17220
  • Klon
    #16283
    Üdv!

    Rosszul emlékszek, vagy tényleg volt régebben olyan PS verzió amiben lehetett váltani EN ill. HU között?
    tudom, h itt mindenki az angolt preferálja, de nekem mind a kettő kéne, külön telepítés nélkül.
    CS6-ból van ilyen verzió?

    köszi
  • pxxl
    #16282
    érdekes, hogy több irányba mennek az árnyékok, a ház tetején meg kizárt, hogy fák nőjenek. amúgy fasza ja :)
  • Szewy
    #16281
    köszönöm mindenkinek a segítséget, a vektor magic bevált :)
  • papi08
    #16280
    Alexander barátunk ismét alkotott :)

    We Are Still Alive (And need help)




    erre mondják hogy: eeeez igenn :D
  • Japep
    #16279

    Most jöttem azóta gépközelbe, de majd megpróbálom, köszönöm szépen. :)
  • Met
    #16278
    Átrajzolod Illuban vagy Corelben.

    De az említette Vector magic tényleg jobb mint a beépített trace megoldások. Mondjuk ha szar a kép minősége csodákra az sem képes.
  • Toto652
    #16277
    De a legtutibb, egy Vector magic nevű kis szoftver... nagyon egyszerű a használata és szerintem szebben dolgozik mint a beépített Trace-ek!
  • pxxl
    #16276
    pl illustratorban, live trace-el pl. de vannak egyéb, és online megoldások is.
  • Szewy
    #16275
    Sziasztok!
    Hogyan lehet raszteres képet vektorossá alakítani?
  • banike
    #16274
    Sziasztok!

    Most kezdtem el használni a photoshoppot és azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan érhető el az, hogy a fény és izzadás hatására arcon előjövő fényességet eltüntessem. Tehát egyfajta mattításra gondolok.

    Előre is köszi :)
    Üdv.
  • Spészgószt
    #16273
    Köszönöm!
    Ez lesz az!
  • zsolesz92
    #16272
    erre gondolok
  • zsolesz92
    #16271
    még 1 lehetőség van, amikor kiirod a szöveget, be tudod állítani hogy milyen alakzatban görbüljön... Tbetü, alatta egy görbe - ez az ikon jele

    itt be tudod állítani, hogy felfelé görbüljön, próbáld ráigazítani a körre, és szebb lesz.
  • RaZoK
    #16270
    EZ AZ?

    egyébként google első találata
  • Spészgószt
    #16269
    Help! please !

    YUMI NORMAL típusú betü kellene sürgetősen... :S
  • Japep
    #16268

    Értem.
    Köszönöm szépen, nekem ez eszembe sem jutott. Megpróbáltam kicsit nagyobb térközzel, és máris jobb ránézni, igaz még így sem az igazi, de sokkal jobb. Köszi. :)
  • Spészgószt
    #16267
    Alapvetően az A betű miatt néz ki szarul, nem a G mert az alsó íven fölöl hajlik a szöveg és "sűrűbb lesz" míg fent ritkul és az nem feltűnő. ha görbére írsz attól szebben nem fogja más se megcsinálni, max elforgatod egyenként betűket, de akkor meg azért lesz fura....
    játsszál inkább a görbével vagy húzd szét jobban a betűket (nagyobb helyköz)
  • Japep
    #16266
    Hello
    Van egy kör alakú logó, ami alá nekem is ívesen kellene kiírni azt, hogy "HUNGARY".
    (Ez a logó nem az, ami nekem kellene, most csak gyorsan csináltam valamit, hogy bemutathassam a problémát.)

    Ezt ugye úgy tudom megcsinálni, hogy készítek egy munkagörbét, majd a szövegíró eszközzel ráírom, amit akarok.

    Nekem így sikerült:


    Viszont látszik, hogy csúnya... :S Az a G betű elég fura, meg ránézve arra az egy szóra úgy néz ki, mintha a G után megtörne az íve, nem olyan szép íves, mint a fent lévő szöveg...

    Meglehet ezt szebben csinálni? Valaki tud segíteni?
    Előre is köszönöm. :)
  • Balintka84
    #16265
    Igen valószínű hogy a Bridge és a Photoshop kapcsolata között lesz gubanc. Rádobtam egy színkorrekciós réteget és úgy mentettem ki a képeket és így már tényleg jó lett :S :S
  • Spészgószt
    #16264
    Én kalibrált monitorral dolgozom, így alapból Monitor RGB van beállítva a proofra is!
    A working cmyk nyomdai munkához való, ha a képek nyomásra.

    Pont tegnap méltatlankodtam otthon hogy a bridge csak fos preview-et mutat és más a színe...igazából arra én se találtam meg a választ, mert nem is foglalkoztam vele...utálom a bridget :D sosem használom, csak előkerült valami miatt...ehh
    de ha valaki tudja hogy lehet összehozni a ps színbeállításaival, még az is lehet, hogy használom majd :D
  • Balintka84
    #16263
    A kép sajnos nem jelenik meg itt van:

    MENÜ KÉP
  • Balintka84
    #16262


    Amúgy meg érdekes hogy lightroomom nem csinál ilyet :) Ha azon keresztül dolgozom akkor nincs ilyen problémám de ha bridgeből akkor igen :S
    Mi lenne akkor a helyes beállítási paraméter?

    Köszi a segítséged! :)
  • Spészgószt
    #16261
    A beállítások valszeg ugyan azok, csak a képnézegető nem adja vissza ugyan azt mint a PS.
    Ez főleg attól függ, hogy a PS ben a View / Proof setting mire van téve illetve a Proof color be van a pipálva!
  • Balintka84
    #16260
    Sziaszok!

    Egy kis helpre lenne szükségem. Nem értem hogy miért de amikor PS-ből mentek ki JPG valamiért nem azokat a beállításokkal menti ki a képet amit anno camera rawban megadtam. :S :S
    Ez mitől lehet?
    Kép
  • Malakai
    #16259
    Amaránt.
  • Spészgószt
    #16258

    Jobb felső !
    Ahhoz hogy kék legyen elég sok sört kell leküldeni a strandon....
  • Toto652
    #16257
    Strandkorlátkék! :D
  • MANOWAR
    #16256
  • rooney8
    #16255
    köszi skacok :)
  • Spészgószt
    #16254
    természetesen azt is vegyük számításba, hogy NŐ vagy Férfi nézi/kérdezi
    ha nő akkor magentás ciklámen
    ha férfi akkor lila
  • pxxl
    #16253
    kis retus...
  • pxxl
    #16252
    #d81c59 :DD

    amúgy ciklámen szerintem
  • Spészgószt
    #16251
    :d attól függ mikor - ki - milyen monitoron/kijelzőn nézi :D
  • rooney8
    #16250
    a jobb felső az milyen színű? :D
  • LaliK
    #16249
  • Bobber
    #16248
    Á nem is. ő a legújabb guminő:)
  • pxxl
    #16247
    kicsit elrontották a fény retusálást a vádliján :D
  • Gis80s
    #16246
    Sziasztok!

    Csak egy kis érdekesség...
    Jól érzem, hogy az alábbi linken lévők közül a 3.-on sikerült kicsit elrontani a retusálást a "néni" lábánál? :))))

    link
  • MANOWAR
    #16245
    Hat ez nem jott be annyira, meg nem is igazan ertem honnan jott a propeler vagy minek a propelere az, nekem inkabb egy tengeralatjaroe ugrik be. Mindegy, szep munkai vannak.
  • papi08
    #16244
    A Luftbanzás barátunk, Alex, ismét alkotott :D

    Blender | The Legend Ends