17220
  • monyesz
    #7395
    helló.
    Nem tudtok egy olyan képszerkesztő programot ami egyszerű kezelni és magyar ? én csak a képet akarom lekicsinyiteni 120 x 120 ra
    köszi előre is
  • Met
    #7394
    nem megnyitni akarok hanem menteni, hogy kell?
    nem jöttem rá
  • Picar77
    #7393
    Bele van épitve elvileg. Nekem is ez vele a problémám mozgó giffet amit én csináltam kitudok vele menteni.
    De viszont nem tudok vele megnyitni, csak úgy hogy egy layerre látszik.
  • Met
    #7392
    CS3-ban animált gifet gyártanék de nem lelem az Image Ready-t, CS2-ben megvolt
    eldugták vagy nincsbene?
  • Basic
    #7391
    Köszi, majd ma, ha hazaértem megpróbálok vele kezdeni vmit.
  • ProGabe #7390
    mindegy milyen színsémával,mindegy milyen felbontásban nyitok új képet,ez a ps bizony villámgyors :)
  • monyesz
    #7389
    csak az a probléma h már kitörlöltem azokat a képeket mely az mp3 on volt rjta :(
    de mindegy azért köszi
  • Basic
    #7388
    Most próbáltam a CS3 Extended 30 napos próbaverzióját. Mindennel meg voltam elégedve, kivéve az új kép létrehozásával, fájl megnyitásával. Az eddigi verziókban ha Ctrl+N-t nyomtam, és létrehoztam egy új képet, az Ok gomb lenyomása után rögtön megjelent az öres kép. Most a CS3-ban csak akkor történik ez így, ha RGB képet nyitok, 72 pixels/inch felbontással. Ha másképp, akkor 3-5 másodpercet is várnom kell, mire megjelenik az üres kép. A béta verzióban még nem észleltem ilyen jelenséget.
    Ha vki már próbálta a programot, legyen szíves megírni saját tapasztalatait a fenti problémámmal kapcsolatban.
  • Basic
    #7387
    Hát tényleg nehezen érthető amit írtál. Tudomásom szerint az mp3 egy tömörített hangfájl, és képeket nem támogat. Szóval vettél egy mp3 lejátszót, ami képes képeket is megjeleníteni, videókat lejátszani. A problémád az, hogy azokat a képeket, melyeket te tettél be az mp3 lejátzsóba, vmilyen oknál fogva nem jeleníti meg olyan szépen, mint a gyári képeket.

    Szóval a megoldás a felbontás lehet, ahogy Picar77 is írta. Nézd meg, hogy a gyári képek milyen felbontásúak, és ugyanekkorára méretezd a képeket te is.
  • monyesz
    #7386
    figy ha más felfogta akkor te mért nem tod de amuigy az volt a bajom h mp3 ra képet rárakom és kicsiben jeleníti meg de ami alapban rajta volt az teljes képernyős és h nincs e ötletetek ennyit erről
  • Picar77
    #7385
    nem ,amit a sima tud azt ő is tudja csak még tud plusz dolgokat is de ezt a táblázat is mutatja a legalján
  • modellmaker
    #7384
    ha nem bírom felfgoni amit írsz, akkor nem igazán
  • monyesz
    #7383
    köszi szépen
  • monyesz
    #7382
    saw azért tram igy mert siettem amugy meg nem mindegy neked h h írok??vagyis gépelek???
  • streetracer
    #7381
    Jó, akkor ezt most érhetően, nagy vonalakban ha prezentálnád nekem, mert egy kukkot sem értek belőle! Az Extended videóhoz való a sima PS pedig képek, fotóhoz?
  • Picar77
    #7380
    Lehet hogy a kép felbontása nem tetszik neki jobb ötletem nincs
  • alph4
    #7379
    Ha érteném amit irtál, még talán válaszolni is tudnék rá. ...De szeretem azokat akik még irni se tudnak normálisan
  • alph4
    #7378
    Google1 - Google2
  • monyesz
    #7377
    helló.
    Lehet nem ide kéne írnom de mindegy fotóval kapcs:D:D
    Vettem egy mp3 at5 de tudja a képet meg a videót.
    És ami alapban rajta volt kép azok teljes képernyő de amité én rárakok azok nem csak egy csik ban látszik de ki lehet venni h mi az és nem tudja valaki h mért vagy h hogyan lehet ne ugy felrakni h teljes képernyős legyen?a mp3 az:thomson em2600
    fontos lenne kösz
    helló
  • streetracer
    #7376
    Adobe Photoshop CS3 Extended Final

