17220
  • Falkon
    #16243
    Toto, ez az autó k*rva undorító! :DD

    Retoucher, én a gyári állapot híve vagyok, viszont a felni így nagyon odabaszos! Az nagyon bejön. A lökös-küszöb-szárny nem! :)
  • pxxl
    #16242
    mé' kell az a baszom lökős, meg a csavart küszöb? króm M3-as tükörrel lenne igazán sztrit tunyingos





  • Toto652
    #16241
    Ez a kocsi nem szép, de legalább jó ronda :D
  • retoucher
    #16240
    Hello,

    itt egy másik változat a fehér indexre, na jó még 1-2 dolgot megváltoztattam a kocsin, remélem nem baj?!

  • Falkon
    #16239
    A vonóhorgot elég sokan köpik! :DD
  • pxxl
    #16238
    szebb lesz ha bézbólszerszámmal leszereled a kipuffot meg a vonóhorgot :D
  • Falkon
    #16237
    Esetleg ez?
    E46 Compact?
  • Falkon
    #16236
    Ez brutálisan GYÖNYÖRŰ!!!!!!! Akkor a terv megvan! NAGYON KÖSZI! :)))
  • Toto652
    #16235
    Akkor nem kocka, hanem ilyen, hogy fedett vagy mi... na :D

  • pxxl
    #16234
    a bmw-re nem jellemző a kockalámpa sztem nincs. legalább is nem rémlik hogy lenne
  • Toto652
    #16233
    Szép ez a kocsi... létezik ez a típus kockalámpásban, ha igen mi a neve? :)
  • pxxl
    #16232
    hipphoppp itt egy fehér indexes bömös :DD

  • Falkon
    #16231
    Rendben, tessék! :)


    Toto, akkor jól jártam :DDD
  • rooney8
    #16230
    csapasd föl és meglessük :D
  • Toto652
    #16229
    Azt te csak hiszed :D
  • Falkon
    #16228
    Az lenne a végső megoldás, csak drágább mint a ps! ;) De köszi az ötletet! :D
  • pxxl
    #16227
    kicseréled a búrát
  • Falkon
    #16226
    És amúgy narancs indexet, hogy lehet fehérré varázsolni?
  • Falkon
    #16225
    Bocsi, a teló ennyit tud! :D
    Megnézem van e jobb kép! :)
  • Toto652
    #16224
    Igen, egy lapból rossz fényekkel megáldott képen a feketét a legrosszabb átvarázsolni más színné...
  • rooney8
    #16223
    szerintem is jobb fehéren :)
    szívesen
  • Falkon
    #16222
    Nekem tetszik, mérföldekkel jobb mint az enyém! :D Az első a jó, mert lent a ködlámpa helye, maradna fekete. Hát nem tudom. Szerintem szebb lenne fehéren! :D
    Köszi szépen! :)
  • rooney8
    #16221
    kettőt csináltam, mert ott elöl azzal a feketeséggel nem tudtam mit kezdeni :D
    nem leszólni, ennyire futotta :))

    kép1
    kép2
  • Falkon
    #16220
    Természetes nem kell tökéletesnek lennie! Én csak olyanra tudtam megcsinálni, amivel még fantasztikus képzelőerővel sincs semmi köze! :D

    Megnézem majd! Köszi! :)
  • rooney8
    #16219
    ja akkor nem fontos, hogy tökéletes legyen?

    én próbálkoztam vele, nagyjából sikerült is, de elég rossz a fotó minősége, így nem tudtam csodát tenni (na meg eleve nem vagyok valami nagy ps mágus :) )

    akkor mindjárt megcsinálom még egyszer (de ne számíts tökéletes eredményre :D)
  • Falkon
    #16218
    Neeem, dehogyis! Saját autóm, és tervezem hogy lefényezem az alját is, de nem tudom hogy nézne ki. Ha meg csúnya, akkor cseszhetem! :/ Semmi illegális nincs benne! :D
  • norbre
    #16217
    autós hirdetéshez kamu képnek? :P :D
  • Falkon
    #16216
    Sziasztok!
    Tudom hogy nem kéregetős topik, de sajnos nem bírom megcsinálni!
    Ezen a képen, a bekeretezett részeket kéne lefesteni fehérre, mintha gyári fehér lenne az is! Szóval úgy kéne kinéznie, mintha fehér küszöbbel adták volna ki! Sajnos nekem sikerül élethűre megcsinálni!
    Valaki lenne szíves segíteni nekem?
    Hálás lennék! :)
    Kép:


