálható.
  • Sas6
    #6935
    Úh télleg köszike hogy megkerested:)
  • Amse
    #6934
    np
    ő az
  • Sas6
    #6933
    ok bocsi nem tudtam. De nem találtam másik photoshopos topicot csak a rosszabbul photoshopolunk-ot. Az meg sztem nem az amire gondolsz....
  • Amse
    #6932
    pls a munkákat ne ide. van neki saját topicja!
  • Sas6
    #6931
    Innen néztem.
  • modellmaker
    #6930
    ez egy Smudge tool-os tutor?
  • Sas6
    #6929
    nah hát azt én sem tom, valahogy csak odakerült:) Midnent csináltam:DD És azt hogy a lágngok ne egyformák legyenek azt milyen effektel kéne megcsinálni?

    És köszi a pozitiv véleményt,jól esik!! :)
  • Basic
    #6928
    Ezt a tutorialt régen rengetegszer megcsináltam én is:D Egész jól sikerült, csak így tovább! Annyit lehetne rajta javítani, hogy a lángok ne egyformán "nyaldossanak" minden betű tetején. Még a kép alján látok függőleges vonalakat, azok hogy kerültek oda?
  • Sas6
    #6927
    Első normális munkám... Igaz lecke alapján de hát msot nah vhol elkel kezdeni :P :) Vélemény? ha gondoljátok adhatnátok infokat meg egy pár tipet:) Elöre is köszi!


  • ivjoe
    #6926
  • Amse
    #6925
    fordulj meg és nézd tükörből ^^
  • ivjoe
    #6924
    Nekem se billentyűzetem, se egerem nincs és szomáliai a fotosoppom, leírnátok, hogy kell? :CCCC

  • Basic
    #6923
    Ha vkinek meg nem lenne billentyűzete :D, (vagy nemrég volt itt vki, akinek nem mentek a billentyűkombinációk) akkor Edit->Transform->Flip horizontal, vagy esetleg Edit->Free Transform, majd a kijelölt képen jobb gomb, és Flip horizontal. Ki lehet próbálni az összes leírt módszert, a hatás hasonló lesz :DD
  • Antrax #6922
    Kijelölöd a képet majd CTRL+T/jobb klikk a képen/függőleges vagy vízszintes tükrözés

    A tükrézés lényegében csak ennyi...
  • zsolesz92
    #6921
    illetve ctrl+t és függőleges forgatás vagy vmi ilyesmi :P
  • Crem
    #6920
    Mozgatóval (V) elhúzod lefelé a képet. Gyakorlatilag itt adod meg a tükörképét.

    Azt hittem ez elég egyértelmű!:) Végül is tükörképről beszélgetünk!:)

    Legyen igazad! A nyíllal megfogjuk a kép felső középső pontját és egy határozott mozdulattal lefelé huzzuk az egeret, mirefel a kép fordított állapotba kerül!:D:D:D:D:D
  • zsolesz92
    #6919
    nem árt neki egy fejjel lefelé fordítás sem ;)
  • Crem
    #6918
    Tükrözés

    Kicsit fáradt vagyok, de megpróbálom leírni még egyszer. Viszont én magyar PS-t használok, tehát aki tudja angolul az segíthet.

    szóval...

    ,Miután megnyitottál egy képet készítesz róla egy másolatot!

    ,Ha ez megtörtént a Mozgatóval (V) elhúzod lefelé a képet. Gyakorlatilag itt adod meg a tükörképét.

    ,A réteg(layer) menüben kell lenni egy olyan fülnek, hogy (vektormasz hozzáadása) azon bellűl (mindent mutat) erre klikk!:)

    ,Jobb alsó sarokban kell kapnod egy vektormaszk bélyegkép feliratú fehér téglalapot. Erre kell jobb egérgombal klikkelned és Raszterizálnod a képet.

    ,szinátmenet (G) CSAK a tükörképen fentről lefelé húzol egy függöleges irányt az átmenetnek... És kész...

    Persze lehet még csiszolgatni az egészet, áttetszőséggel, gauss éltelenítéssel, stb... De ez már saját ötletek..:)

    #1221 (kereső powa)
  • SpiritFire
    #6917
    Bocs csak amit olvastam az nem magyar menüvel van leírva és anak nem tudom mi a magyar megfelelője
  • Crem
    #6916
    Szerintem vagy 10x le lett írva! Kicsit nézz vissza... Ha nem találod becsület szavamra leírom megint!:)