    Mi a különbség a sima Photosop CS3 és a Photoshop CS3 Extended között?
  • Picar77
    #7375
    köszi pont ilyet kerestem :D

    Giffet hogy lehet úgy belenyitni hogy látszodjon az összes layere?
  • alph4
    #7374
    Most nézegetem ezt a CS3-at. Ezköztárakon csak kisebb változatások vannak.
    Egyébként reggel kijött hozzá egy kis javítás, szal már nem kell aktiválni sem. Itt lehet letölteni
  • modellmaker
    #7373
    na ez így nem jó sry. framenkénti fénycsík? melós de most nincs jobb ötletem
  • craymond
    #7372
    ctrl+alt+g a fénycsík layerre, a text layer alatta legyen. (szintén tipp)
  • SpiritFire
    #7371
    Azt hogy? :S

    van rá jó kis tutorial mert ha én maszkod adok rá akkor csak a layer mellett egy kis fehér négyzet jelenik meg. Akkor mit kell csálnom?
  • modellmaker
    #7370
    rétegmaszk a betűkre (tipp)
  • SpiritFire
    #7369
    Sziasztok^^

    PLS segítse nekem vki csinálnám ezt a "betűn áthaladó fénycsíkos" siget de nem tudom megoldani, hogy a fénycsík csak a betűben\csak adott layeren látszódjon. Nekem a csík az egész képen átmegy. Ezt hogy tudom orvosolni?



    Így kellene hogy kinézzen, de nekem nem csak a betúkön megy át a csík :S

  • Newfronter
    #7368
    Én igen, csak nem megy a trial period, csak aktiválást engedi, várni kell a scene verzióra. Viszont megjelentek a Lynda.com-os tutorialok. :)
  • acsati
    #7367
    én nem találtam
  • Newfronter
    #7366
    Adobe Photoshop CS3 Extended Final

    megjelent...
  • Japep
    #7365
    Köszi, már találtam is... :D
  • modellmaker
    #7364
    az ikon fájl kiterjesztése .ico és ilyenbe nem tod elmenteni. keress a neten jpg, png, stb-> ico konvertert. van egy pár.
  • Japep
    #7363
    Hello!
    Lenne egy kérdésem...
    Ha én ikon akarok csinálni, mibe kell elmentenem ???
    (Mert ha png-be mentem, akkor nem tudom betenni, mert megnyitáskor azt írja, nem található benne ikonfájl.)
    Előre is kössz!
  • JAG1
    #7362
    Kilelölöd az összes réteget jobb oldalt és áthúzod.
  • Atika :o)
    #7361
    Sziasztok hogyan tudok imageready ben ket gifet osszerakni pl egymas melle hogy mert probaltam hogy megnyitom mindkettot es az eggyiket atkopizom a masikhoz csak az a gond hogy nem az osszes kepkockat teszi at hanem csak eggyet hogy tudnam megoldani ezt? Elore is koszi.
  • Met
    #7360
    Mac-re már kint van
  • armageddon666
    #7359
    régen volt olyan hogy márka. most nem találom :S
  • acsati
    #7358
    csak ez milyen kategoria?
  • totya24
    #7357
    www.dafont.com. szerintem itt érdemes keresgélni, nagyon sok betűtipus van, kategorizálva...
  • acsati
    #7356
    olyan betütipusokat hol találok amik pl vannak a need for speedekbe is? ilyenre gondolok hogy BBS, NOS, ENKEL, stb?