    Eredeti:
    01

    Előre is köszönöm! :)
  • rooney8
    #16215
    na a repcsis meg is van (igazából nem is mozi plakát, hanem dvd borító volt)
    így utólag annyira nem nagy szám, de akkor valahogy megragadt az emlékemben
    na és most nem tudom, hogy csak ez az egy volt, vagy több ilyesfajta is volt-e... úgy rémlik több volt, de nem ugrik be, még csak az sem, hogy mi volt rajtuk :D
  • Spészgószt
    #16214
    most újra megnézve a videót látszik, hogy a két alak fehér/bézs papír előtt van fotózva és csak durván körbe van vágva, utána egy kis fehér border és kész is :)
  • Spészgószt
    #16213
    ez így túl tág meghatározás, órákig lehetne sorolni a lépéseket!
    röviden pont úgy, mintha papírral és ollóval csinálnád.
    Kivágod pontosan az emberkét....hacsak nincsa egy olyan kép amin éppen semleges papír háttér előtt áll :D...szóval kivágod a háttérről...aztán új réteg ALÁ erre csinálsz papír mintát, illetve a csávó képére is ráengedsz egy kis papíros efektet a hatás miatt :D, majd ismét körbevágod, de mostmár jól elnagyolva egyenes vonalakkal, mint a videóban a fehér keret...aztá csinálsz neki fehér keretet ha akarsz, majd ezt követően szépen ráteszed a kívánt háttérre....

    Ezzel az a baj nehezebb leírni mit kell csinálni...ennyi idő alatt míg leírtam, meg is csináltam volna...
  • 66zio
    #16212
    Helló! Hogy lehet olyat csinálni, hogy pl van egy ember és úgy néz ki mintha pl egy újságból vágták volna ki?
    Mint ebben a videóban a legelején?
  • kirol
    #16211
    Kösz szépen, így már megy!
  • rooney8
    #16210
    volt valamelyik oldalon pár ilyen "sablon moziplakát" tutorial, nem tudja valaki, hogy merre találhatom? az egyik ilyen repülős volt az biztos (lehet csak ez az egy volt, de úgy rémlik, hogy több ilyen sablon is volt)
  • Toto652
    #16209
    Én hülye vagyok az angolhoz... azért érdemes, mert ha esetleg nézegetnél utána, akkor szinte mindenhol angol nyelvű PS-t használnak a Tutorialokban. Mindemellett, ha ezzel szeretnél dolgozni a jövőben, akkor a melóhelyen is angol nyelvű a szoftver. Iskolában szintén!
    Állítólag a magyar kiadás tele van félrefordítással is... amit mondjuk én nem tapasztaltam.
  • 66zio
    #16208
    Ha értesz a photoshop-hoz akkor már mind1 milyen nyelven csinálod, mert már szinte berögzült, hogy mi hol van szóval akár lehetne szlovákul is egy profi photoshoppos ott is eltudna boldogulni :D
  • vajo
    #16207
    Nekem is magyar, és semmi gondom nincs vele. Bár lehet ez az angol tudásnak az előnye. De szerintem jobb a magyar.
  • 66zio
    #16206
    Átváltottam magyarra. Bocs az én hibán volt. A neve: Belső ragyogás.
  • kirol
    #16205
    Belső árnyékot látok, ez gondolom nem az. :(
  • Toto652
    #16204
    Érdemes lenne átváltanod angol nyelvű PS-re míg nem késő!
    Hidd el, megéri!